2410
2553

مامانا من این اطلاعات را شخصا جمع کردم ولی میخوام یک تصمیم جامع بگیرم . لطفا هر کی تجربه ای داره یا در مورد اینها چیزی شنیده من را راهنمایی کنه . در ضمن کار مادرای شاغلی هم که میخوان تازه کوچولوشون را در این منطقه مهد بگذارند را راحت کردم .

خیابان ظفر خیابان کازرون شمالی خیابان نهم - مهد کودک ایران زمین

شهریه 400 + هر سه ماه 50 به ازای وسایل بهداشتی – دو زبانه – صبحانه و ناهار – میان وعده به عهده والدین - 7تا 4

تلفن مهد : 22252148, 22225553

بلوار میرداماد خیابان شاه نظری کوچه دهم 22226098 - مهد کودک خصوصی مریم

مال ارامنه است – مسلمان نمی پذیرد

- مهد کودک نگین - میرداماد - خ. نسا - ک. زرنگار - پ. 25 ...........22921265~6

شهریه 400 – دوزبانه – صبحانه و ناهار – 7.30 تا4

حیاط کوچک – کیفیت معمولی رو به خوب – 2 میان وعده به عهده والدین – هر 3 ماه یکبار پزشک سلامت دهان و دندان و ستون فقرات را چک میکند – هر هفته مشاور روانشناس برای کودک و والدین بر حسب نیاز یکشنبه ها برگزار میشود – حتما شیر و میوه فصل باید توسط والدین گذاشته شود –برنامه خواب عصر وجود دارد – کلاس 10 نفره – پنجشنبه ها 90 درصد تعطیل هستند

شادان 2 خ ظفر خ شمس تبریزی پ 86 22221473-

شهریه 400 با صبحانه و تغذیه بین روز و پزشک در هفته و لوازم التحریرو وسایل بهداشتی – با ناهار 500 –

، دنیای رنگین میرداماد - خ. نفت شمالی - ک. یکم - پ. 17 ........... 22227250 شهریه 500

حیاط و عمارت بسیار بزرگ و مجهز به انواع اسباب بازی ها و دوچرخه و سه چرخه – صبحانه و ناهار با 2 منومختلف در هر روز – دو زبانه ( انگلیسی و فرانسه ) – روانپزشک در قالب نمایش خلاق هفتگی – برگزاری اردو های ماهانه - یک میان وعده به عهده والدین یکی به عهده مهد – کلاس 13 نفره – برنامه خواب ندارند مگر به سفارش اولیا – سیستم مدار بسته آنلاین - کیفیت عالی

آدرس مهد فروغ ایران : مدرس، میر داماد، خیابان 12 بهمن-کوچه 22 بهمن پلاک 17

22252604

مونته سوری بر پایه مهارت آموزی و آموزش نظم و تعاون – شعبه پاریس در تهران – 2 زبانه زیر نظر سفارت فرانسه – 7.30 تا 5

شهریه 850 به اضافه تهیه لیست لوازم تحریر ارائه شده از طرف مهد – کلاس ها کم جمعیت – یک میان وعده حاوی میوه اسلایس شده و آبمیوه یا شیر به عهده والدین – مدیر مهد تحصیل کرده فرانسه و معلم ها اکثرا دورگه هستند – حیاط کوچک و ساختمان هم کوچک است – سالی یکبار زیر نظر محیط زیست آشنایی نزدیک با انواع حیوانات در محیط مهد دارند

مهد کودک سرو/ظفر

شهریه 380 تا 420 –22220771 -۲۲۲۷۸۷۸۴/

صبحانه و ناهار – میان وعده به عهده والدین - 7 تا 4 – محیط معمولی

مهد کودک ماهین/ظفر/22268873-22263264- شریعتی - ظفر- خ صبرمطهری جنوبی - کوچه خسرو – پ13

7 تا 4 – شهریه 450 - سیستم آنلاین و قابلیت کنترل کودک از محل کار یا منزل با شناسه کاربری شخصی حتی در دستشویی ها – کلاس ژیمناستیک و علوم و موسیقی و کارگاه های سفال و نقاشی و اریگامی یه صورت هفتگی – اردوهای ماهانه - پنجشنبه ها تا 12

