2733
2734
عنوان

تست امنیو سنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 65683 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من در هفته 13 بارداری هستم هفته پیش آز سندرم داون دادم به من گفتند ریسک شما 1:54 است و باید تست آمینیو سنتز انجام بدم موقع جستجو در اینترنت بطور اتفاقی با این سایت آشنا شدم و صفحه مربوط به تبادل نظر را دیدم از مطالب شما خیلی استفاده کردم دکترم خانم حنطوش زاده گفته باید در هفته 1+15 یعنی 15 هفته و یک روز تست آمینیو بدی ولی وقتی با مرکز کریمی نژاد تماس گرفتم گفتند باید 13 هفته و شش روز این تست را انجام بدی یک استرس دارم از هفته پیش فقط گریه می کنم یعنی ریسک من خیلی بالاست من بچه اولم یک پسر 5 ساله خیلی باهوش است و آن موقع 33 سالم بود ولی آلان 38 سالم است ازدواج ما هم فامیلی نسیت و همسرم غریبه است میشه منو راهنمایی کنین خیلی نگرانم
سلام من در هفته 13 بارداری هستم هفته پیش آز سندرم داون دادم به من گفتند ریسک شما 1:54 است و باید تست آمینیو سنتز انجام بدم موقع جستجو در اینترنت بطور اتفاقی با این سایت آشنا شدم و صفحه مربوط به تبادل نظر را دیدم از مطالب شما خیلی استفاده کردم دکترم خانم حنطوش زاده گفته باید در هفته 1+15 یعنی 15 هفته و یک روز تست آمینیو بدی ولی وقتی با مرکز کریمی نژاد تماس گرفتم گفتند باید 13 هفته و شش روز این تست را انجام بدی یک استرس دارم از هفته پیش فقط گریه می کنم یعنی ریسک من خیلی بالاست من بچه اولم یک پسر 5 ساله خیلی باهوش است و آن موقع 33 سالم بود ولی آلان 38 سالم است ازدواج ما هم فامیلی نسیت و همسرم غریبه است میشه منو راهنمایی کنین خیلی نگرانم
2731
2738
جواب منو بدین دارم از نگرانی دق می کنم همه میگن این استرس برای جنین تو مثل سم است ولی دست خودم نیست سر بچه اولم خیلی استرس داشتم الان پسرم خیلی عصبی و بداخلاق است با اینکه 5 سال دارد ولی خیلی اذیت میکند می خواستم سر این بچه کاملا آرامش خودم را حفظ کنم که جواب سندرم داون من 1:54 شد همه چیز به هم ریخت
ستاره جان اولا که همه مامانها این حال و این استرس رو دارن فکر نکن فقط شما اینجوری هستی اصلا اسم امینوسنتز که میاد یعنی استرس اما به خودت و نی نی کمک کن و با توکل به خدا نگرانی رو کمتر کن
دوما که تو همین سایت نگاه کنی میبینی با احتمال 1به 18 هم جواب تست خوب بوده پس خیلی به اعداد نگاه نکن اینها احتمالات هست ولی بهتره که امینو رو انجام بدی که خیالت راحت شه
در مورد زمانش من تو ایران دقیقا نمیدونم فکر کنم زودتر میگیرن که خدای نکرده اگه مشکلی بود سقط راه قانونیش رو طی کنه همون هفته های 13-15 ولی اینجا که من هستم هفته 18 تا 20 میگیرن که ریسک هم کمتره چون مشکلی برا سقط ندارن
من تو هفته 36 هستم من هم تست دادم برات از صمیم قلب دعا میکنم عزیزم
مهرک عزیز از لطفت ممنونم منم دعا می کنم که به سلامتی زایمان کنی در مرکز کریمی نژاد برای روز دوشنبه سوم خرداد وقت گرفتم فکر کنم آن موقع 14 هفته و چهار روز باشم برای من خیلی دعا کنید من در حالت عادی نیز کمی استرس دارم چه رسد به حالا که به اوجش رسیده توکل بر خدا
دوستای گلم
ریسک کواد مارکر من واسه سندرم داون یک به 8 بود یعنی حدود 12 درصد. هیچ جائی ریسک بالاتری ندیدم. حالا نگرانی منو تو اون مدت تصور کنید. اما خدا رو شکر دخملم سالم بود اینو تست امنیو سنتز گفت.
اینو گفتم که واسه یه احتمال خیلی ضعیف اعصاب خودتونو همسرتونو خراب نکنید و نی نی نازتونم اذیت نشه. اگر دکتر توصیه کرد، امنیو رو بدید و تا جوابش بیاد بخاطر فکرو خیال، تغذیه و مراقبت رو فراموش نکنید.
انشاالله همه تون بارداری راحت، زایمان عالی، و نی نی های سالم قوی زیبا و صالح داشته باشید. واسه نی نی منم دعا کنید .
نازنین عزیزم سلام
تست آمنوسنتز نمونه برداری از مایع کیسه آمونیوتیک یعنی همون کیسه آب جنینه. از روی شکم یه سوزن میکنن تو کیسه و از اون آب نمونه می گیرن تا توی آزمایشگاه کشت بدن. جوابش درمورد سلامت ژنتیک جنین و جنسیتش تقریبا صد در صده.
دردش از آمپول معمولی خیلی کمتره چون مایع دردناکی وارد بدن نمی شه دکتر سوزن رو خیلی سریع و ماهرانه میزنه و اونقدر زود و راحت تموم می شه که تعجب می کنی.
من بش از 10 سال بود آمپول نزده بودم چون می ترسیدم! اما خداییش امنیو سنتز ترسناک نیست.
سلام من سوم خرداد در مرکز کریمی نژاد مشاوره شدم و سپس پیش دکتر مسعود حقیقی تست آمینیو دادم خیلی می ترسیدم همش فکر می کردم خیلی درد دارد ولی دردش از آمپول معمولی کمتر بود گفتند دو هفته دیگه جواب می یاد خیلی استرس دارم برام خیلی دعا کنین
سلام من سوم خرداد در مرکز کریمی نژاد مشاوره شدم و سپس پیش دکتر مسعود حقیقی تست آمینیو دادم خیلی می ترسیدم همش فکر می کردم خیلی درد دارد ولی دردش از آمپول معمولی کمتر بود گفتند دو هفته دیگه جواب می یاد خیلی استرس دارم برام خیلی دعا کنین
2706