2703
2553
عنوان

پرسش و پاسخ های شیدی جون برای درمان ریزش مو با روغن های ترکیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 87333 بازدید | 139 پست
سلام شیدی جونم

شیدی جون قرص شنبلیه اسمش همینه ؟

تو نت سرچ کردم اینا بود +چند گیاه دیگه
قرص شیکوریدین فرآورده ای گیاهی است که از عصاره ریشه کاسنی (Cichorium intybus) ، دانه شنبلیله (Trigonella foenum-graecum) و اسانس رازیانه (Foeniculum ...

مواد کمکی بکار رفته در فرمولاسیون قرص روکشدار گلیکوگل شامل تخم شنبلیله، پوست دارچین و پودر ریشه جین سنگ نیزاز دیرباز در مطالعات فارماکولوژیکی و بالینی ...

shidi
+1

1392/9/11 10:28 ب.ظ

فاطی من اون قرص شنبلیله رو شوشو می خوره با بیوتین همراه هست ،اونایی که تو ایران هست رو نمیشناسم ولی حتما از داروخانه سوال کنی یا مرکز اطلاعات دارویی راهنماییت میکنه عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

cameron

1392/10/27 6:22 ب.ظ

اگه خودتون می خواهید روغن گیاهی درست کنید
برای موهای چرب روغن پایه انگور یا بنفشه باشه (طبع سر گرم) و پوست حساس
و برای موهای خشک روغن پایه نارگیل یا زیتون و یا کرچک باشه (طبع سر سرد)

تخم شنبلیله پودر باشه بهتره چون خیلی سفت هستند

**دریا**

1392/10/25 8:47 ب.ظ

دوستان عزیز کسی از ماسک سیر و زیتون استفاده کرده؟
نتیجه داشته براش؟
با توجه به اینکه شیدی جون میگه خیلی سیر رو سر نمونه این مورد مزید بر علت نمیشه؟

cameron

1392/10/27 6:25 ب.ظ

دریا جون سیر و روغن زیتون استفاده کردم ولی چون خیلی محرک و خارش ساز هست بیشتر از 30 دقیقه نگذاشتم و بیشتر ترکیبی استفاده کردم این طوری بوش اذیت نمی کنه مثل سیاه دانه و اسطوخدوس و روغنای سرد
2720
Online cameron

1392/10/28 8:12 ب.ظ

صبا جون
مورد بابونه انگور انار سدر بنفشه لیمو چای سبز سرد هستند
روزماری کرچک سیاه دانه نارگیل زیتون گزنه شنبلیله گرم هستند
روغن هویچ مریم گلی گل ختمی ملایم هستند

cameron

1392/10/28 8:34 ب.ظ

اگه هر روز قرص ویتامین بخوری خب جواب نمی ده باید معمولا یک دوره مصرف یکماه مصرف قرص و یکماه بدون مصرف قرص رو سپری کنی تا بدنت عادت نکنه
و بهتره از مواد غذایی ویتامینها جذب بشه ویتامین d و امگا از روغن ماهی و ویتامینای گروه ب از جوانه گندم مخمرهای خوراکی و یا نوشیدنی های مخمری تعمیین بشند
مصرف میوه ها و سبزیجات و حبوبات

یاسمن23
+1

1392/10/28 11:01 ب.ظ

ماسک حنای من:

حنا+قهوه+ سدر+ختمی+آب بابونه و چای سبز+زرده تخم مرغ میزنم و راضی ام

راستی یه نکته:

این بابونه باید دم کرده باشه یا جوشونده؟

من تاحالا میجوشوندم
melika

1392/10/29 4:23 ب.ظ

بچه ها من وقتی به موهام حنا میزنم ریزشش دو برابر میشه .لطف می کنید بگید چی به حنا اضافه کنم تا ریزش رو کم کنه .در ضمن من موهام یک روز در میان چرب میشه

