2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609300 بازدید | 19521 پست
**************گیاه خرنوب درمان موثر برای اسپرم های کم و اسپرم های کم تحرک****************

خرنوب گیاهیه که دکتر ابراهیم برای آقایونی که تعداد اسپرمشون کمه و یا اسپرم کم تحرک دارند و همچنین درمان زود انزالی معرفی کرده من تو سایت دکتر ابراهیم ده‌ها نفر رو دیدم که ایمیل زدند و از ایشون تشکر کردند و گفتند که با همین روش نتیجه گرفتن !!!!!!

طرز استفاده:
در نیم لیتر آب در حال جوشیدن، 6 الی 7 عدد خرنوب را شکسته و خرد کرده و بریزید در شعله ملایم و ظرف در بسته، 3 دقیقه بجوشانید. بعد از اتمام مدت جوشیدن زیر اجاق را خاموش نمائید و 20 دقیقه استراحت دهید. بعد از اتمام زمان استراحت با قاشق قطعات خرنوب را از آن خارج نمائید. بعد از خنک شدن نصف آن را صبح با شکم گرسنه و نصف دیگر آن را شب، هنگام رفتن به رختخواب بنوشید. این طرز استفاده را به مدت یک هفته هر روز اجرا نمائید. بعد از گذشت هفتة اول به مدت سه ماه هر شب هنگام رفتن به رختخواب یک لیوان بنوشید. در ماه‌های بعد گهگاهی بکار ببرید.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب رعایت مقادیر و زمان مصرف ضروری میباشد.
من تنبلی شدید تخمدان دارم و همسرم کم تحرکی اسپرم داشت .. حدود یه سال و نیم پیش با یه دوست نی نی سایتی به نام زیبا آشنا شدم که که گفته بود با پیازدرمانی مشکل تنبلی تخمدانش حل شده و باردار شده بود این بود که افتادم به دنبال اطلاعاتی راجع به پیازدرمانی و بلاخره متوجه شدم که این روش درمانی رو پرفسور دکتر ابراهیم ساراچ اغلو دکتر ترکیه ای پیشنهاد دادن و خیلی هم موثر بوده... همچنین تو همین سایت دکتر یه گیاه دارویی موثر دیگه ای به نام کچی بورنوزو یا همون (خرنوب ) رو برای درمان تعداد و تحرک کم اسپرم و درمان ناتوانی جنسی آقایان پیشنهاد داده...باور کنید خودم با چشم های خودم دیدم و خوندم که صدها نفر اومده بودن و اعلام کرده بودند با این دو روش باردار شدن... باورش برام سخت بود ولی امتحان کردنش راحت بود.. چون شوهرم کارش با ترکیه است و نمایندگی چند تا از شرکت های ترک رو تو ایران داره و حداقل سالی پنج شش بار به اونجا سفر می کنه ... وقتی اولین بار خرنوب رو آورد و دم کردش رو به مدت 20 روز خورد باورم نمیشد تو این مدت کم انقدر تأثیر داشته باشه... تحرکش از 0.8 درصد رسید به 13... الان هم آخرین آزمایشی که داده خدا رو صد هزار مرتبه شکر که به 40 رسیده و تعدادش شده 100 ملیون.. طوری که دکتر هم تعجب کرده بود .. هر کسی باور نمی کنه می تونم جواب آزمایش هاشو براش بفرستم...
خلاصه بعد این مدت هر سری که شوهرم می رفت برای چند تا از دوستای خودمم می آورد ولی با مصیبت های زیاد چون تو فرودگاه خیلی گیر می دادن که این چیه و هزینه هاش خیلی بالا در می اومد چون می فرستادند آزمایشگاه فرودگاه و کلی دردسرهای دیگه... که به همین خاطر دیگه نتونستم بیاریم تا امروز که بلاخره موفق شدیم یه عطاری رو تو ترکیه پیدا کنیم که خرنوب رو به مقدار زیاد برامون بفرسته... حالا قرار شده که از این به بعد هر سری که شوهرم از ترکیه محصولات شرکت رو وارد می کنه به همراه اونا خرنوب ها هم آورده بشه.. .. این کلوپ رو ایجاد کردم که هر کی خواست می تونه بیاد و سفارش بده و ما براش بیاریم
لازم به ذکره که همونطور که همه می دونن خرنوب تو ایران خیلی سخت گیر می آد و قیمتش هم بالاست
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
***تجـــــــــــــربیـــــــــــــــــــــــات دو ستای گلم بعد از استفاده از خرنوب*****************

