2726
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127648 بازدید | 2536 پست
بابا نخور باور کن عوارضش بده ....تو نت سرچ کن مطلب زیاده ...اینجا هرکس تجویز میکنه بدون تحقیق کاری رو انجام ندید ..خطرناکه ....منم شنیده بودم یه بنده خدا البته خیلیها بچشون سقط شده اونم بخاطر مصرف جوش شیرین یک قاشق تو یک لیوان اب و شستشوی واژینال واقعا کپ کردم ...فک کن اسپرم ناقص شده ولی بیچاره تلاش کرده تخمک بارورشده ولی قلب تشکیل نشده یا خودبخود سقط شده ..کلا بهتره از دکترتونم مشورت بگیرید ...

ولی خوردن جوش شیرین صد البته ضرر داره حتی کمش ..واسه همین تو نون نمیریزن دیگه ..
بهشت جون شما توت فرنگی گیر بیار و بخور خدای قلیایی کردنه ....هرچی بیشتر بهتر ..من پیدا نکردم انگور میخورم جاش ..اونم خوبه

بری تو تاپیکم موارد قلیایی کردن خون رو گفتم پیدا کن بخون منم از نت کپی کردم ....واست خوبه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرانه.جون ممنون که اومدی من از این سرنگ های معمولی که برای امپول زدن هست دارم همینهادهست یا مخصوص داره در صمن سرنگ باید پر محلول کرد یا نه ودر وبعد اگه بره رستشویی مشکلی هست ودر مورد نشستن در اب وجوش شیرین میزانش رو بگو وراستی امشب قمردر عقرب هست ممنون
خدایا خودت کمک کن
2728
افرا جون مقدار واسه شستشو هم یه ق چ خوری تو یه بطری اب معدنی کافیه ...

من واسه شستشوی واژینال اره با همون سرنگ دوبار پر میکنم و شستشو میدم ..بعدشم بری دستشویی نه مشکل نداره ...چون راه ادرار با توی واژن متفاوته و اینکه اثر قلیایی تا دوساعت میمونه ولی واسه اطمینان یکساعت بعدش اقدام رو انجام بده ...
فقط تا جایی که امکان داره جوش شیرین رو کم تر بریزید بهتر از زیاد ریختنه ....
آئیریکا بس که استرس داری دختر

منم اینماه باید تخمک گذاریم اساسا روز 15 سیکلم اتفاق میافتاد ...ولی اصلا تخمک آزاد نشد

بحدی استرس داشتم که میلرزیدم ....

حالا میخوام اینماه به امید خدا ریلکس تر باشم ...

ببینم میشه یا نه

ترانه جان ممنون از راهنماییت
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
سلام دوستان خوبین؟؟منو راهنمایی میکنین خیلی گیج شدم.من پری هام نامنظمه و ماه قبل برا اینکه روز تخمکگذاریمو بفهمم از کیت استفاده کردم که روز ١٤و١٥ سیکل دو خط شد حالا اینماه میخوام اقدام کنم و رژیم برا پسردار شدن گرفتم .حالا به نظرتون اگه از کیت استفاده کردم دوخط شد همون روز اقدام کنم؟اگه فرداشم دو خط شد چی؟؟راستی ماه قبل روز ١٤ترشح داشتم روز ١٥ هم زیر دلم درد گرفت.یه سواله دیگه اینکه تا دوخط شد اقدام کنم یا چندساعت بعدش.من نمیتونم برم سونو چون ایران نیستم مجبورم از کیت استفاده کنم.وای چقد سوال پرسیدم ببخشید دوستان
3کلید طلائی:صبر صبر صبر
2706