2410
2553
ببخشید دوستان میدونم سوالم تکراریی ولی الان واقعا درمونده شدم . من الان 2 روزه به نی نی شیر خودم رو نمیدم و سینه ام خیلی دردناک شده و متورم
میخواستم ببینم که شیری که الان توی سینه جمع شده رو بدوشم یا نه ؟
الان دستمال هم گذاشتم و همش خیس میشه و لباسم رو هم خیس میکنه و درد واقعا وحشتناکی داره.
سوال بعدی راجع به قرص داسینکس هست که دوستان گفتند برای خشک شدن شیره این قرص عوارض خاصی نداره و برای کسی که تیرویید کم کار داره مضر نیست ؟ در ضمن این قرص در خارج از ایران هم همین اسمه یا فرق میکنه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
رسیدیم به اصل مطلب
چرا شیر خودتو نمیدی بهترین شیر شیر مادره من خودم در مورد شیرخشک ها و شیر مادر خیلی تحقیق کردم
شیر مادر سلول زنده س بنا به نیاز نی نی روز به روز تغییر می کنه و خیلی مزایا داره
هیچ شیر خشکی به پای شیر مادر نمی رسه حتی SMA GOLD

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مامان مریم کامی جان درست فهمید نی نی من 1 ماهشه ولی شیر من براش کافی نیست الان 2 روزه شیر نمیدم شیر توی سینه ام جمع شده و گر نه وقتی میخوره همش گریه میکنه
حالا اگه شیر بچه رو که 2 روزه دادم بخوام عوض کنم اس ام ای بدم به نظرتون چیزی میشه؟
2456
mami aria جون
دلیل گریه ها و گشنه موندن ها معمولا یه چیز هست.
برو و بادیون و کل پوره بگیر و بعد از ناهار و شامت کمی بخور
بچه آروم و صبور میشه و شیرت اذیتش نمیکنه.
عوض کردن شیرخشک هم بسته به بچت داره
اس-ام-ا به طاهای من که نساخت و ببلاک براش عالی بود
تابستونه........ فصل میوه های آبدار و شیرین......به به عجب رنگ و آبی
مامان مریم چه عصبانی هستی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باشه هرچی تو بگی

ممکنه هر شیری به برخی از بچه ها نسازه

به طور کلی سعی کنید شیر مادر اول بدین بعد اگه نشد شیری که نزدیک به شیر مادر باشه حالا هر چی شد: اس ام ای یا سیمیلاک یا انفامیل ...
یعنی حتماً LCPs که فرم دراز زنجیر امگا 3 و 6 است رو داشته باشه که به AA , DHA هم معروفن
نوکلئوتید داشته باشه
سدیمش زیر 17 میلی گرم در هر 100 سی سی باشه
سلنیم و کاروتنوئید هم داشته باشه
2714
من شنیدم نعنا برای خشک کردن شیر خوبه ولی به مرور کم میکنه نه یه دفعه ای
خوب هر دورو باهم بده شیره بعضی از مامانا به تنهایی کافی نیست و هم شیر خشک میدن به نینی هم شیره خودشون رو مگه اینکه خود نی نی نخواد چون از شیشه خوردن خیلی راحت تر از سینه مادره برای بچه
سلام عزیزم گول نخورید خانم کامی داره از طرف شرکت وارد کننده این شیرخشک تبلیغ می کنه به نظر من شیرخودت رو بده و با قطره شیر افزا و دیگر مواد مغذی ( ذرت ، آناناس ، ماءالشعیر ، ماش، عدسی و...)* که شیر را زیاد میکنند ودر نهایت اگر اینها جواب نداد با قرص متاکلوپرامید ( ضد حالت تهوع ) شیرت زیاد میشه
2706