2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648828 بازدید | 28493 پست
آدم باید تا آخرین لحظه مبارزه کنه شکستی در کار نیست بابا طرف میبینی بیماری سخت داره خودشو درمان میکنه این که دیگه چیزی نیست که

فقط روحیه ...یه چی بگم بهتون دوست مامانم سرطان داشت دکتر بهش گفته بود یه ماه دیگه رفتنیه پسرش کلی غصه میخورد یه شب تصمیم گرفت که خودشو معالجه کنه از شب تا صبح خودشو تو یه اتا ق زندونی کرد تا صبح دعا کرد و شفااز خدا خواست باورتون نمیشه صبح که رفت آزمایش شفا پیدا کرده بود.........حتی الانم که دارم مینویسم تنم مور مور شد

مثل این فیلما ولی حقیقته الانم شکر خدا زنده و سرپا فک کنید قدرت ذهن تا چه حد.....
با تو هوای زندگیم عطر آرامش یافته...این هوا اون هوای سابق نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پروانه جون منم اون ویدئورو دیدم چندین سال پیش....خیلی جالب بود...

منکه گاهی موها ی ریختم رو که گوله میکنم که بندازم..یه بوسشون میکنم میگم انشالا دیگه نبینمتون تو دستم..رو سرم باشین همیشه ...تاج سرم باشین همیشه

سما ویدئو آب میگی؟؟

آره سما منم کلی بوسشون میکنم دیشب نصفه شبی نشسته بودم موهام ناز میکردم بابا نفهم نیستن که به دیوارم انقد محبت کنی از محبت زیادی یه ترک میخوره این که دیگه جای خود داره

با تو هوای زندگیم عطر آرامش یافته...این هوا اون هوای سابق نیست
2728
سلام بچه ها من حدود 3 هفته ای هست یهدرمان جدید رو شروع کردم
اول اینکه 2 هفته رژیم پاکسازی بدن گرفتم و تو این مدت روغن سیاهدونه رو هر شب به کف سرم میزدم و یه شربت گیاهی که بعضی عطاریا دارن به اسم شونیسل روزی 2 بار میخوردم و هر روز اب و عسل و لیموی تازه . تو هفته 1 هم حجامت عام کردم و تو هفته 2 حجامت احتقان بعد از اون شربت اخلاط یا مصفای خون روزی 2 بار و یک محول که اسمشو نمیدونم ب محلول گزنه روزی یه بار به سرم میزنم.
باورتون نمیشه ولی موهام 3 ، 4 روز ریزشش نصف شده
من دو ماه ماینوکسیدیل و قرصایه هورمونی رو قطع کردم بعدش چشمتون روز بد نبینه ریزش شدید گرفتم که تقریبا نصف موهاموز دست دادم ولی الان با این درمان جدید مطمئن هستم که همشون دوباره در میان
سلام بچه های موقشنگ پس از این
سما نیستی کم پیدایی.
نیستی کافه سوت و کور شده کارو کاسبی ما هم کساد مشتری ثابته کافه بودی یه زمانی
درین درگه که گه گه که که و که که شود ناگاه مشو غره به امروزت چو از فردا نهی آگه
سما جون انشالله به سلامتی و خوشی حتما خیلی خوبه به هم کمک می کنیم
pari pari اگه این درمانها ج نمی داد این همه بچه ها راضی نبودند شاید مشکلت چیز دیگه ای باشه من چون خیلی چیزها رو ممنوعیت دارم برای استفاده کامل طبق برنامه جلو نرفتم ولی دوستانی که اینکار رو کردن جواب گرفتن
سلامم بچه هااااا
آفلین آفلین همچنان با قدمهای استوار با روحیه برین جلوو
ایشالا هممون نتیجه میگیریم
بچه ها ولی باور کنین ما خیلی حساس شدیما.این حساس بودن بیش از حدم خوب نیس..
من خودم هر جا میرم بجا خود آدما فقط به کف سرشون نگا میکنم..این خوب نیسش
به موهامون برسیم ولی تمام فکر و ذهنمون نباید مو باشه..
چون با هر ریختنش آدم عصبی میشه و این خودش برا مو بده..
باید با آرامش و حوصله به موهامون برسیم..خیلیم حساس نباشیم
فقط به این فک کنیم که خوب میشه..میشه مث قبل که کلی مو داشتیم
ایشالاااااااااااااااااا
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
سلام به همه
راست میگه پروانه منم کلی با موهام حرف میزنم
میرین جلوی اینه یا همینطوری هم هی بگین چقدر موهام خوب شده
جدی میگم
اولش شاید ی ته دلتون مسخرتون بیاد یا هی تو دلتون بگین مثل قبله
ولی خدایی کم کم باورتون میشه
هم روحیه میگیرین
بعد میبینین موهاتونم داره جون میگیره
روحیه تونم میره بالا

بیخیال حرف مردم شین
تا دیدین کسی میخواد در مورد موهاتون نظر بده
بگین میبینی موهام خیلی کم شد ولی کم کم داره خوب میشه و جون میگیره

من خودم همیشه اینو میگفتم

ارا جون
دیگه دیگه ولی میترسم روحیه ام درست شه
بعد هیکلم خیلی قشنگ شه
اونوقت شیدی جونم باید یه تاپیک تناسب اندام بزنه
بیام رو فرم

ازیتا بیخیال بابام جان بزار نی نی بیاد انقدر سرت شلوغ میشه وقت فکر کردن به خودتو داری
حواست پرت میشه
موهاتم درست میشه ایشالله
فقط خودتو تقویت کن حسابی
راستی من نمیدونم ای نی نی عزیز گیس گلابتونه یا کاکل زری عایا

شیدا جونم و همه بچه ها سما روشنک مارپل و.................همتون همیشه دعاتون میکنم ...اصلا یدونه ایت
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم
سلام بچه ها خوبید؟منم درگیر کارای عروسی هستم زیاد به موهام نمیرسم ،هر روز صبح و عصر بیرونم،بچه ها هرچی جهیزیه میخرم تمومی نداره و انگار هیچی نخریدم برام دعاکنید به خیر و خوشی تموم بشه 24 شهریور عروسیمه
2706