2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130854 بازدید | 9472 پست
سلام خانمی
احتمالش هست که انسداد و چسبندگی ها دوباره پیش بیان اما نه به این زودی!!!! و شش هفت ماه بعد از عکس رنگی اصولا احتمال بارداری میره بالا و مسیر بازه!
فکرای منفی نکنید ! برخدا توکل کنید ان شاء الله که به زودی بارداری موفقی رو تجربه کنید
♥ فقط برام دعا کنید ♥
درمورد سوال دوم هم درصفحات 210، 211، و 212 قبلا گفتم دیگه تکرار نکردم! درکل بستگی به شرایط خودت، روز دوره ای که عکس انداختی، رعایت فاصله چن روزه بعد از عکس، و زمان باقی مانده از تخمک گذاری و در نهایت نظر پزشک معالجتون داره!
می تونی سه کامنت موجود در صفحات قبل که گفتم رو بخونی
♥ فقط برام دعا کنید ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به خانمای عزیز.منم اسفند ماه پارسال رفتم دکتر برام عکس رنگی تجویز کرد البته 3 ساله که میخوام باردار شم و 1 بار سقط 1 ماهه داشتم.تا الان که 2 سال از سقطم میگذره جواب نگرفتم.بعد 5 ماه بالاخره 2 روز پیش رفتم و عکس رنگی انداختم و به کابوسهای خودم خاتمه دادم.چون تحقیق کرده بودم که میگن خیلی درد داره و درست هم گفتن بیش از اندازه درد داشت.ولی اگه میخوای مامان شی باید این چیزا رو هم تحمل کنی.اونجا بهم گفتن که لوله سمت راستم بسته است که با تزریق اون مایع باز شدودر جواب عکس گفت که همه چیز نرماله .امیدوارم که عکس رنگی کمکم کنه که زودتر حامله شم.دوستای عزیز هرکس که عکس رنگی براش تجویز شده حتما بره بندازه.چون به بارداری خیلی کمک میکنه.امیدوارم من این ماه مامان شم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2728
صبح میخوام برم برایه عکس رنگی موقعی که رفتم وقت بگیرم گفت شرایطشو میدونی منم الکی گفتم اره بعد با خودم گفتم نکنه خیلی درد داشته باشه باید چیزی بخوری این تاپیکو خوندم فهمیدم چجوریه
2738
سلام حسنا جان میشه سوال منم جواب بدی من دو ماه پیش عکس رنگی انداختم. همه چیز خوب بود شکر خدا ولی الان پریودیم بهم ریخته قبلا منظم 28 روزه بود الان یه بار 26 روزه شدم و 18 روز لک بینی وداشتم . الانم هنوز پری نشدم 37 روزه و باردار هم نیستم. عادیه بعد از عکس رنگیاین چیزا؟؟؟؟؟؟ راستی من اصلاااااااا خونریزی نداشتم موقع عکس رنگی حتی یه قطره؟ فردا شبش هم نزدیکی داشتیم. بنظرت این دوتا اشکال داشته؟؟؟
حسنای عزیز خونریزی پریودم بسیااااااااااار کم شده دوروزه قطع میشه قبلا پنج روز طول میکشید. الان دوروزه و خیلی کم در حدی که نوار نمیزارم فقط دستمال همش فکر میکنم دارم یائسه میشم. ترو خدا راهنماییم کن خیلی نگرانم. ممنون
سلام خانمی
1. خونریزی بعده عکس حتما نیاز نیس که باشه! و در اصل هرچه نرمال تر و طبیعی تر و بدون خونریزی باشه بهتره!
ما میگیم که اگر بعد از عکس رنگی ، فرد در حد لکه بینی خونریزی داشته باشه مسئله مهمی نیس و برطرف میشه! نه اینکه حتما باید همه خونریزی داشته باشن

2. نزدیکی هم بعده عکس ایراد نداره! اما درمورد نزدیکی برای اقدام بارداری در همان ماه، پزشکان مختلف نظرات متفاوتی دارن که قبلا خدمت دوستان هم گفتم!

3. کم شدن حجم خون، نامرتب شدن دوره های پریود، و بروز لکه بینی ها عوامل مختلفی داره!
تغییرات هورمونی، کم تحرکی، کیست های تخمدانی، استرس، پولیپ های رحمی، کمبود برخی املاح و ویتامین ها در بدن، زخم دهانه رحم، ...

اما تا جایی که من اطلاع دارم عکس رنگی باعث بی نظمی و کم شدن خونریزی نمی شود!
اگر از قرص استفاده میکردید و الان قطع کردید و یا اگر شروع به مصرف قرص کردید اینها می تونند این نظم رو به هم بزنن!

بعد از آخرین پریودی که منظم و طبیعی بود اگر هشت هفته گذشته و این حالت برطرف نشد، برای بررسی های بیشتر آزمایشهای تشخیصی رو انجام دهید.
♥ فقط برام دعا کنید ♥
سلام خانمها من همیشه دوره هام بین 25 تا 30 روزه هست اما آخرین بار یک هفته تاخیر داشتم .بعدشم پری شدم و 7روز بعد پاک شدم. امکانش هست که حامله باشم. . اخه اولین بار بود که تاخیر داشتم. کسی تا حالا اینطوری مامان شده؟؟؟؟؟
و خدایی که در این نزدیکی است ... همانا با صبر کنندگان است.
2706