1ـ سیما
1391/11/8 10:44 ق.ظ
سلامممممممممممم به همگی
من همسرم مشکل تعداد و کم تحرکی و مورفولوزی اسپرم داشت که با خوردن داروهای مختلف هورمونی هیچچچچچچ تغییری نکرد
تا اینکه تو این سایت با خرنوب اشنا ششدم حدود 50 روز مصرف کرد و در کنارش معجون و ویتامین e,c,امگا3و زینک و سلنیوم مصرف کرد
خدارو شکر آزمایشش خیلییییییییی خوب شد و به لطف خدا من الان باردارمممممم
پس شک نکنید و مطمئن باشید برای کم تحرکی اسپرم واقعااا خرنوب معجزه می کنه

2ـ ترنم زندگی
1391/11/8 10:45 ق.ظ
سلام خانوماااااا.
آزمایش همسرم قبل از مصرف خرنوب بسیار اسفناک بود به حدی که احتمال آی وی اف می رفت.
اما خرنوب رو که تهیه کردم(من از تبریز خریدم البته) به مدت 50 روز همسرم مطرف کرد و بعد از اون مجدد آز داد که خدا رو شکر همه چیز نرمال شد اصلا باور کردنی نبود واسسسسسسسسسمممممممممممم.
من فقط بعنوان پیشنهاد می گم یه دوره 50 روزه استفاده کنید عزیزان
البته ظاهرا برای اونهایی که آزو هستن مفید نیست اینطور که شنیدم ولی باز هم تحقیق کنید
البته هنوز باردار نشدم که خواست خدا بوده ولی امیدوارم که به زودی بارداری محقق بشه.
من به قدرت خداوند ایمان دارم که یک گیاه کوچیک رو وسیله بهبودی همسرم قرار داد

3ـ میخک
همسری منم کم تحرکی اسپرم داشت که تحت نظر دکتر ارولوژیست بود و سال قبل عمل واریکوسل انجام داد. بعد از عمل مورفولوژی و تحرک اش کمتر شد. من امسال از خرداد ماه که با کلوب پیاز درمانی آشنا شدم، خرنوب رو شناختم و از عطاری دوست همسرم تهیه اش کردم. سه ماه تمام جوشونده اشو به همسری دادم خورد. بعد از سه ماه در نتیجه آزمایشش تغییری نبود و من حسابی ناامید شدم و کلا درمان رو کنار گذاشتم. آبان ماه در کمال ناباوری باردار شدم. امیدوارم همه دوستای خوبم بزودی نتیجه بگیرن.
فقط اینو بگم که درمانهای گیاهی نیاز یه صبر و بردباری داره. و کلا در مان کم تحرکی اسپرم آقایون زمانبر هست

4 ـ نی نی گل
1391/4/10 2:26 ب.ظ
همسری من اصلا اسپرم نداشت ولی استفاده کرد .شد 15 میلیون با ت

5ـ مانوس
1392/3/13 2:26 ق.ظ
رها جون سلام عزیزم،خوبی‌ دوستم...بابت معرفی‌ خرنوب ازت خیلی‌ خیلی‌ سپاسگزارم،ایشالا هر چی‌ از خدا می‌خوای بهت بده
بالاخره امروز بعد از 3.5 ماه شوشو از داد...
تعداد کلّ 235 میلیون
حرکت ا 49%
مورفولوژی 7%
البته این مورفولوژی رو باید راجبش توضیح بدم،قبلا مورفولوژی شوشو 5% بود که نرمالش بالای 14% بود،امروز که نتیجه رو دیدم،یک‌راست رفتم سراغ مورفولوژی،چون بقیه آیتم‌ها نرمال بود،هیچی‌ جلوش ننوشته بود،زود برگشتم و پرسیدم ازشون که چرا هیچی‌ ننوشتین،خانومه گفت که مورفولوژی یکم دیر حاضر شده بوده،هنوز وارد نکردیم،خلاصه اومد و با خودکار جلوش نوشت 7% و گفت که نرماله.من از یه طرف خوشحال بودم چون از 5به 7رسیده بود،از طرفی‌ ناراحت بودم،چون هنوز تا به 14 برسه خیلی‌ مونده بود،بهش گقتم نه هنوز نرمال نشده،7 تا دیگه باید بره بالا...گفت ما معیاری که قبلا انجام میدادیم نرمالش بالای 14 بود،ولی‌ 2-3 هفته می‌شه که معیارشو تغییر دادیم،الان بالای 4نرمال هست...داشتم از خوشحالی‌ میمردم،خانومه هم چینی‌ بود ولهجه ش رو خوب نمی‌فهمیدم...واسه اطمینان دوباره ازش پرسیدم پس چرا هنوز اینجا نوشتین نرمال بالای 14؟
دیگه نزدیک بود منو بزنه...گفت خانووووووم...بالا 4 نرماله
خدا رو هزار بار شکر

