2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649768 بازدید | 28493 پست
آوا تخم شنبلیله رو 2 قاشق از دیشب توش آب رختم الان آبشو با چیزای دیگه الان گذاشتم سرم .احتیاج نبود بجوشونمش؟
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا
نجوشونی بهتره ....
ریزش مو 50-100 در روز طبیعی به شرط اینکه موهای که ریختن سریعا دربیاد و نره تو فاز خواب به دلایل مختلف مثل بیماری های تیروئید و تخمدان و هورمون های نامنظم و استرس و شوک عصبی و کمبود جریان خون وویتامین ها ....... ودلایل دیگر
از داخل بدن هم حتما باید چک بشین
هر لحظه معجزه ایی در حال رخ دادن است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آوا جون این برا تو
من ماسکت را بدون شیرین بین زدم خیلیی عالیییییییییییییییییی بود
شیرین بیان نداشتم حال نداشتم برم بخرم
خدا جونم مطمئنم با کمک تو به زودی به همه آرزوهام میرسم
2728
آوا جون ینی اینم که چندروز ماسکارو نزنی بعد موهات خیلی بیشتر از قبل بریزه هم طبیعیه؟

آوا تو هی لیست ماسکای منو شلوغ تر میکنی دختر ... الان من ماسک سیر و پیاز ، شنبل و تخمش ، حنا ، و حالا هم خردل و شیرین بیان و غیره رو چه طوری توی یه هفته جا بدم ؟ کی پاسخگوئه؟
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
آوا از اونجایی که تو همه چیو با پارچه صاف میکنی میخواستم بپرسم این پارچه ها اسمش چیه و از کجا باید خرید ؟
الان نزدیک عیده سرم شلوغه خیلی وقت نمیکنم مثل قبل ماسک بذارم ... اگه قرار باشه با قطع ماسکا موهام به این شدت بریزه تا عید دیگه موئی نمیمونه که بخوام جلوی ریزششو بگیرم
بچه ها من فکر می کنم یکی از دلایل ریزش موهای ما وسواس ریختن و کشیدن موها برای اینکه ببینیم چند تا میریزه هست. من که از بعد از شرع درمان و حتی قبلش دائم دستم تو موهام بود ببینم چند تا میریزه
من فکر می کنم واقعا با این کار ریشه مو سست میشه
بعدم مو شمردن هم خودش باعث ریزش میشه من چند روزه تصمیم گرفتم دیگه کاری به کار موهام نداشته باشم
خدا جونم مطمئنم با کمک تو به زودی به همه آرزوهام میرسم
2738
بچه ها من اصلا نمیشمارم موهامو ،زیادم شونه نمیکنم
چون موهام لخته وقتی از حموم میام و خشک میشه ،وقتی با نوک انگشتام آروم سرمو ماساژ میدم خودکار انگار شونه میشه

دیگه نمی شمارم که ریزشش زیاده یا منه
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
منم نمیشمرم ... مگه میشه شمرد اصن ؟
من از حجم موهایی که لای شونه یا درپوش چاه حمام گیر میکنه میفهمم ریزشم کم شده یا زیاد
اتاتا جان شیرین بیانش اصل مطلبه اونم بزنی عالی تر میشود ...
فری جان من چای سبز به موهام نمیسازه اصلا نمیزنم و هر ماسکی هم میزارم فقط ابجوش میریزم اصلا نمیجوشونم
رستگار جان پارچه تترون .....نخی
این ماسک جدیده اسمش ماسک مهارکننده تستسترونه ....و اینو حتما تو برنامت بگنجون
هر لحظه معجزه ایی در حال رخ دادن است ....
تستسترون چی چی هس ؟ منکه نمیدونم تستسترونم چه طوریه هم میتونم بزنم؟

چه طوری 4تا ماسکی که همه بیشتر توصیه ش میکنن (سیر و پیاز،شنبل،حنا و مهارکننده تس تس ) رو تو یه هفته بگنجونم آخه ؟
2706