عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127776 بازدید | 2536 پست
دوستان سلام خوبید با رژیم واقدام چطورید؟
من همچنان کم وبیش در رژیم هستم اما خیلی زیاد دیگه گرمی نمیخورم
دوستان من با اینکه لبنیات نمیخورم اما به جاش روزانه بادام خیلی میخورم خب جایگزین خوبی برای کلسیم هست اما امروز دیدم روی ناخنهام قسمتهای سفیدی مشخص شده...........
بدنم خیلی حساسه وسریع واکنش میده
سلام آئیریکا

بادام برای رژیم پسملی خوب نیست ها ... یه کم دیگه صبرکن و اقدام کن بعد بخور

منم دیگه پا درد گرفتم از بس لبنیات نخوردم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی بچه ها مگه شما چند وقته لبنیات نمیخورید ؟؟
ایریکا جون برعکسه کارات خانمی اونایی که دختر میخان قرص کلسیم میخورن ...
لبنیات هم بخاطر کلسیمش ممنوعه نه سردیش خانمی ..اشتباه نکنید ...کلسیم منیزم واسه دختر و سدیم پتاسیم هم واسه پسر خوبه ...خرما و موز عالین واسه پسر دار شدن ....رژیم رو فقط از روز اول پری شروع کنید ..از سه ماه قبل اشتباهه همش ضرره ....
ترانه من الان چند ماهه که رژیم دارم !خب بعضی دکترها میگن از سه ماه قبل خب ....

وای من نه که قبلا هم کمبود کلسیم داشته بدنم ، الان رسما استخوان درد دارم ... البته کسی نشنوه ولی گاهی ناپرهیزی میکنم ... مثلا امروز ناهار آش با کشک خوردم ...

ولی احتمالا دیگه این هفته هیچی نخورم .... چون انشااله آخر هفته دیگه باید برم اقدام ...

خرما از ماه رمضان تا الان یکسره خوردم ...

آخه ترانه شوشوی من واریکوسل ضعیف داره میترسم کار دستم بده . سه تا دکتر رفتیم و هر سه گفتن عمل که هیچ ،،، قرص هم نمیخواد .ولی من سرخود بهش قرص ویتامین میدم

خیلی تعداد اسی هاش خدا رو شکر بهتر شده و همینطور حرکتش ...

امیدوارم بتونم با اینهمه سختی پسربیارم اینبار... اونوقت یه دخمل گل دارم ویه پسمل ناز
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2731
ایشاا.. بهشت جون خدا بهت میده ....ولی مطمین باش شما روز تخمک گذاری اقدام کن حتما پسره ...شستشو جوش شیرین و خوردن غراوان خرما و موز هم بنظر من کافیه .....

به هرحال موفق باشی ..مواظب باشه به خودت اسیب نزنی ممکنه کمبود کلسیم واسه بچت هم مشکل ساز شه بعدهاااا....
دوستان ممکنه روز تخمک گذاری دختر بشه//؟
بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
ایدا جون اره ممکنه اگر به هر دلیل اسپرمای نر نتونن به تخمک برسن و زود بمیرن ..مثل عفونت که باعث کشتن اسپرما میشه ...علایم دیگه فک نکنم باشه مگر اینکه واقعا خدا نخواد که دیگه کاریش نمیشه کرد
ترانه یکی از بچه ها میگفت رفته سونو و گفته تخمک فردا آزاد میشه .... اینم از روی علائم و ترشحات که داشته و درد پهلوها رفته اقدام ...ولی نی نی اش دختره !
ترانه میترسم ... من یه دخمل دارم ... دوست دارم یه پسر هم داشته باشم و بعد هم دیگه انشااله تمام
ترانه آمپول چی ؟ همین hcg ???? اگه درست گفته باشم همینه .آره؟
ترانه بیا یه دقیقه توروخدا
این آمپول عوارض نداره ؟ همه دکترا چرا نمیدن ؟؟؟؟
2706