2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130883 بازدید | 9472 پست
بچه ها ببخشید من این تایپیکو گم کرده بودم
من رفتم عکس خیلی درد داشت ولی خوب از اون جایی که من جون سختم تحمل کردم و بدقلقی نکردم اما وقتی رفتم خونه 2 ساعت بعدش درد فوقالعاده شدیدی زیر دلم پیچید جوری که 2تا آمپول دیازپام به فاصله 2ساعت زدم خوابم برد ولی فرداشم یک کم درد داشتم تا بعد از ظهرش خوب شدم.
جواب عکسم گفتن 16/10 بعد ا ز ظهر آماده میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست جونااااااااااااااااا

من امروز پریود شدم و برای هفته ی آینده وقت دکتر دارم که میام تهران .........اولین باره که میام این دکتر و میخوام بهش بگم واسم عکس رنگی رو تجویز کنه ولی خیلی میترسمممممممممممم...........من موقع نزدیکی و دخول هم خیلی درد میکشم و خودمو سفت میکنم چون پرده ام از نوع حلقوی ارتجاعی هست و تا قبل از زایمان باید درد بکشم ...........اگر برام این عکس رو تجویز کنه منم میام کاخ .........ولی میترسم اونجا نذارم که اون دستگاه رو وارد واژنم کنن .........به نظرتون چیکار کنممممممممممممممم
2731
لیلا جونم سلاممممممممم........میترسم لیلا من از یه آمپول ساده هم میترسم .......بعدشم از اینکه اون لوله رو بکنن توی واژنم خیلی میترسم خودت که مشکل منو می دونی من که نمی تونم اونجا مثل خونه خودمون از قبل آماده شم که!!!!!!!!!!!!!دستگاهش خیلی بزرگه؟ اندازه ی چیه ........سرنگش سوزن هم داره ؟
سلام تلما جون
عزیزم اگر واقعا تا این حد تحمل درد نداری من بهت پیشنهاد میکنم بری بیمارستان صارم.شنیدم اونجا بی حس میکنن.
اما اینجا با توجه به اینکه من خیلی به درد صبورم ولی باید بگم واقعا دردناکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بهر حال نمی خوام بترسونمت ولی عزیزم در این مورد بیشتر تحقیق کن.
2738
سلام سماجون وبقیه بچه ها
سماجون امروز زودبیدارشدم اومدم توسایت کجایی؟
تمناجان من هم عکس انداختم اینو واقعا میگم دردش درحد دردخفیف پریودی بوداونم درحد 5دقیقه بعداز اینکه ازتخت پامیشی استرس دراین مورد واقعابی مورد ه
سلام
دوستان مهربونم. دکتر برای من هم عکس رنگی رحم نوشته .اما گفته از ساعت 6 عصر تا 8 صبح که برم برای عکس چیزی نخورم به جز روغن کرچک. و صبحانه هم نخخورم. من خودم خدایی فشارم پایین هست .می ترسم. و چون تنها هستم چیکار کنم . میگن با سوزن تزریق میکنن .سو زنش درد داره؟
سلام خانومای گل
منم دیروز عکس رنگی داشتم . دردش قابل تحمل بود من یه آخ هم نگفتم . از نظر روانی خودتونو آماده کنین. من موقع درد به این فکر میکردم که ارزششو داره تحمل کنم. جوابشم خوب بود هر دو لوله باز بودن.
آرزومند آرزوهاتون
سلام بچه ها من موقع معاینه واژینال و پریودم اصلا درد ندارم برای همین نمی دونم موقع عکس رنگی چه دردی رو باید تحمل کنم البته اون زیاد مهم نیست بیشتر از داروهاش می ترسم این آمپول گاوی چیه آخه چرا اینقدر بزرگه اسمش مگلومین کامپانده کسی تجربهای داره که بتونه کمک کنه؟
دوباره سلام من دیروز عکس رنگی گرفتم اون آمپول گاوی هم اصلا ترسناک نبود یعنی از سوزنش استفاده نشد وحشتناک ترین قسمتش همون اتاقی بود که عکس میگرفتن شبیه به سلاخ خونه بود ولی خدا رو شکر من اصلا درد نداشتم فقط وقتی اون چیزای فلزی رو تو رحمم پیچ و مهره میکردن یه خورده در حد سه ثانیه در داشت ولی بیشتر چندش آور بود تا دردناک مرسی از همه شما اگه راهنمایی های شما نبود من با استرس بیشتری باید این کارو میکردم اونجا بهم گفتن هیچ مشکلی نداشتی تو نامه ای هم که به دکترم دادن نوشته بود که لوله ها گرفتگی نداره ولی جسم رحم چسبندگی داره یعنی چی؟ کسی چیزی میدونه؟
2706