2703
2553
عنوان

تست امنیو سنتز

65619 بازدید | 102 پست
دوستان سلام

هفته گذشته تست خون دادم و امروز از مطب دکترم تماس گرفتن که هرچه زودتر باید تست امنیو سنتز بدم .خیلی نگرانم چون این تست خطر سقط درش هست . از طرفی هم برام سووال که درخون من چی بوده که این تست لازم شده ...کسی هست این تست و داده باشه ؟ لطف کنین اگه اطلاعاتی دارین به من بدین . من هفته 15 بارداری هستم . ممنون میشم
سلام مریم جون این تست رو 25 /3 دادم دیروز بهم زنگ زدن گفتن که جواب خوبه منتظر جواب کتبی باش

الان خونه زنگ زدن به شوهرم گفتن اشتباه شده منتظر باشید دوباره زنگ میزنیم

ایا این یعنی اینکه جواب ازمایش مشکلی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماری جان خودت را ناراحت نکن ببخشید جوابت را دیر دادم در لاین چند روزی نبودم امیدوارم که مشکلی برایت پیش نیامده باشد من را خیلی نگران کردی الان که داخل لاین امدم و پیغامت را خاندم خیلی نگران شدم امیدوارم که جواب منفی باشد و یا مشکل خاصی نبوده باشد تورو خدا به من خبرش را بده که خیلی نگرانم کردی امیدوارم که چیز خاصی نبوده باشد منتظر جوابت هستم با تشکر
2456
سلام ماری جان چند روزی به خاطر آلودگی هوا اداره ما تعطیل بود برای همین داخل اینترنت نمیتوانستم بروم راستش انشاء الله تا حالا جواب گرفته ای و جواب منفی است ولی درستش ان است که تلفنی میپرسیدی مثبت است یا منفی خودت اقدام میکردی حالا اشکال ندارد انشاء الله جواب را گرفته ای و منفی است چون جواب این ازمایشات خیلی الکی ادم را میترساند من سر پسرم انقدر گریه کرده بودم که گفتم اگر بچه مشکلی هم نداشته باشد با این گریه های الکی من دیوانه میشود و واقعا هم فهمیدم چقدر الکی گریه کردم جواب منفی بود انشا الله برای تو هم همیطور است به من باز میگویم جوابش را بگو با تشکر
2714
سلام مریم جون ممنون از همدلی

توی این مدت که خیلی سخت گذشت من از دست این ازمایشگاه اذیت شدم

جواب خلاصه با کلی دردسر بدستم رسید

خدا رو شکر بچه مشکلی نداره از تو هم ممنونم گلم برات و همه مادر های باردار دعا میکنم دوران بی خطری رو سر کنند و بچه های سالمی خدا بهشون بده

سلام به همگی
من 30 سال و 4 ماه سن دارم . نی نی من تازه 3 ماهش تموم شده سونو شکر خدا همه چیز رو نرمال نشون داده.
دکتر گفته اگه دوست داشته باشم آز خون بدم. بهم گفت گاهی جوابش مشکوکه و باید آز آمینوسنتز هم داد. دو دلم که آز بدم یا نه . استرسی ام و این آزمایشگاهها که آدمو دیوونه می کنن. تو رشتم. می گن خونو می فرستن تهران آزمایشگاه نیلو.
2706