2703
2553
عنوان

کفش پاشنه بلند که راحت باشه

13514 بازدید | 39 پست
سلام
من عادت دارم به پوشیدن کفش پاشنه بلند (البته نه همیشه و مداوم) اکثره کفش های پاشنه بلند هم که می دونید راحت نیستن و پا خیلی شیب پیدا می کنه توش. من از وقتی زانوم اذیت شد تو ورزش دیگه نمی تونستم کفش پاشنه بلند بپوشم ولی 2 سال پیش یه بار از یه کفش فروشی یه کفش ترکیه ای گرفتم که پا توش خیلی راحت بود. انگار نه انگار کفشه پاشنه بلنده. اصلا پا توش خسته نمی شد. ولی اون مغازه جمع کرده :(
کسی جایی رو می شناسه که کفش ترک یا خارجی داشته باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آره منم یه جا خوندم که یکی از کمپانی های ایتالیایی معروفه به اینکه کفش هایی می ده بیرون که پاشنه های خیلی بلندی داره و راه رفتن باهاش خیلی راحته، ولی قیمت هاش میلیونی بود. تو تهران هم کفش ترک قیمت کردم 70 تومن بود
من یک مغازه تو گوهردشت میرم کفش هاش ترک هست قیمتهاشم نسبت به تهران خیلی پایین تره جنس هاشو از اون ور میاره اگه خواستی بگو تا بهت ادرس بدم
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
2714
دوست جونیا ببخشید که دیر جوابتونو دادم اصلا این تاپیکو یادم رفته بود:
گوهردشت نرسیده به فلکه اول روبروی مخابرات پاساژ پیروز کیف و کفش اپاما دقیقا وقتی وارد پاساژ می شی روبروته
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
من چون پنجه ی پام پهنه کلاً نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم پامو اذیت میکنه... ولی من از R&w کفش خریدم همه پاشنه بلند و هم اسپرت داره هم مردونه همه زنونه - کیف و کمربند هم داره من برای پیاده روی میپوشم خیلی خیلی راحته خدا رو شکر اصلاً پامو اذیت نمیکنه اینی که من خریدم 35000 تومانه ولی خوب قیمت بالاتر هم فکر کنم داره ولی پایینتر نه... اگه خواستین آدرسشو بدم بهتون
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
نمایندگی اصلیش که جنساش متنوعه و زیاده میدان نبوت (هفت حوض) درست دور میدون هفت حوضه شرمنده شماره تلفن رو ندارم ولی مغازش معلومه سردر مغازه نقره ایی که بزرگ همین کلمه R&w روش نوشته شده... اون دست میدون که مسجد میشه روبروش .. البته تو تجریش هم از کفشاش دارن ولی تنوع جنساش به پای هفت حوض نمیرسه... من اولین بار از تجریش خریدم ولی بعد که رفتم هفت حوض رو که دیدم پشیمون شدم...موفق باشید همگی
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
2706