2737
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130939 بازدید | 9472 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان بهار مبارکه ایشالا به سلامتی باشه عزیزم عکست مشکلی نداشت؟ اگه اشکال نداره میشه بگی مشکلت چی بود که ۱۱ماه منتظر بودی
...لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم... امام رضا ممنون از هدیه ای که بهمون دادی
2731
سلام دوستان گلم من هم مشهد هستم چند روز ژیش عکس رنگی داشتیم با وجودیکه خیلی استرس داشتم ولی دردی نداشت از 2 روز قبل دکتر بهم قرص داده بود و نیم ساعت قبلش هم امپول زدم بدون داروهاش شد 94 هزار تومان دکتر غلامی هاشمیه
سلام بیتا جون منم مشهدم و باید این ماه عکس رنگی بندازممنتظرم پری تموم شه. میشه بگی از دکتر غلامی از قبل باید وقت بگیری یا نه همونجا وقت میده؟ امپولی که بهت زد چی بود؟ واسه بی حسی بود؟ قرص هایی که بهت داد چی؟ واسه این بود که عفونت نکنی؟ لازمه قبلش ام بریم دکتر زنان که مطمین شیم عفونت نداریم؟ غیر از دکتر غلامی دیگه کجا واسه عکس رنگی تو مشهد خوبه؟
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
دوستان سلام فیلم عمل میکرواینجکشن یا ICSI و IUI و عملهای لاپاراسکوپی کیست تخمدان و پلی کیستیک در سایت خانم دکتر معصومه یونسی فوق تخصص نازایی و جراحی لاپارسکوپی هست. هر کی دوست داره با این عمل آشنا شه بره استفاده کنه http://www.dryounesi.com جالبه
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
سلام من عکسمو انداختم......ساعت 7دم رادیو لوژی بودم کار کناش ساعت 7:45اومدن ولی عوضش اولین نفر بودم....درد داشت ولی قابل تحمل بود...بیشتر لوله که کرد توم درد داشت...بعدم اومدم بیرون همه نگام میکردن...دیدن درد ندارم آروم شدن...ولی یه خانومی بعد من بود داشت گریه نیکرد...به من گفت خیلی درد داشتم....للانم خونم....دل درد دارم.....ولی تموم شد...باری از دوشم برداشته شد....فرداهم جوابش آمادست عالیه شیوعیم رفتم...اصلا بد اخلاق نبود....جاشم تمیز بود
2706