2733
2734
عنوان

پرسش و پاسخ های شیدی جون برای درمان ریزش مو با روغن های ترکیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 87402 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بانوی اردیبهشت پست ها: 298 عضویت: 8/12/1390 1393/4/27 8:31 ق.ظ موهاتو کوتاه کن و این ترکیب رو هفته ای دوبار یا حداقل یکبار بزن بهشون حنا / نخود خام پودرشده /قیصران/ زیره سبزپودر شده /قهوه /زرده تخم مرغ . که با اب بابونه خمیرو درست میکنی. حنا به میزان لازم. نخود نصف حنا. بقیه یک قاشق غذاخوری.تخم مرغ هم میتونی دوتا زرده بزنی. به جای اب بابونه از اب معمولی یا اب شنبلیله هم میشه استفاده کرد. حتما دو ساعت بذار بمونه. اگه موهات رنگ داشت نگران نباش چون قهوه داخل ترکیب رنگ خوبی به موهات میده.ومیتونی دوقاشق هم از قهوه استفاده کنی. ترکیبت باید مثل ماست باشه و یکساعت هم بمونه بعدش استفاده کنی . مولتی ویتامین و قرص اهن هم بخور
2728
2738
لیمو جان صفحه اول از سما یه عکس گذاشتی این خانم از چه راه کاری استفاده میکرده؟ کاشکی اینجا رو بخونی
بهترین راه تغییر عادات، تمرکز با تمام انرژی بر روی عادت جدید است.
پس:من متکی به نفس و پر غرورم.
شیدا جون: ............ تاثیر تخم شنبلیه تو روغن نارگیل عالیه ،بریزید تخم شنبلیله رو تو روغن نارگیلتون ،رو آب جوش هر روز حرارت بدید بعد یه هفته ترکیبی باهاش بسازید،امروز بعد سه دفعه استفاده دون دونیای مو رو دیدم ،مو رو انقدر قوی میکنه که مثل خار زیر دست آدم میاد مو ریز
سپیده نی نی: ................. من در مورد شنبلیله و روغن نارگیل که شیدی جون گفت از عطار نژاد پرسیدم گفت پودر تخمشو با آب و رون بزار رو گاز آبش که تبخیر شد روغن آماده است. حالا می خوان سیر و پیاز عنصل و زنجبیل رو پودر کنم با همین روش بریزم تو روغن نارگیل با آب و بعد روغنشو بگیرم. چون این 3 تا محرکککک قوی پیاز مو هستند. نتیجشو می یام می گم
2706