Online cameron

1392/10/29 8:39 ب.ظ

بله رویش دارم اگه نداشتم دیگه اینجا نمی یامدم
بو داره ولی اوکالیپتوس تا حالا بو نکردم که بگم

melika جون توضیح بده که حنات چه چیزهایی داشت توش و چون سرت چرب هست نباید گیاهان گرم رو به تنهایی بدون گیاهان سرد استفاده کنی
سدر مورد بابونه بنفشه سرد هست
گل ختمی مریم گلی ملایم هستند
حنا و قهوه شنبلیله گزنه روزماری کرچک زیتون نارگیل عسل گرم هستند

cameron

1392/10/29 11:13 ب.ظ

اگه با حنا دچار مشکل شدید یعنی خارش و یا ریزش بیشتر پس بهتر با گیاهان سرد استفاده بشه البته بیشتر کسانی که پوست حساس دارند مخصوصا کله چربها این طوری هستند
حنا انواع مختلف داره حنای خوب بیشتر گرم با رنگ قوی و بو هست حتی مقدار کم اونهم موهای سفید رو رنگ حنا می کنه
cameron

1392/10/29 11:20 ب.ظ

راستی می خوام خاکشیر و تخم شربتی رو پودر کنم و با روغن انگور مخلوط و استفاده کنم

هر سه سرد هستند و به صورت خاکشیر و انگور و یا تخم شربتی و انگور و ترکیب هر دو و ترکیب گرم و سرد می خوام امتحان کنم
برگ‌های له شده حنا را اگر با روغن زیتون برروی سر بمالید می‌توانید شاهد رشد موهای خود زودتر از آنچه فکر می‌کردید باشید.
2714
تا به موهاتون فکر می کنید یا کسی می پرسه خیلی سریع ذهنتون مثبت و توی خودتون بگید عالی هستند و پر پشت
عالیه خوبه موهات پر میشند نازنین جون طبع سرتو در نظر بگیر تا کمند بشند
cameron

1392/10/30 12:10 ق.ظ

چرا بجای زیتون یا نارگیل از انگور و بنفشه استفاده کردم
روغنای گرم هم با سردها مخلوط میکنم مثلا کرچک رو با بابونه یا مورد مخلوط می کنم

cameron

1392/10/30 1:00 ب.ظ

اول یک آزمایش بگیر صفحه اول هست و همینطور مقدار ویتامینهای سطح بدن
ماسک حنا رو ترکیباتی که گفتم استفاده کن بدون تخم مرغ
کتیرا رو با سرکه و سفیده تخم مرغ قبل از حمام به مدت یک ساعت استفاده کن مقدارش سفیده تخم مرغ یک عدد کتیرا یه ورق کوچک یا پودر نصف قاشق چای خوری و سرکه یک قاشق
بعد از حمام سرکه نصف لیوان و آب ۴ لیوان میتونی از آبلیمو طبیعی هم استفاده کنی به همین صورت
خرگوشک به صورت محلول و یا گیاهش هست البته گیاهش بهتره محلولش زیاد کارایی نداره دم کرده گیاه خرگوشک رو بعد از حمام استفاده کن

saba92

1392/11/1 5:21 ب.ظ

کامرون اگه کسی بعد از شستن آب شنبلیله خارش بگیره علتش چی میتونه باشه؟؟

cameron

1392/11/1 5:40 ب.ظ

صبا جون شنبلیله گرم هست
قبلش چطور مورد خارش داشتی ؟ میتونی ابش رو با دم کرده چای سبز قاطی کنی
درمیاند و پر پشت میشند
cameron
+1

1392/11/2 12:03 ق.ظ

برنامه کامرون برای پوست سر چرب
سرم رو نسبت به بقیه دماش رو پایین نگه می دارم مثل استفاده از کولر و آب
نوشیدنی گرم و غذای پر ادویه و گرم از لحاظ دما نمی خورم و طبع گرم رو با سرد مصرف می کنم.
من بجای مکمل بیشتر از آجیل و نوشیدنی کومبوچا (یک نوع قارچ مخمر) با چای سبز استفاده می کنم.
خوردن نوشیدنیها مثل سرکه سکنجبین ، خاکشیر ، تخم شربتی
خوردن مکملها 30 دقیقه قبل از وعده غذایی یا صبحانه
تنوع خیلی مهم هست تا سرتون عادت نکنه
ماساژ در جهت موها باشه