دوزبانه – هفته ای یک بار روانپزشک در غالب نمایش خلاق و ماهانه یکبار برای والدین و ماهانه پزشک عمومی و 4 ماه یکبار دندانپزشک – صبحانه و ناهار – میان وعده به عهده والدین طبق برنامه ارائه شده مهد - هفتگی شعر خوانی و آموزش موسیقی گروهی – کلاس ها 13-14 نفره – خواب به تاکید والدین اجرا میشود - کیفیت مهد از درجه خوبی برخوردار است – ( به اضافه روایتی از یکی از مادران ناراضی از صدمه دیدن بچه در مهد )

مولود2 - م محسنی خ پیروز ک پنجم 22229384

مولود 1 ونک خیابان صانعی – مولود 3 جردن

دو زبانه ( انگلیسی و فرانسه ) – همراه با صبحانه و ناهارزیر نظر دکتر تغذیه – میان وعده به عهده والدین طبق برنامه ارائه شده مهد – استخر دارد – سیستم مدار بسته آنلاین دارد – آموزش به شیوه کل به جز دارد - برخورد مدیر خیلی مناسب نبود و خیلی از والدین ایراد میگیرد – برنامه خواب اصلا ندارد - شهریه 550 - پذیرش 7.30 تا 4.30

دنیای شیرین – دولت – بلوار کاوه – پ 45 – نرسیده به پل صدر 22602093-

شهریه 320 با صبحانه و ناهار – 7.30 تا 3 – اگر تا 5 بماند 345 تومان

درخشش 2 میدان محسنی-خیابان وزیری پور -نبش خسروانی پلاک 7- 22227307 –

دو زبانه انگلیسی و فرانسه که معلم فقط انگلیسی صحبت میکنند - 8.30 تا 4 – صبحانه و ناهار و میان وعده – حیاط بسیار بزرگ با وسایل بازی به اضافه استخر 4 فصل بسیار امن زیر نظر آکادمی شنا که حتی غیر ازبچه های مهد ، فقط برای شناهم پذیرش کودکان را دارند . مدیر بسیار با تجربه - کلاس های ژیمناستیک و کامپیوتر و ارف و مهارت آموزی در کل پکیج هست – از لحاظ کیفی بسیار سطح بالایی دارد – شهریه ابتدای هر ماه بابت یک دوره 3 ماهه فصلی 2400000

جهان کودک – ظفر – خیابان سهیل تبریزیان – نبش کوچه نازنین – 22228296 – 22228298

با سابقه 27 ساله قبلا دو راهی قلهک بوده و بعد از یکسال دوباره بازگشایی شده – همه روزه زبان و ریاضی و علوم و کلاژ و کار با پاستل – هفتگی موسیقی و سفال و ژیمناستیک و نقاشی و کاردستی – با صبحانه و ناهار – 2 میان وعده به عهده والدین – ویزیت دوره ای دندانپزشک تجهیزات کامل از کانادا وارد میشود و تا شهریور کامل میشود – ساختمان 3 طبقه و با حیاط نسبتا بزرگ

