2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130661 بازدید | 9472 پست
بهاره جون عزیزم نگران نباش... درمورد اقدام برا بارداری بعده عکس، قبلا هم در تاپیک عرض کردم که پزشکان نظرات مختلف دارن برخی میگن اصلا ایراد نداره! برخی کلا اون ماه رو میگن نباشه! برخی پزشکا هم میگن هفت روز بعده عکس ایراد نداره!
همه اینا هم بخاطر تاثیر ماده حاجب و اشعه روی بدن و تخمدان و تخمک هست که میگن بهتره احتیاط بشه!
البته عجله ای هم برای اقدام در همان ماه عکس نیست چون 6-7 ماه بعد از عکس همچنان احتمال بارداری بالاست.
ان شاء الله که نتیجه شما هم نرمال باشه و هرچه زودتر بارداری موفقی رو تجربه کنی و خدا فرزند سالم و صالحی رو بهتون عطا کنه / الهی آمین
♥ فقط برام دعا کنید ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
progressive کلا به پیشروندگی و حرکت رو به جلو اسپرم اطلاق میشه! rapid یعنی اونایی که خیلی سریعن، slow یعنی اونایی که آهسته هست، non یعنی پیشروندگی ندارن و خیلی خیلی آهسته اند!
immotile به درصدی از اسپرما که کلا هیچ حرکتی ندارن اطلاق میشه!
♥ فقط برام دعا کنید ♥
ثناجون بررسی کردم، براساس ویرایش قبلی معیار who، باید حداقل مجموع کلاس a+b، پنجاه درصد باشه! کلاس a+b همان یعنی مجموع rapid progressive و slow progressive هست! اما در ویرایش جدیدش گفتن که حداقل باید 32درصد باشه! که در اینجا مال همسر شما میشه 45.7%! و از آنجایی که بدون حرکتا کمتر از 50% هست میشه گف که تاحدودی در محدوده نرماله!
یکی هم اینکه اصولا این اعداد باید جمعشون بشه 100 اما اینجا کمتر میشه نمیدونم یا شما اشتباه نوشتید یا من اشتباه متوجه شدم و یا درست جمع نزدم البته زیاد هم تفاوت نمیکنه و میشه 99.1
♥ فقط برام دعا کنید ♥
بهاره جان بله میشه اما باید شرایط آزمایش رو کاملا رعایت کنن! چون شدیدا رو نتیجه تاثیر میذاره! فرقی نمیکنه خونه باشه یا آزمایشگاه، فقط آزمایشگاه مزیت اصلیش اینه که اتلاف وقت صورت نمیگیره.
درضمن بسیاری از آزمایشگاه ها هم اصلا مکان لازم برا این کار رو ندارن و باید در خونه گرفته بشه!
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2706