عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648865 بازدید | 28493 پست
سلام بچه ها خوبید؟منم درگیر کارای عروسی هستم زیاد به موهام نمیرسم ،هر روز صبح و عصر بیرونم،بچه ها هرچی جهیزیه میخرم تمومی نداره و انگار هیچی نخریدم برام دعاکنید به خیر و خوشی تموم بشه 24 شهریور عروسیمه
سلام مهگل خوبی
مبارکه ایشالله همه چی اوکیه....
منم همش بیرووونم ولی کاری هم پیش نمیبرم

من که کلا جهزیه بی جهزیه شد
مامانم ورشون داشت برای خودش
نوعروسی شده هااااااااااا
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان...
من امروز موهامو با جوشونده بابونه شستم، افتضاح میریخت!
البته موهای من خشکه، تصور میکنم روی موهای چرب بهتر جواب بده، اینطور نیست؟!
من از روغن کرچک و ترکیبی راضیم، چون موها و پوست سرم خشکه و اونا رو خوب جذب میکنه...ریزشمو کمتر کرده، البته ریجن هم میخورم!
2731
لام من میخوام روغنهارو واسه همسرم وپسملی که 10 ماهه ست بزنم که موهاش خیلی کم ونازکه از کجاشروع کنم
حلیم شنبلیله کارایش بهتره یا پرورده؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید

راستی اگه بخوام قهوا بریزم تو شامپو باید دم کرده باشه ؟
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک
سلام ناهید جون
باید حداقل یکبار از هر کدوم استفاده کنی و ببینی نتیجه رو سر چطوره.هرکسی یک چیزی میسازه بهش
چهار قاشق چهاخوری قهوه اصل و پودر شده رو

تو 240 میلی لیتر شامپو می ریزید

در هنگام شامپو کردن دو دقبقه شامپو رو سر نگه دارید بعد آبکشی کنید

سلام.
وسمه‏ ‏جان‏ ‏کدوم‏ ‏شهرستان‏ ‏میاره؟؟اگه‏ ‏اشتباه‏ ‏نکنم‏ ‏ی‏ ‏سایتی‏ ‏ب‏ ‏اسم‏ ‏هندوستان‏ ‏راجبه‏ ‏آملا‏ ‏و‏ ‏روغناشو‏ ‏...مطلب‏ ‏داشت.
بچه ها دیروز یکی از فامیلامون می گفت شامپو چای سبز میزنه ریزش موهاش خیلی کم شده

شماهایی که در کنار درمان دنبال یه شامپوی خوب هستین به نظرم عالی باشه
اخه اون تنبلی تخمدان داره و پری نمیشه و ریزش شدید داشت.میگه این شامپو خیلی جلوشو گرفته

http://parmoon.co/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%86%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-2/
با افراد به اندازه باورهایشان صحبت کنید اگر بیش تر صحبت کنید شما را دیوانه میپندارند.
بدن یک انسان قدرت داره برق یک شهر کوچیک رو به مدت ۷ روز روشن کنه و حالا قضاوت با شما...
با افراد به اندازه باورهایشان صحبت کنید اگر بیش تر صحبت کنید شما را دیوانه میپندارند.
2706