شهریه 380 تا 400

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

aaaaaaaa

1392/3/7 10:36 ق.ظ

مهد و پیش دبستانی مثلا بین المللی درخشش منطقه 3 تهران میرداما دخیابان وزیری پور نبش خسروانی بدترین تجربة تلخ برای بچه ام بود و هرگز اون تلخی رو فراموش نمی کنم . الآن هم که بعضی وقتها از جلوش رد می شم فکر می کنم کدوم بدبختهای دیگه ای رو اینجا سر کیسه کردند و بچه هاشون رو دارند بدبخت می کنند . این مهد فقط یک فریب تجاری بزرگه و بچه های مردم رو بدبخت می کنه و به دنبال سودجوئی و پول کثیفه ! در یک جمله باید بگم بدترین مهدی که می شود در این منطقه پیدا کرد و فقط بدرد پول دور ریختن می خوره همین مهد دروغینه ! من دوسال بچه ام را در این مهد گذاشتم که یکسالش پیش دبستانی بود قبل از پیش دبستانی از من چک ضمانت گرفتند که در میان سال مثلا پشیمان نشویم که همان موقع بایستی حدس می زدم چون جای آموزشی مثل این به گوشم نخورده که چک ضمانت بگیرند ! حتما می دانستند که در وسط سال والدین می فهمند و پشیمان می شوند و عکس العمل نشان می دهند بنابر این چک می خواستند همان اول بگیرند ؟ وسط سال چند روز و نمی دانم شاید چند هفته هم کشید که مربیانش اعتصاب کردند که بعد ما فهمیدیم از بس به اینها حقوقشان را ندادند و پولشان را خورده اند که دست به اعتصاب زده بودند و مدتها مهد مربی نداشت خوب اگرم داشت این مربی می خواست به بچة من و شما چیز یاد بدهد و رفتار مناسب داشته باشد !؟؟... آیا این امکان پذیر است ؟ متاسفانه از کمترین خورد و خوراک بچة معصوم هم می زنند . وقتی راجع به تغذیه بچه صحبت می کنند یک لیست بلند می دهند که چنین و چنان است لیکن همه اش دروغ و فریب است و دریغ از اینکه حتی نون و پنیر به بچه بدهند و همیشه هم خیلی مقدار کم و ناکافی به بچه غذا می دهند ناهار هم همین طور فقط دروغ تحویل شما می دهند اونها از همه چی می زنند ناهار لیست یک چیز است و چیز دیگر به بچه می دهند و مقدار کم . بچه من همیشه خانه می آمد گرسنه بود و ما می گفتیم از بس بازی و فعالیت می کند چنین است اما بعدا و خیلی دیر فهمیدیم اصلا به بچه خیلی کم و نازل غذا می دهند و همیشه بچه معصوم و بی زبان گرسنه بود و حقش را همان مدیران ریاکار و مذور و دغل باز می خوردند . بعنوان مثال که ما بعدا دقت کردیم و فهمیدیم از یک عدد شیرینی و یا آبمیوه هم به بچه در جشن دریغ می کردند اگر جشنی بود به والدین فقط می دادند و ما بعدا می فهمیدیم به بچه ها ندادند و فقط می خواستند این باور را به والدین بدهند که پذیرائی می شوند و فریب می دادند در صورتی که اینها فقط به خاطر این بچه هاست و اگر ما می دانستیم به آنها نمی دهند این شیرینی از گلوی ما پائین نمی رفت لیکن خیلی دیر فهمیدیم و آنها بودند برای ما شو بازی می کردند و گول می زدند . ! که خاک تو سر همشون ! که خیلی کثیفند که با بی رحمی بچه نگه داشتند .