تذکر: اینها برای پوست سر چرب هستند

ماسک حنا بدون تخم مرغ شامل:
یک پیمانه معادل یک قاشق چون موهام رو کوتاه کردم از حنا رضا ترک + مریم گلی + پودر نخود خام + مورد + قهوه
نصف پیمانه سدر
روغنها: انگور 3 قاشق + سیاه دانه 15 قطره + روزماری 15 قطره + بابونه 15 قطره + شنبلیله 15 قطره
دم کرده: چای سبز + بابونه + گل ختمی
پودرهارو مخلوط کنید و روغنهارو اضافه کنید تا خمیری بشه سپس دم کرده بهش اضافه کنید تا کمی شل بشه اگه کلاه خوب و فیت سرتون دارید کمی شل تر بشه ولی نه اونقدر که اذیت کنه ماسک رو به مدت یک ساعت بگذارید تا جا بیفته و از نظر دما خنک بشه ، ماسک را به مدت 2 ساعت روی سرتون بگذارید توی حمام اول زیر شیر آب مقداری گرم بدون ماساژ برید تا ماسک شسته بشه و بعد حمام

معجون شنبلیله:
1 فنجون روغن نارگیل روی گاز بزاریم قل اول که خورد خاموش کنیم + 1 فنجون روغن انگور ......2 قاشق حنا توش بریزیم بزاریم خنک بشه
بعد که خنک شد 2 قاشق سیاهدانه + 2 قاشق پودر مورد + 2 قاشق پودر تخم شنبلیله بریزید توش
5 روز ظرفشو توی افتاب بزاریم ظروف شیشه ای باشند

پرورده شنبلیله :
روغن انگور 3 قاشق + پودر تخم شنبلیله 1قاشق غذاخوری
این مخلوط را روزانه به مدت یک هفته حرارت غیر مستقیم بمدت 10 تا 15 دقیقه میدهیم( و جای تاریک میگذاریم و بعد از صافی عبور میدهیم
نکته: حرارت غیرمستقیم مثلا ظرفمون رو توی آب جوش میگذاریم

روغنها:
ترکیبی
سه قاشق روغن انگور
8 قطره روغن مورد
8 قطره روغن لاوندر (اسطوخودوس)
8 قطره روغن روزماری
16 قطره روغن هویج ( میتونید از روغن مریم گلی هم بجاش استفاده کنید)
این روغن هایی رو که گفتم رو اینطوری قاطی می کنم به مقدار لازم حرارت می دم ,خیلی رقیق می شه و فقط نوک انگشتامو چرب می کنم رو کف سرم ماساژ می دم ؛2 تا 3 بار در هفته (این مقدار ترکیب برای 4-5 بار استفاده کافیه)

ترکیبی خودم
سه قاشق روغن انگور
8 قطره روغن مورد
8 قطره روغن بنفشه
8 قطره روغن شنبلیله
8 قطره روغن روزماری
4 قطره روغن سیاه دانه
4 قطره روغن بابونه

بیشتر وقتها هم یک یا چند روغن گرم + یک یا چند روغن سرد
مثلا کرچک + مورد
گیاهان یا مواد گرم : حنا روزماری کرچک نارگیل سیاه دانه شنبلیله بادام زیتون ارازک گزنه
گیاهان یا مواد سرد: حنا مورد سدر سرکه آبلیمو لیمو انگور انار بابونه بنفشه آملا مرحبا
گیاهان ملایم: مریم گلی گل ختمی

تمام ماسکها یا روغنها بعد از دو ساعت شسته شوند اگه خارش شروع شد بجای خاراندن سریعا ماسک یا روغن رو بشورید

