2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609151 بازدید | 19521 پست
ها ها هاهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، چرا همچنین فکری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون نوشتم پدر آسمانییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!! نه عزیزم مسلمونم من این جملات رو از کتاب "4 اثر از فلورانس اسکاول شین" یاد گرفتم و به نظر من خدا پدر آسمانیه همه ماست..................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سولی زمانی که مشکله واژن باشه زیفت میکنن بچه هابادکش رحم چیه به منم بگید
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
2720
سلام به خواهرای گلم.مرررییممم ججوونننمم مبارکککهههه بتات خیلی خوبه.ایشالله تا اخر نه ماهت همه چی واست خوب پیش بره شمیم جون بادکش رحمو جاهایی که طب سنتی کار میکنن انجام میدن با استکان
مریم ۹۳ خانم شما خیلی اشتباه میکنی که ازخودت مراغبت نمیکنی پله زیاد بالا وپایین میکنی خانمهای که راحت باردار میشن وطبیعی کلی ازخودشون مراغبت میکنن توهم حالا خداوند کمکت کرده خوب نگهداری کن ازش این باد کش کردن چیه میشه بگی عزیزم
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
2714
میشه توضیح بدی چیکار میکنن خودمون نمی تونیم تویه خونه انجام بدیم
سالم باران ۱۵روزی طول میکشه دکترایمنولو‍زی مینویسه دکترایه متخصص آلرزی مینویسه
2706