2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1131436 بازدید | 9472 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلایل سقط باید حتما بررسی و مشخص بشه!
اینکه ارادی بوده یا غیرارادی؟ اگه بدون دخالت شما سقط شده باید علت پزشکیش معلوم بشه!
سقط یه حالت دو سویه هست یعنی هم سقط مکرر باعث چسبندگی میشه و هم اینکه اگر چسبندگی رحمی وجود داشته باشه باعث سقط جنین میشه
سعی کن اول از همه یه پزشک معتمد، متبحر، متعهد، و با اخلاق و ایمان پیدا کنی بعد بهش مراجعه! هنگام مراجعه هم شرح کامل بده در حین اختصار! حتی میتونی خودت از قبل رو یه کاغذ تمام مواردی که دونستنش برا دکتر مهم هست رو بنویسی!
اینکه چند سالته!
چن ساله ازدواج کردید!
چن وقته اقدام کردید!
از چه روشی برا پیشگیری استفاده می کردید!
آیا بیماری یا مشکل خاصی دارید!
آیا داروی خاصی مصرف می کنید!
آیا تا به حال باردار شدید!
اگر ناموفق بوده دلیلش رو چی تشخیص دادن!
تا حالا چه روش های تشخیصی رو انجام دادید و نتایجش چیا بودن اعم از خودت و شوهرت!
زمان و منظم یا نامنظم بودن پریود! (معمولا تاریخ سه ماه آخر پریود بهتره دونسته بشه)
و هرچیزی که به نظر خودت دونستنش برا دکتر مهمه!
میتونی قشنگ بنویسی و موقع مراجعه هم بدی اول یه نگا بخونه و بعد هر سوالی داشت بپرسه جواب بدی
ان شاء الله که هر چه زودتر یه بارداری موفق داشته باشی و خداوند یه فرزند سالم و صالح بهتون عطا کنه / الهی آمین
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2731
عزیز همیشه برا همه دعا می کنم؛ به روی چشم، حتما براشما هم دعا می کنم ان شاءالله که مقبول افتد.
نمیدونم مشکل دارم یا نه آخه من هنوز مجردم مباحثی که گفتم بخاطر رشته تحصیلیم هس که از شاخه های پزشکیه! به هرحال جسارتم رو ببخشید
شما هم هیچوقت به خودت استرس وارد نکن و ناراحت نباش! همیشه به من و امثال من فک کن که هنوز مجردیم! ماشاءالله شما هم از من جوون تر و هم جلوتر هستید! پس نگران هیچی نباش! همیشه باتوکل برخدا قدم بردار ان شاء الله که به حق این ماه قشنگ هرچه زودتر دعاهامون به ثمر برسه و شما هم صاحب یه نی نی سالم و صالح باشید/ الهی آمین

♥ فقط برام دعا کنید ♥
حسنا جون مرسی برای توضیحاتت. خیلی خوبه که کسی با اطلاعات مثل شما به ما جواب بده. خدا خیرت بده. منم مشکل کم بودن ذخیره تخمدان رو دارم میخوام. دکتر خوبی تو این زمینه میشناسی که بتونه کمکم کنه. به نظرت من باید ای وی اف کنم یا میکرو؟
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=894904&postID=35051635 سلام کمکمون کنید رقص یاد بگیریم
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2740
سلام عزیز (مادر نازنین زهرا)
ممنون از لطفت؛ خانمی اینکه میگی مسئله " کم بودن ذخیره تخمدان" رو داری، آیا آزمایش های مربوطه مثلا آزمایش های هورمونی FSH، LH، AMH رو تحت نظر پزشک در روزهای معین انجام دادی و دکتر این نتیجه رو گرفت که ذخیره تخمدانت پایین هست؟
آیا میزان AMH ت پایین هست؟ اگه آره، آیا دکتر دارو بهت داد بابت این موضوع تا بهتر بشی؟
درمورد دکتر خوب، خانمی، من اهل ??????????? اگه شما هم اهل اینجا باشید شاید بتونم کسی رو معرفی کنم اما درغیراینصورت نه! همیشه پیش دکتری برید که مریض و سلامتی اون رو در اولویت قرار بده نه راحتی کار خودش و درآمدزایی رو! اگر وجدان داشت مطمئن باشید که بهترین تصمیم رو براتون میگیره!
درمورد میکرو و آی وی اف، خب باید براساس نتایج آزمایش ها و اقداماتی که تا حالا انجام دادید تصمیم گرفت! نظر دکترتون چیه؟ کدومش رو بهتون پیشنهاد کرده؟
♥ فقط برام دعا کنید ♥
سلام دوستان من 1شنبه رفتم عکس رنگی هرچی بود از حولش دراومدم جواب همه چیز طبیعی بود شکر خدا قبل از عکس که رفتم دکتر دکترم نگفت که بعد از عکس رابطه نداشته باشم چون از اول ماه کلو و لیترو داد و خوردم اما رادیولوژی گفت این ماه رابطه نداشته باش یعنی الکی این ماه خوردم؟ شما میدونین چیکار کنم ممنون
«اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ»
2706