شروع برنامه اول از ماسک شنبلیله شروع کنید یک بار در هفته
روز اول ماسک شنبلیله دو ساعت بعد حمام
روز دوم استراحت آخر شب برای کم کردن چربی فقط شستن سر با آب
روز سوم روغن ترکیبی دو ساعت بعد حمام
روز چهارم استراحت آخر شب برای کم کردن چربی فقط شستن سر با آب
روز پنجم ماسک حنا دو ساعت بعد حمام
روز ششم استراحت ...
روز هفتم روغن آملا مرحبا دو ساعت بعد حمام
روز هشتم استراحت ...
روز نهم آب شنبلیله + دم کرده چای سبز دو ساعت بعد حمام
روز دهم استراحت ...
روز یازدهم روغن کرچک (سیاه دانه یا روزماری یا شنبلیله) + روغن مورد دو ساعت بعد حمام
....

بعد از حمام برای کاهش چربی از سرکه انگور و یا آبلیمو استفاده کنید هر دو سرد هستند
من برنامه ثابتی برای تقویت موهام ندارم،چون کمرون جون بارها گفته تنوع بدید به ماسک هاتون،راستی اینم بگم من به هیچ عنوان طاسی یا ریزش شدید مو ندارم،مشکل من کم پشت و نازک بودن موهامه که کاملا ارثی هست و چون بی جونن همیشه مجبورم برم کوتاه کنم
در حقیقت آرزوی داشتن موی بلند منو به سمت این تایپیک کشونده
حالا برناممو بگم
من یه روز در میون میرم حموم یعنی در هفته 4 بار (یکشنبه ،سه شنبه،پنجشنبه و جمعه)
یبار آب شنبلیله خالی میزارم سرم و بعد 2 ساعت میرم حموم
یبار سیر و پیاز رو له می کنم و آبش رو میزارم رو سرم و بعد نیم ساعت میرم حموم
یبار تخم شنبلیله پودر شده رو با آب تا جایی میجوشونم که حالت ژله ای سفت پیدا کنه و با دم کرده چای سبز قاطی می کنم میزارم روی سرم و بعد 2 ساعت میرم حموم
یبار ماسک حنا و تمامی مخلفات میزارم و بعد 2 ساعت حموم(مخلفات:دم کرده بابونه و چای سبز و پودر ریواس رو میریزم روی حنا+قهوه مو+نخود خام+سدر+مورد )
این برناممه
البته ممکنه تو یه هفته نشه آب شنبلیله بگیرم به جاش حنا دو بار میزارم رو سرم و مخلفاتشو کامل نمیریزم هر سری یه چیزاییش رو میریزم
ولی در کل بگم قبل حموم رفتن حتما رو موهام یه ماسکی از این 4 تا رو میزارم بعد میرم حموم
اما مواردی که در کنار اینا تو این چند ماه رعایت می کنم رو هم میگم شاید برات تازگی داشته باشه:
هر روز چای سبز میخورم
هر روز ب کمپلکس خارجی باکاناسان + قرص آهن فیفول خارجی یه دونه میخورم
کارهای مربوط به موهامو چه موقع شستن،چه موقع شونه کردن تو حالت نشسته انجام میدم
هر روز یه مقدار جوانه گندم قاطی شیر می کنم و میخورم
تو حموم از صابون مراغه سفید یا شامپو داروگری که با آب رقیق کردم استفاده می کنم
موهامو بعد از حموم با حوله چنگ نمیزنم بلکه آروم حوله رو میزارم روی موهای خیسم تا آبش جذب حولم شه
همیشه دقیقه 90 که میخوام از حموم بیام بیرون موهامو با آب یخ شستشو و ماساژ نرم میدم
موقع هایی که تو خونه هستم موهامو به هیچوجه نمیبندم باز میزارم تا نفس بکشن
دیگه موهامو با کش نمیبندم با یه کیلیپیس کوچولو ساده میبندم
فعلا همینا یادم اومد ......
ولی در کل باید بگم کار من به جهت ارثی بودن کم پشتیه موهام یخورده سخته یعنی تا ابد باید به موهام برسم
الان خداروشکر بعد از حدود 3 ماه پیگیریه مداوم دارن جون میگیرن ،یخورده قد کشیده و حس می کنم حنا داره کار خودشو که ضخیم کردن مو هست انجام میده.
تا یادم نرفته بگم :من چون موهام چربه نتونستم از روغن ها استفاده کنم
اوایل کرچک و زیتون و .... خریدم یکی دوبار زدم دیدم ریزشش بیشتر شده دیگه نزدم،بچه های تایپیک گفتن بزار ریشه موهات سفت شه بعد برو سراغ روغن ها

