2703
2553
من این مشکلو تو بارداریم داشتم و به خیر گذشت ولی چیزی در موردش نمیدونم و اینکه چه علتی داشته.حالا میخوام بدونم تو بارداری بعدیم مشکلی پیش میاره یا نه؟لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.ممنون
دوست من این مشکل رو داشت و طبیعی زایمان کرد ولی جفت جدا نشد که میخواستند همون موقع عملش کنند خودش نذاشت آخه درد طبیعی رو کشیده بود نمیخواست درد سزارین هم بکشه کورتاژ کردند دکترش گفته بود اگر بازم باردار بشی همین مشکلو داری و باید سزارین بشی
شما سزارین بودی یا طبیعی؟
معمولا 50 درصد در بارداری دوم اتفاق میفته بستگی به نوع چسبندگی داره که از داخل باشه از بیرون میزان خونریزی حین سزارین فرق میکنه
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پدیده خطرناکی هست ها حالا ربطینداره طبیعی باشی یا سزارین اینقدر یممکنه خونریزی کنی که دور از جون اتفاق بدی برات بیفته
2720
2714
سلام.من در حاملگی اولم هم جفت سر راهی داشتم و هم جفت اینکرتا یعنی چسبیده بود به رحم. هفته بیست و پنج سزارین شدم و بچه ام رو از دست دادم.با سونو داپلر چسبیدگی مشخص میشه،من دوباره باردارم و برایه اینکه این اتفاق تکرار نشه دارم اسپرین و سلکسان استفاده میکنم.توکل بر خدا.
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
نمیدونم چرا در مورد یه مسئله به این مهمی حتی تو گوگل هم چیزی پیدا نکردم.فقط فهمیدم که یه مشکل جدیه و خدا رحم کرده که خودم و دخترم جون سالم به در بردیم.به نظرتون با توجه به اینکه ممکنه تو حاملگی بعدی هم تکرار بشه ،حاملگی دوم خطرناکه یا اصلا میشه دوباره حامله شد یا نه؟
بچه ها هروقت اینجا رو دیدید به تاریخ تاپیک نگاه نکنید حتی اگه قدیمی باشه من میام و جواباتونو میبینم اگه اطلاعی دارید بنویسید .بذارید در مورد این موضوع مهم یه خورده اطلاعات برای کسایی که دنبالشن جمع کنیم اخه اطلاع رسانی در این زمینه خیلی کمه.ممنون
اگه میخوای تو نت چیزی پیدا کنی اونیو سرچ کن که برات نوشتم
این مشکل بسیار خزرناکه و تو حاملگی بعدی احتمالش 50 درصد هست برای کسی که این مشکلو داشته قبلا
2706