2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دختر من که علاقه نشون داد . البته تازه براش گرفتم ولی قبلا باهاش رنگها و اندامها و تعدادی از حیوانات رو کار کرده بودم . خیلی چیزا رو میشناسه ولی باما گرفتم که زود حرف زدن رو یاد بگیره . سی دی باما خیلی خوبه و خوب تلفظ میکنه
عزیزم همین کارتای دید آموز یا غزال رو از شهر کتاب یا کانون تهیه کن کافیه
نمیخواد پکیج بخری
منم دارم با همینا با دخترم کار میکنم... 2 سالشه
خیلی هم قیمتش مناسبه
حتما عکس بخر و نقاشی نخر
عکس خیلی واضح تره

پکیج قاصدک که خیلی مسخره اس: کودک شما میتواند در مدت 60 روز فارسی و انگلیسی را بخواند و حرف بزند!!!!!!!!!!!! از 5 ماه تا 6 سال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه من 5 ماهش بود تازه اغون بغون میکرد بچه بقیه رو نمیدونم
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
2714
ببین من یه سری از این کارتا خریدم به جای عکس میوه ها نقاشی میوه ها بود و اصلا واضخ نبود دخترم اونارو یاد گرفت ولی بعدا که مثلا سیب نشونش میدادم نمیدونست این همونه که تو عکسه چون نقاشیش خیلی زشتو ضعیف بود
ولی بعدش عکس براش خریدم الان تو هر عکس دیگه یا فیلمی سیبو بهش نشون میدادم دیگه میدونست که این سیبه
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
شقایق جان باما 13 طبقه بندی موضوعی داره و به قول صدف عکس هستش نه نقاشی یهنی عکس واقعی میوه ها مثلا هستش نه نقاشی میوه . قیمتش همراه با سیی دی 49000 تومان .
اگه خواستی سفارش بدی به 3000254525 عدد 3 رو پیامک کن باهات تماس میگیرن برات میفرستن . من یک هفته است که سفارش دادم .
کارتهای دید اموز هم دقیقا همین مثل باما هست ولی من فکر کردم باما به صرفه تر میشه برام . حالا خود دانی
پکیج قاصدک که خیلی مسخره اس: کودک شما میتواند در مدت 60 روز فارسی و انگلیسی را بخواند و حرف بزند!!!!!!!!!!!! از 5 ماه تا 6 سال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه من 5 ماهش بود تازه اغون بغون میکرد بچه بقیه رو نمیدونم

صدف!
2706