به امید پرپشت شدن موهامون صلوات.... خخخخخخخ
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
اوا رها
+1

1392/11/13 2:41 ب.ظ

سلام فاطی جون
خوبی؟
یه مدتی سرگرم امتحان و درسم فرصت نمیکنم بیام
حدود 4 ماهی میشه که هفته ای سه مرتبه پیاز و فلفل و میزنم ربزش موها رو فوق العاده کم میکنه و رویش هم میده و اگه استرس نداشته باشی و از لحاظ روحی اکی باشی موها خیلی پر میشه...
روغن ترکیبی و روغن سیاهدانه و کرچک هم گاهی میزنم

و اب شنبلیله رو بگیرین و برای اینکه رو سرتون بمونه و نریزه تخم شنبلیله پودر شده رو بریزید داخلش تا 6 ساعت بمونه حالت لعابی و زله ای میشه بعدش با یه پارچه نخی صافش کنید و اون مایع ژله ای رو بزارید رو سرت 5 ساعت بمونه ...با این کار دیگه اب شنبل از رو سرتون شره نمیکنه و تازه از خاصیت تخم شنبل هم استفاده کردین ... این خیلی عالیه

کامرون جان موهای من خیلی خشکه ولی فک کنم فلفل قرمز یه کم باغث خشکی مو میشه و برای سرهای چرب خیلی هم خوبه
ولی دفعه اول که میزارید ممکنه خیلی سوزش داشته باشین و پوست سرتون خیلی قرمز میشه اون به خاط واکنش پوست سر و ترشح انتی هیستامینه نترسید دفعه سوم به بعد دیگه نه قرمز میشه نه خیلی میسوزه
ولی من به ابروهام زدم یه هفته ایی پر شد و موهای سر هم ضخیم و پر میکنه بزنید و معجزه شو ببنید
البته من طبع بدنم گرم و خشک و فکر میکردم سرم هم گرمه و ممکنه با فلفل و پیاز بریزه ولی اینطور نیست متوجه شدم که طبع سرم سرده و چیزای گرم دوست داره هر وقت فلفل قرمز و پیاز میزنم موهام اصلا نمیریزه ولی املا که میزنم ریزشش میده

اوا رها
+1

1392/11/13 9:35 ب.ظ

اول سبزی شنبل و میگیری خرد کرده بسته بندی میکنی میزاری تو فریزر که هر موقع خواستی داشته باشی
چون باید یه روز در میون بزنی
بعد سبزی خورد شده رو میریزی تو اسیاب یه کم خیلی کم اب میریزی تا خوب مخلوط بشه و له بشه(مثلا یک چهارم لیوان)
بعدش از داخل یه پارچه نخی صافش میکنی و حسابی اب میندازه ....بعدش داخل اون مایع سبز خوش رنگ و بو یه قاشق مرباخوری تخم پودرشده شنبل میریزید تا 6 ساعت بمونه حسابی لعاب میده و ژله ایی میشه و بعد دوباره از یه پارچه صافش میکنید تا تخم شنبل نره داخل موهاتون و اذیت بشین
با این کار هم اب شنیل ژله ایی میشه و دیگه از سرتون شره نمیکنهو هم اینکه از خاصیت عالی تخم شنبل بهره مند میشید

