عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130693 بازدید | 9472 پست
سلام.منم دیروز رفتم عکس رنگی گرفتم.دردش کاملا قابل تحمل بود اصلا وقتی دکتر گفت پاشو برو تموم شد باور نمی کردم انقدر راحت باشه.چند روز قبلش آزمایش پاپ اسمیر داده بودم و با اینکه همه میگفتن از عکس رنگی خیلی راحتره اما من واسه اون خیلی بیشتر اذیت شدم.من مشهد زندگی می کنم و پیش دنیا فرخ رفتم درسته که یکم جدیه اما خیلی سریع و مسلط کارشو انجام میده و آدمو اذیت نمی کن
عسل بانو دنیا فرخ راحت بهت وقت داد؟ میگن که بد وقت میده. آیا دارویی هم قبل و بعدش بهت داد؟ میشه هزینه اش ام بگی. دکتر غلامی که 117500 گرفت بدون هزینه داروهاش. ولی اونم راحت بود
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم من از چند روز قبل وقت گرفتم روز 5 پری باید بری وقت بگیری چون داروهاش از همون روز شروع میشه یعنی 3 روز قبل آمپول و قرص هاش بیشتر برا کاهش درد هست نیازی هم نیست قبلش بری دکتر زنان
سلام بچه ها من دیروز عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشتم یعنی مرگو جلوی چشام دیدم. 2بار اب قند بهم دادن رنگو روم عین گچ شده بود خیلی ترسیده بود خیلی درد داشتم همش داد میزدمو گریه میکردم
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
ولی بچه ها اینم بگما با اینکه این همه درد کشیدم خوشحالم رفتم ..راحت شدم انشالله مهر ماه با خیال راحت ای وی اف میکنم .امروز ساعت 7 هم جوابشو میدن برام دعا کنید مشکلی نداشته باشم
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
منم پیش میترا غلامی رفتم خیلی راضی بودم ازش چند روز قبل برام قرص داد.
به امید نه ماه بای بای پری های های نی نی ..............

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

Daisypath Anniversary tickers
.......................پس کی میخوای بیای مامانی

14.01.93روز اخرین پری

خدایا منتظر معجزه بزرگت هستم
2706