بچه ها معمولا دعوا می کردند و هر بچة بی تربیتی رو بخاطر پول می آوردند که بی تربیتی می کرد فحش می داد و بچه های دیگه رو می زد که یک بار هم بچه من رو بدجوری زده بود که کنا بینی اش سیاه شده بود که به مهد رفتم گفتنمد معمولیه بچه ها همین جوریند اما این نیست اینها معنیش اینه که کسی بالای سر بچه ها نیست و بچه ها را به حال خودشون رها می کنند و اونها هم که شرور هستند می افتند به جان بچه من و شما ! این یعنی مدیریتی نیست و فقط بچه ها را صبح می گیرند و رها می کنند داخل مهد بدون نظارت !...... بچه من که خونه می اومد عصبی بود پرخاش می کرد فحش می داد ....بعض وقتها گریه می کرد و ما خیلی دیر علتشو فهمیدیم که بعد از پیش دبستانی بردیمش پیش روانپزشک و روانشناس چون افسردگی گرفته بود و یکسال تحت درمان بود و الآن پس از دو سه سال تغییر پیدا کرده و رفتار هاش داره بهتر می شه ! حتما می پرسید چرا اقدامی نکردیم . اولا محیط اونجا خیلی پادگانی بود بعدش اجازه صحبت با مدیر مهد را مدیر داخلی ( زهرا ) نمی داد و اگر هم بالاخره با سرکار خانم مدیر مهد مواجه می شدیم جوابهای سر بالا نصیب می شد . خواستیم شکایت کنیم که دیر متوجه شدیم که واقعا بچه افسرده شده بود .....
مدیر مهد خیلی متکبر و خودخواه بود و اصلا اجازة شرفیابی نمی داد وقتی صبح بچه را تحویل می دادیم و می خواستیم وارد مهد شویم اجازه نمی دادند و ما جدی نمی گرفتیم در صورتیکه مهدی اگه مشکلی نداشته باشه چرا باید نگران باشه که وارد مهد بشیم . در موقع جشن رفتار مدیرها ناشایست ، زننده و بی شائبه بود و بسیار بلند قهقهه می زد که ما فکر می کردیم این می خواد الگوی بچه من باشه کسی که به هرزگی رفتار می کنه و دماغش می گه دنبالم نیا بو میدی چطور می خواد یک الگوی مناسب برای بچه من باشه ؟! .. ... . مادرا ن و پدران که بچه تان را دوست دارید ...... فکر کنید مطالعه کنید و از دو نفر که پیگیر رفتار با بچه هاشون تو مهد بودند تحقیق کنید ....... ! تو این مهد به اسم دو زبانه و به اسم بین المللی پول زیاد می گیرند نسبت به مهد های دیگر ولی مربی فرانسه در طول سال یک یا دو بار آمده بود و دیگه نمی آمد چون دستمزدش رو نمی دادند و فقط اگه می خواستند جشنی برگزار کنند برای فریب والدین پولی بهش می دادند که بچه ها رو برای شو درو غین حاضر کنه مربی انگلیسی که وجود نداشت و فقط چند تا کتاب می دادند که ما اینها رو کار می کنیم که همه اش فریب بود چون بچه من هیچ چیزی تو این مهد یاد نگرفت و فقط اعداد 1 تا 10 رو به فرانسه و انگلیسی می تونست بگه خوب شما پول یک مهد دو زبانه بین المللی رو می دید و فقط همین .این یعنی دزدی این یعنی اینها خائن به والدین و راهزن هستند . ! حتما هم الان می خوان هزار و یک دلیل و توجیه بیارند . اصلا به شما بگم بالای سر بچه ها هیچ کس نیست و رها می شوند ..... این مهد پولکی فقط پولتان را دور می ریزید کاش فقط همین بود یک بچه که از دو زبانه و بین المللی هیچی بلد نیست تحویل می گیرید که پرخاشگر عصبی بداخلاق و افسرده شده و یه عالم بدخلقی و فحش بلده ........ خدا هموش رو لعنت کنه ... که بچه های معصوم و بی زبون مردم رو اینجوری بار می آرند به نظر من اینجوری این کثیف ترین شغل براشونه و فقط می خواند جیباشون رو پر کنند . به نظر من بدترین و افتضاح ترین مهد منطقه 3 که هیچی کثیف ترین مهد تهرانه ...... ! اینها فقط در حال کاسبی و پول در آوردن هستند و دک و پز عالی هم دارند استخر و از این چیزا ...... اما بدونید همه اش دروغ فریب نیرنگه و می خواند جیب های شما رو خالی کنند بسیار فریبکار و دغل هستند و پز هاشون فقط شما رو فریب می دند .اینها محتاج جیب های پر پول شما هستند . . . .
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=455047
2456
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=455047
ترمه بانو