اوا رها
+2

1392/11/13 9:27 ب.ظ

من از اردیبهشت دارم درمان میکنم فقط هم با گیاهی
بزارین تجربه هامو بگم
به نظرم ماسک سیر با پیاز
سیر با فلفل قرمز یا سبز و ترجیحا قرمز عالیه رویش موها رو سریع متوجه میشید
بعدشم اب شنبل و تخم شنبل که طریقه درست کردنشو گفتم
روغن ترکیبی
کرچک
سیاهدونه

قرص اهن نه هر روز گاهی دو روز در میون ... قرص زینک هفته ایی دو بار وویتامین ای هم هفته ایی دو بار
صبحانه ارده با شیره میخورم ... در طول روز هم مویز و فندق و بادام زمینی و بادام
به علاوه دم کرده بومادران و رازیانه و شنبلیله و بابونه میخورم
دم کرده شنبلیله رو هر روز میخورم به خاطر اینکه اهن زیادی داره و کمبود اهن و گلبول قرمز و جبران میکنه و همچنین کمبود ویتامین دی رو و استروژن هورمون زنانه هم داره
و دم کرده های دیگه رو یه ر.وز در میون مثلا یه روز شنبلیله و بومادران روز دیگه شنبلیله و رازیانه تنوع میدم خودم
در ضمن تخم شنبلیله رو یه قاشق مرباخوری میریزم تو یه لیوان ابجوش تا 5 ساعت میمونه و حسابی لعاب میده و میخورم
چون دوتا اسید امینه داره که برای مو فوق العاده ست اینو تازه شروع کردم

به موهام هم یه روز پیاز و فلفل میزنم روز بعد اب شنبل و تخم شنبلو روز بعد روغن ترکیبی
ولی بهترین چیزی که باعث کم شدن ریزش موهام شد همین پیاز و فلفل بود....
تو روغن ترکیبیم هم به جای روغن نارگیل پرورده شنبل میزنم

اوا رها
+1

1392/12/3 2:31 ب.ظ

ایلین جان در طول روز مویز و بادام و بادام زمینی و گردو و سویا و سمنو و سنجد با شیر و عسل وارده و با شیره ... مخلوط سیب و هویج .... اب هویج زیاد بخور ... اون دم کردنی ها رو که گفتم و یادت نره

فاطی جون تنبلی تخمدان با ویتا گنوس و اون دم کردنی هایی که میگم به راحتی درمان میشه ... تو رو خدا این قرص های شیمیایی رو نخورید ...
این چیزایی که با داروهای گیاهی به راحتی درمان میشه چرا شیمیایی اخه

پس ایلین جون استرستو کم کنه که بدترین چیزه به نظر من ...با پیاز و فلفل قرمز یا سبز هم شروع کن
ببین چی میبینی .... رو سر من که خیلی خوب جواب داد... الان نمیدونم فلفل قرمز هست یا نه ولی فلفل سبز تازه هست ...
در ضمن دیشب راجب فلفل دلمه ایی میخوندم که تستسترونو مهار میکنه و برای رویش و ریزش عالیه ... ولی من هنوز امتحانش نکردم
http://www.stylecraze.com/articles/benefits-of-ginger-for-skin-hair-and-health/?ref=popularstream
این سایت رو هم بخون ... همه چیز داره

ایلین جان از مهرماه به طور جدی پیاز و فلفل قرمز یا سبز تازه میخریدم و با پیاز میکس میکردم و ابشو میگرفتم میزدم به سرم ....تا حدود یه ماه پیش همیشه پیاز و فلفل و هفته ایی 4بار داشتم تو برنامم با اب شنبل
ریزش موهامو فوق العاده کم کرد ...

