2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130632 بازدید | 9472 پست
سلام دوستای خوبم
چه تاپیک خوبی باز کردید - ممنون
من یکشنبه آینده باید برم عکس رنگی که خیلی می ترسیدم اما اینجا رو خوندم کلی آیوم شدم تصمیم گرفتم برم کاخ عکس بگیرم

امیدوارم بعدش مامان بشم چون همه آزمایش های خودم و شوشو نرماله و هیچ اشکالی نداره
الله خیر حافظ و هو الرحمن الرحیم - خدای معجزه ها ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی من تازه وارد این سایت شدم من بیماری اندومتریوز دارم و دو بار هم عمل کردم الان دکتر بهم گفته عکس رنگی بگیرم ولی خیلی میترسم چون مطمئنم که چسبندگی دارم و خود دکترهایی که عملم کردن میگن فقط ivf ولی بعضی های دیگه میگن نه اول عکس بگیرم. راستش نمیدونم چیکار کنم؟
سلام.خوش امدید اول ازهمه

وان شالله که به زودی مامان میشید وخبرش رو به ما میدید.
دوست عزیز اگرتوصیه دکتر برای عکس رنگی هست حتما اینکارروبکنید ونترسید.هرمشکلی الان با پیشرفت علم چاره داره.شما حتی اگر بخواهید ای وی اف هم بکنید باید ازسلامت رحم مطمئن باشید.
2728
سلام به همه مامانای گل من هم سقط داشتم بعداز یک سال ونیم اقدام کردم که دیگه حامله نشدم دکترم برام عکس رنگی نوشت رادیولوزی کاخ انجام دادم .چند دقیقه قبل از نوبتم قرص بروفن خوردم (البته به پیشنهاد دکتر)گرفتن عکس هم خیلی راحت تر از چیزی که شنیده بودم بود یک ماه بعد از عکس هم باردار شدم و الان پسرم دوسالشه.انشاا... همتون به ارزوتون برسید به حق زهرا
سلام به همگی من یه نوبت دیگه گرفتم اگه این دکتر هم بگه عکس بگیرم حتما این کارو میکنم هر چند که خیلی میترسم چون همه میگن درد داره. لطفا برام دعا کنید که مشکلم خیلی حاد نباشه.
سلام دوستان. من روز پنجشنبه 27 خرداد این عکس رو گرفتم. چون خیلی خیلی می ترسیدم از یک هفته قبلش داشتم تو اینترنتراجع بهش مطلب . باور کنین از من ترسو تر وجود نداره پس اگه شما هم باید این کار رو بکنید و دلشوره دارید به حرفهام خوب گوش کنید. تو تحقیقاتم دیدم که بیمارستان صارم (تو شهرک اکباتان) این کار رو با یه آمپول آرامبخش انجام میده. کسانی که این کار رو اونجا انجام داده بودند همه می گفتن که هیچی نفهمیدن. من چهارشنبه زنگ زدم که وقت بگیرم اما بهم وقت ندادن. گفتن هر روز فقط 4 نفر و الان پره تا یکشنبه. دکترم هم گفته بود حتما روز پنجشنبه این کار رو انجام بدم. (اگه می خواید اونجا برید از چند روز قبل زنگ بزنید و وقت بگیرید) .
شروع کردم به تماس با بیمارستانها. از آتیه شروع کردم. خوشبختانه اونها هم گفتن که این آرامبخش رو می زنن. فردا صبحش با همسرم رفتم اونجا و واقعا باورتون نمیشه که چقدر همه چیز خوب بود. حیف اون همه استرس واقعا. خانمهای رادیولوژی بسیار مهربان بودند و وقتی دیدند که من می ترسم خیلی با ملایمت و شوخ طبعی باهام برخورد می کردند. آمپول رو زدند و یک ربع بعد صدام کردند که آماده ام کنن. یه ربع هم طول کشید تا من حاضر بشم و دکتر دستش خالی بشه بیاد. خانم دکتر جوان و خوشرویی بود و هر کاری می خواست بکنه توضیح می داد. من از ترسم به وسایلش نگاه نمی کردم. اما مثل یک معاینه داخلی اون منطقه رو باز کرد و یک مایع رو وارد کرد. از این مرحله زیر دلم مثل انقباضات پریودی یه کم درد گرفت . واقعا فقط یه کم بود. این درد کم 1 دقیقه طول کشید و اونها 2 تا عکس گرفتند. دستگاه بالای شکمم تنظیم شده بود و به من کاری نداشت. بعد هم تمام! از وقتی خانم دکتر دستش به بدن من خورد تا آخرش فکر کنم 5 دقیقه شد. بدون هیچ درد بخصوصی. من هی خودم رو آماده می کردم که داد بزنم اما واقعا لازم نشد :D
زری جان ،‌ من روی یک دستگاهی خوابیدم که مثل دستگاه کپی بود. فیلم رادیولوژی رو اون تو می گذاشتن. یه دستگاه هم مثل یونیت دندانپزشکها روش شکمم تنظیم شده بود با فاصله 40 سانت. شلوار و لباس طیرت رو باید در بیاری نه همه لباسهات رو. مایه هم به خدا 1 دقیقه بیشتر طول نکشید تزریقش. چشمات رو ببند و تا 60 آروم بشمار و خلاص. من چون ترسو هستم همون آمپول آرامبخش از نظر روحی بهم خیلی کمک می کرد اما خانمهایی که بدون آمپول هم این کار رو انجام میدن میگن که همون 1 دقیقه درد رو تحمل کردن.
عکس رنگی واقعا چیز خوبیه. هم جنبه تشخیصی داره برای پزشک (خیلی چیزها رو معلوم میکنه) هم جنبه درمانی داره برای خود فرد. اگه مختصر چسبندگی هم تو لوله ها باشه این طوری برطرف میشه و بدن تا یک هفته بعدش خیلی مستعد باردار شدنه. من 4 ماه از ترسم این کار رو نکردم و الان خیلی پشیمونم. بیخود زمان رو از دست دادم. الان می خوام عکسم رو ببرم نشون دکترم بدم. اگه سوالی داشتید بپرسید به محض اینکه برگردم جواب می دم.
2706