عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648854 بازدید | 28493 پست
ازیتا جون...من اصلن ورزش نمیکردم مثل قبل هم میخوردم...خودبخود وزنم کم شد....هرچی بزرگتر بشه فک ش قویتر میشه بیشتر شیرت رو میکشه...وزنت کم میشه.کمی صبور باش....
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رستگار جون به احتمال خیلی زیاد کمبود ویتامین b6 داری
چون ریزشت از استرسه
من خودم بچه ندارم ولی از همین حالا برا حاملگی استرس دارم
استرس حاملگی خیلی زیاده
خدا جونم مطمئنم با کمک تو به زودی به همه آرزوهام میرسم
رستگار جون استرس باعث کاهش جذب منیزیم و کمبود منیزیم باعث کاهش جذب b6 میشه
من ماه پیش که دوباره ریزشم شروع شد قرص سیستین+b6 , قرص آهن و قرص کلسیم دی یه شب در میون و هفته ای یه بارم قرص ویتامین دی خوردم بعد یک ماه ریزشم کم شد
اگه نمی خواهی قرص بخوری جوانه گندم را شروع کن ولی باید خیلی صبور باشی چون یه ماه طول میکشه تا اثر هر کاری که می کنی را ببینی
اره عزیزم
من تقریبا مطمئنم که اگر کسی مشکل داخلی داشته باشه با ماسک ریزشش برطرف نمیشه
من از اردیبهشت تا الان درمان را شروع کردم بعد 11 سال ریزش مو
غذای چرب فست فود پفک چیپس سوسیس و کالباس و... را تا حد ممکن کم کردم ماسکها را هم یه روز در میون دائم زدم ولی تا مکمل را قطع می کنم بعد دو ماه ریزشم شروع میشه علتشم این که من ویتامین D ام کمه و b6 هم جدب نمیشه چون همیشه استرس دارم ذخیره آهنمم کمه
و از طریق مواد غذایی اونقدر تامین نمیشم که این کمبود را جبران کنه
سلام خانوما.من اینبار برای درمان کم پشتی موهام پیش یه فوق تخصص غدد رفتم.و در جواب آزمایشهای هورمونیم معلوم شد که هورمون مردونه ام بالاست.دوستم که همین مشکل رو داره میگه بعد از یک سال مشت مشت قرص خوردن هیچ تغییری نکرده و دوت دیگه ام میگه که قرصهاش خیلی عوارض داره.منم که یه مشکل بزرگی که دارم اینه که با خوردن قرص هورمونی حالت تهوع شدید میگیرم.ولی کم پشتی موهام خیلی عذابم میده.لطفا کمکم کنید.خیلی کم آوردم.
سیب جان خوردن قرص هورمونی خیلی عوارض داره
من خودم قرص خوردم پدرم در اومد
اصلا سمتش نرو
برای تعادل هورمونیت نظر متخصص طب سنتی رو هم جویا بشی بد نیست
بگذار مهربانی ات دریا شود
سلام دوستان

خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
من تقریبا یک سال پیش بعد از اینکه رژیم لاغری گرفتم ریزش موهام شروع شد ...تو این یک سال کلی دارو و امپول و انواع شامپوها رو امتحان کردم تاثیر نداشته... ازمایش خون هم چند بار دادم فقط ویتامین d کم بود که اونم چند بار امپول d3 زدم

الان تقریبا ۳ ماه شروع کردم به استفاده از ترکیب روغن زیتون. کرچک. رزماری. بادام شیرین. نارگیل . ریزش موهام قطع نشده ولی بعضی قسمت های سرم احساس می کنم یکم رویش داشتم
به نظرتون این ترکیب از موادی که من استفاده می کنم مناسب هست یا نه؟؟؟ تا کی باید منتظر باشم تا ریزش موهام کم بشه؟ موهام خیلی زیاد میریزه شاید ۲۰۰-۳۰۰ تا هر روز ...فقط بگم اینجا که من هستم دسترسی به بابونه یا ترکیبهای دیگه ندارم
ممنون از کمکتون
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
atata جان ممنون از راهنماییت عزیزم ...
خودم هم احتمال زیاد میدم ریزشم برای استرسه چون همیشه ی خدا یه استرسی هست که به من وارد بشه !
رفتی آزمایش دادی که میدونی چه مکمل هایی باید بخوری؟
فکر کنم باید برم دوباره آزمایش بدم آخه من فقط آزمایش ویتامین دی و تیروئید و کم خونی و زینک رو دادم ...
جواب آزمایشو پیش چه دکتری ببریم بهتره؟؟ دکتر زنان یا عمومی هم میشه؟
قیمت آزمایشای صفحه اول بدون دفترچه و با دفترچه چقد فرقشه؟از 25 تومن بیشتره؟ باید 25 تومن بدم ویزیت دکتر تا برام بنویسه چه کاریه خب میرم آزاد میدم هان؟؟ نظرتون ؟
چه داستانی شد این ریزش من ...
ازون شب کذایی که حنارو زدم احساس میکنم جلوی سرم خلوت تر شده ... نمیدونم تلقینه یا واقعیت ! ولی با اون ریزش تو حمام و بعد حمام امکان خلوت شدن به این سرعت هم میرفت!
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
بچه ها این روغن درست کردن چه طوریه؟
اومدم مثلا روغن شنبلیله درست کنم سبزیشو یه نیم ساعت تو آب جوشوندم بعد صافش کردم آبشو با مقدار برابر روغن کنجد قاطی کردم تو یه شیشه گذاشتم تو ظرف آب در حال جوش درشم باز گذاشتم مثلا آبش تبخیر بشه ... حالا بجوش کی نجوش ! ولی آبش تکون نمیخورد که تهش فقط روغن بمونه ! آخرشم اینقد جوشید و جوشید که آب ظرفه در حال جوش ،خشک شد و شیشه روغن و شنبل ترکید ولی آبش یه ذره م کم نشد !!
حیفف اون همه روغن کنجد ! هنوز از شیشه ش نریخته بیرون میشه با این همه جوشی که خورده آب شنبل روشو جدا کنم و دوباره از روغن کنجدش استفاده کرد؟
اهههههه همینه همه میرن سراغ دارووو بسکه طب سنتی دنگ و فنگ داره
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
2706