من یه ماسکی خودم درست کردم و زدم خیلی خوب بود
پودر زنجبیل یا اگه تونستی تازشو گیر بیاری که خیلی بهتره با پودر خردل و شیرین بیان و پودر تخم شنبل از هر کدوم یه قاشق مرباخوری مخلوط کن ... ابجوش بریز داخلش نه خیلی شل بشه نه خیلی سفت بزار 6 ساعت بمونه بعد با پارچه صافش کن و بزار رو سرت
یه مایع ژله ایی میشه

تو یه کاسه ماست خوری اب شنبل باید دو قاشق مرباخوری پودر شنبل بزنی و تا 6-8 ساعت بمونه

اوا رها
+1

1392/12/6 4:45 ب.ظ

ستاره خردل و با زنجبیل و شیرین بیان و قهوه بزار ... عالیههههههه

اوا رها
+2

1392/12/6 2:03 ب.ظ

بهار جان من گفتم که ...تو یه کاسه ماست خوری که تا سه چهارم ان اب شنبل ریختین 2 قاشق مرباخوری پر پودر تخم شنبل بریزید خلی زود هم لعاب میده و سفت میشه حتما ابشو خیلی میریزید یا پودر تخم شنبل و خیلی کم که لعاب نمیده
بعدشم دیدین خیلی سفت شده یه کوچولو ابجوش بریزین ....
به خدا منم اینو کسی بهم نگفت یا از جایی یاد نگرفتم خودم امتحان کردم تا دستم اومد چی کار کنم....
بعدشم تخم شنبل و نجوشونید خیلی بهتره....

اوا رها
+1

1392/12/6 2:06 ب.ظ

سلام ستاره جون مرسی عزیزم لطف داری....
ریزش موهات غیر طبیعی نیست اصلا ..... ولی میتونه بهتر از این هم بشه ..اب پیاز و فلفل قرمز ریزش موهایه منو خیلی کم کرد ....
تخم شنبل هم تو اب بخیسون و بخور ....چوت یه اسید امینه ایی داره که موها رو میبره تو فاز رشد و موهای که تو فاز خواب هستن و باعث رشدشون میشه .

اوا رها
+1

1392/12/6 2:17 ب.ظ

ایلین جان فلفل قرمز های که باریکه ... میخریدم اونا رو میزدم گاهی هم سبزشو ...الان فکر نکنم قرمزش گیر بیاد اما سبزش هست
معجزه میکنه باور کن

ایلین اگه قرمز نیافتی ... سبز بگیر
فلفل کلا خوبه
از ماینو کسیدیل در زیاد کردن جریان خون خیلی بهتره .... تازه فولیکول مو هم تغذیه میکنه
ناهید20

1392/11/18 1:37 ق.ظ

اولش یه ماسک حنا بود(20 جلسه) که عطار باشی بهم داد ص اول تاپیک مو هست
یه روز ماسک حنا
یه روز اب شنبل 2 ساعت

بعد یه شب کرچک اضافه شد
بعدش ماسک حنا و شنبل که تموم شد پرورده نارگیل

بعدم املا هم اضافه کردم

یه روز درمیون حموم بودم که قبلش یه دونه ماسک رو سرم میزاشتم حتما
ماسک سیر و پیاز و خردلم دوهفته یه بار یه دوماهی زدم

یه شامپو معمولی استفاده کن
شامپو تخم مرغی به هیچ وجه
چون خیلی قویه

چون موام ساقش خشکه
ماست و صابون سدر خیلی لطیفش میکنه

صبا من صابون سدر ng خریدم راضیم ساقه موهام میزنم نرم میشه
اگه کف سرم چرب نباشه گاهی فقط با صابون میشورم ................
حالا همینا که داری استفاده کن

ماست رو استفاده کن
اونم خوبه دیگه صابونه لازم نیست
ببین بهت میسازه
ازمونو خطاست

روغنو زمانشو کم کن و وقتایی بزن که سرت تمیز تره

آناهید ماست رو خالی خالی میزنی؟؟
گاهی با یه تخم مرغ گاهی خالی
موهاتو که خیس کردی تو حموم
اروم اروم بزن کف سرت یه ربع بعد بشور شامپو بزن

آناهید20

ایلین من پرورده شنبل و کرچک و املا رو استفاده کردم
ترکیبی اوایل پیدا نکردم مریم گلی رو نزدم دیگه به جاش پرورده شنبل رو هفته ای 2بار میزدم
2706