6. یمانا
1392/3/10 12:41 ب.ظ
خرنوب خیلی خوبه من یه دوره دادم بهش نتیجه شو دیدم. البته آز عرفان دکتر می گفت سخت گیرانه س. من دوهفته پیش که بهمن شوهرم تو بهمن از داد خیلی بهتر بود .

7. popo
1392/3/19 10:42 ق.ظ
سلام دوستان
شوهر من بعد از استفاده از خرنوب آزش خیلی تغییر کرد
مشکل واریکوسل داشت که عمل کرد و وضعیتش تغییری نداشت تا اینکه 2 ماه هر روز صبح و شب خرنوب بهش دادم
الان آز داده تعداد ش از 60 به 120 میلیون رسیده
مورفولوژی نرمالش 70 درصد شده در حالیکه قبلا حدود 25 تا 30 بود
گرید A+B هم 51 %

8ـ یاسی......... الان دوقلو داره خدا رو شکر

9ـ نارگل ............ یه پسمل خوشگل داره خدا رو شکر

10ـ (مامان گندم وبهراد)

1391/11/20 2:34 ب.ظ

من سفارش دادم از تبریز

نمیدونم واقعا فقط تاثیر این گیاه بود یا نه

ولی برای شوهرم تاثیر داشت خداروشکر

11ـ Maryam.F

1392/3/25 10:44 ق.ظ

الان هشت روزه همسرم خرنوب میخوره، میگه مشخصه تاثیر داره، هنوز آز نداده ولی میگه از بعد از 24 سالگی اینا اینجوری نبوده!!!!! اینجوریشو نمیدونم یعنی چی????
خدا کنه از این یکی دیگه جواب بگیریم??
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجه ها سلام. من دیروز عمل پانکچر انجام دادم و فردا باید سوال کنم که کی باید برم برای انتقال جنین. برام ذعا کنین. خواهش میکنم.
راستی من رشت ، موسسه مهر میرم. تمامی انتقال هارو دکتر مهرافزا انجام میده ولی من برای معاینه و ... پیش دکتر عبدلا هیان میرم ( اونجا دکترهای زیادی هستن)
2731
2738
رفعت جان سلام خوش اومدی عزیزم فرق زیادی ندارن ولی یکی از فرقشون اینه که توی ivf اسپرمو در مجاورت تخمک قرار میدن تا بگیره ولی تو میکرو اسپرمو به تخمک تزریق میکنن که درصد موفقیتش بیشتره داروهاشونم تا حدودی متفاوتن
سلام نینا جون

منم این ماه میکرو دارم 29 سالمه همسرم تحرک اسپرمش خیلی کمه و دکتر پویان گفت که باید میکرو انجام بدیم

الان دارم گونال و مریونال و سوپرفکت می زنم دکتر گفت که به امید خدا هفته آینده احتمالا 9 تیر پانکچر دارم

ایشالا به حق همین شب عزیز همه مامان میشن
نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند اعتماد کن به خدایی او.
ممنون نینا جون من از پنجمین روز پری اردیبهشت ال دیم شروع شد و 7تا ازش مونده بود سوپرفکت رو شروع کردم و بعد از این که دوباره پری شدم روز دوم رفتم برای سونو و از 5 شنبه گذشته گونال اف و مریونال میزنم گونال رو دور ناف و مریونال رو عضلانی و سوپرفکت رو هم زیر جلدی دوشنبه هم با دکترم قرار گذاشتم برای سونو عزیزم
نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند اعتماد کن به خدایی او.
2706