2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130659 بازدید | 9472 پست
من دیشب عکس رنگی رو انجام دادم الان هیچ مشکلی ندارم ولی دیشب گریم گرفت بی نهایت درد داشت البته زیاد طول نمیکشه نهایتش 15 دقیقه ولی خیلی سخت بود. بهم گفت در حد خیلی خفیف لوله ها بسته بود که باز شد دیگه خدا رو شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار خانوم عزیزم خوشحالم که برطرف شده
درد هیسترو معمولا خفیفه اینکه مال شما یخرده بیشتر بوده بخاطر همین چسبندگی هست که خوشبختانه اون هم برطرف شده
ان شاء الله هرچه زودتر صاحب یه نی نی سالم و صالح بشید و بارداری نرمال و موفقی رو پشت سر بذارید /الهی آمین
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2728
منم ماه پیش هیسترو کردم ولی نشد برم پیش دکتر , تو گزارشش نوشته قرارگیری سرویکس با زاویه حاده است و رحم به سمت چپ چرخیده ولی لوله ها باز بود , موقعی که داشتن عکس میگرفتن ماده حاجب دیرتر وارد لوله راست شد به خاطر موقعیت رحم ولی باز بود , اصلا درد و خونریزی نداشتم , این وضعیت رحم وسرویکس می تونه باعث ناباروری بشه یعنی ؟!
چشم عزیزم، همه تون رو دعا میکنم که خواسته دلتون با قسمت و حکمت خدا یکی باشه و هرچه زودتر صاحب فرزند سالم و صالح بشید / الهی آمین

بهارک جون، عزیز باعث ناباروری که نه نمیشه اما احتمال باروری در برخی شرایط و موقعیت های رحم میاد پایین!
که در برخی با تغییر پوزیشن ها مسئله حل میشه!
دربرخی هم نیاز به پیگیری نیست !
برخی موارد هم نیاز به مداخلات پزشکی داره!
پزشکتون در این زمینه بهتر راهنمایتون میکنه!
♥ فقط برام دعا کنید ♥
حسنا جون میشه بگی از کجا هستی؟
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
سلام حسنا جان از بعد از ظهر زیر دلم درد میکنه به نظرت طبیعیه ؟ البته دیشب دکتر بهم گفت تا امشب استراحت کنم ولی من صبح دیدم مشکلی ندارم رفتم بازار کلی راه رفتم به نظرت به خاطر استراحت نکردنه ؟
سلام
آره بهار جون طبیعیه!
خانومی بهتر بود که استراحت میکردی! حالا افرادی داریم که استراحت میکنن باز کمردرد و دل درد دارن ! حالا تو رفتی بازار گردی هم کردی! ! استراحت کن خوب میشه
♥ فقط برام دعا کنید ♥
سلام بچه ها.کسی میدونه هزینه عکس رنگی الان چنده؟
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
2706