1392/2/31 7:19 ب.ظ

مامانی سیاوش من تو مهد درخشش کار کردم. افتضااااااااح بود. شما فقط بیرون مهد و امکانات رفاهیش رو می بینید ولی من که اونجا مربی بودم می دونم که داخل این مهدا چی می گذره. انقدر اعصلبم خورد می شد که نتونستم بمونم اونجا. مثلا مهد بین المللی هم بود. بچه شما فرانسه بلد نباشه اتفاقی نمیوفته ولی کوچکترین بدرفتاری مربی ها می تونه تو روحیه اش آثار جبران نشدنی بذاره. خواهش میکنم تا اونجا که می تونید بچه های مثل دسته گلتونو نذارید مهد.
عزیزم ببخشید که فضولی کردم. آخه واقعا دلم میسوزه....
سلام من مدت زیادیه که پسرم مهد دنیای رنگینه . تا حدی که واقعا با مدیرش دوست شدم نه تنها من بلکه مامان های دیگه هم همین . واقعا راضیم . اصلا کار تبلیغاتی انجام نمیده خیلی از کارهاشون رو من یعد از 1 ماه فهمیدم مثلا همین کار آوردن حیوانات به مهد اونها هم هر دو ماه انجام میدهند و انقدر این کارها رو جزو وظایف مهد می دونند که ازش بعنوان تبلیغ استفاده نمی کنند . سقال وشطرنج و سرود خوانی و حضور پزشک و ار همه مهمتر نمی دونم منوی غذاشونو دیدید یا نه عالیه تا حدی که پارسا میگه مامان دست پختت خوب نیست . رفتارشون عالی و دوست داشتنیه ولی در مورد تعداد فکر می کنم بیشتر باشند از لحاظ تجهیزات هر دفعه تو این مهد یک چیز جدید می بینیم .
حالا چه فرقی می کنه تجهیزات از کجا بیاد دوبی اسپانیا چین یا و..... به نظر من کار باید عالی عرضه شه . من مهد درخشش رو دیدم برای پسرم نپسندیدم . جهان کودک رو اصلا ندیدم .
2714
سلام دوستان
من پسرم از سال گذشته مهد درخشش میره...
خودش عاشق مهدشه....در مورد غذا هم وقتی ازش سوال میکنم دقیقا همونی رو میگه که توی برنامه روزانه اش نوشته شده...
من از مدیرشون درخواست کردم که واسش غذا بیشتر بریزن و این کار هعم انجام شد الاان تقریبا روزی 2 بشقاب غذا میخوره..(خودش هم تایید میکنه)
چون غذا ساعت 11/5 سرو میشه طبیعیه که بچه ساعت 3 گرسنه باشه...
من از مامانای دیگه که بچه هاشون مهدهای دیگه هم میرن سوال کردم همین طور بود....

من نه مدیر این مهدهستم ونه تبلیغ میکنم....
ماهی 650 هم فعلا و از پیش دبستانی هم 800 باید بدم...
فقط حقیقت رو گفتم
سلام دوستان
من پسرم از 6ماهگی مهد دنیای رنگین میره من ازش خیلی راضیم بیشتر از هرچیزیش رفتار مدیر (خاله بنفشه) و مربیهاش مهمه که بسیار خوبه من فکر میکردم که شهریه اش زیاده ولی با توجه به پستهایی که توی سایت خوندم و امکاناتی که مهد داره میبینم نسبت به مهدهای دیگه و مقایسه امکاناتشون خیلی هم زیاد نیست ضمن اینکه کیفیت امکانات و حتی غذاشون خوبه البته تعداد بچه ها توی مهد زیاده هرچند که هنوز قضاوت این مورد برای پسر من خیلی زوده چون هنوز توی شیرخواره ولی اینقدر نکات مثبت داره که به نظر من نکات منفیش رو میپوشونه
سلام بهارک جون پارسا الان در کلاس پیش دبستان 1.به نظر من هم مهد شلوغیه ولی مدیریت اینهمه بچه و پرسنل واقعا عالیه
غذاشون عالیه نظافت به نظر من در سطح عالیه . تعداد خدمات و اینکه چقدر پرسنل با بنفشه جون هماهنگند یه اطمینان خاطر به من میده یعنی پرسنل هم آرامش خاطر دارند .آموزشهاشون عالیه عالی نمی دونم انقدر بنفشه جون و مربیهاش با انرژیند که من واقعا دوستشون دارم
2706