2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130833 بازدید | 9472 پست
سلام میشه اطلاعاتی در مورد رادیولوژی کاخ به من بدید اینکه کجاست خانمه یا آقا هزینه عکس رنگی رحم چقدر می شه آیا قبل از گرفتن عکس باید وسیله خاصی رو تهیه کنم خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .
سلام نیلی جان، من یک ماه پیش کاخ عکس رنگی گرفتم ، دکتری که عکس می گیره خانمه ولی دکتری کی جواب می ده آقاست. هزینش با بیمه حدود 34000 تومان شد. وقتی رفتی با خودت نوار بهداشتی ببر و اونجا نسخه می دهند که مسکن و کپسوله که باید بخوری بعد مری تو و لباس زیرتو در میاری بعد رو تخت می خوابی و دکتر مایع رو داخل واژن تزریق می کنه بعد عکس می گیره بعد از 5 دقیقه میری دستشویی و این دفعه از روی شکم عکس می گیره. نترس و اونهایی را که بیرون آمدند و دیدی نترس چون اکثرا خانمها ناز می کنند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم رفتم کاخ عکس و انداختم -دکتری که عکس ها رو م یندازه خانم خیلی هم مهربون

وقتی بهتون گفت نفس نکش بهتره برای چند ثانیه نفس نکشی تا همون یک بار عکس و ازت بندازن ولی اگر نفس بکشی مجبور میشن دوباره مایع رو داخل رحم بریزن و دوباره عکس بندازن

در ضمن اصلا هم نترسید کسایی هستن که جیغ و داد می کنن که اونها هم به خاطر بسته بودن لوله هاشون دردشون می گیره ولی قابل تحمل
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
سلام خانوما خوبید؟
من هم هفته پیش عکس گرفتم
قبلش اونقد منو ترسونده بودن که فک میکردم دارم میرم عمل
ولی خانوما بدونید اصلا اصلا درد نداره
فقط دو تا توصیه میکنم براتون
روزی که میخواین برین عکس
نیم ساعت قبلش یه دونه ژلوفن حتما بخورید
همون نیم ساعت قبل یه شیاف دیکلوفناک هم بزارین
دیگه اصلا چیزی نمی دونید
حتی یه ذره درد رو هم نداره

موفق باشید
بهانه های زندگیم پسرم و همسرم دوستتون دارم .بیشتر از جونم

Lilypie Second Birthday tickers
2731
بچه ها جون خیلی ازتون ممنونم بخاطر راهنماییتون فقط اگر میشه شماره رادیولوژی کاخ رو برام بذارید یا ادرسش فرقی نمی کنه باید وسیله خاصی تهیه کنم یا لازم نیست از چند روز قبل باید وقت بگیرم ؟
سلام

من امروز رفتم عکس رنگی بخاطر مطالبی که خوانده بودم انقدر زجر کشیدم که خدا می دونه فکر می کردم که دارند رحمم را با چاقو پاره می کنند و کلی فریاد زدم که خانم دکتر گفت تو زمانی فریاد می زدی که درد نداشتی و این درد روانی بود درصورتی که وقتی که مایع را تزریق می کردند و در واقع درد هم مال همون قسمت بود ارام بودم و احساس درد مختصر مثل پریود داشتم و صدام هم در نیامد . در ضمن دکتر گفت کاش قبلا چیزی در مورد عکس رنگی نخونده بودی تا الان دچار درد خیالی نمی شدی . قبلش هم دو تا بروفن خورده بودم .در صورتی که در ای یو ای چون چیزی نمی دونستم از قبل فوق العاده ریلکس و راحت بودم.
2738
نفس که رادیولوژی کاخ بندازی یک هفته بعد جوابش حاضره
ولی اگه زودتر بخواهی باید بری و با دکتر شهرزاد صحبت کنی اون پروفسوری هست که جواب ها را مینویسه
بهش بگو زودتر میخواهی جواب را برات زودتر حاضر میکنه
2706