2703
2553
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 667366 بازدید | 3277 پست
آره داره تو نت سرچ کردم یا فتم
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بچه ها من چهارصد گرم کم کردم امروز:-) خیلی رژیم باحالیه..چون هم عاشق اشم هم سیب.......البته من هروز ایروبیک میرم و روز در میون یوگا...
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2714
انا جان اب باید زیاد بخوری من هفته اول اصلا کم نکردم روز 6 صبح رفتم رو ترازمو 4 کیلو اومده بودم پائین بعدش شروع شد بدن با بدن فرق میکنه همسرم از روز اول 500 گرم تا 700 گرم هر روز کم میکرد نگران نباش
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
وااااااای باورم نمیشه یه رژیم با غذای محبوب من
آشششششششششش
من همیشه میگفتم دوتا عشق توی این دنیا دارم

اول آش
و دوم
شوهرم

منم از فردا میگیرم
ولی میشه بگین مربای گل سرخ رو چه جوری باید درست کنم؟؟؟؟؟
*•.¸¸.•*•.¸خونه نمدی ¸.•*•.¸¸.•* www.namadi.ir شماره تماس و تل گرام 09210754330
ااا تایید شد :)) سلام به همه دوستایه گل من خیلی وقت بود که تو این سایت خوب چرخ میزدم ولی نمیتونستم عضو بشم و هی با اررور مواجه میشدم که بالاخره تونستم بیام پیشتون :)
منم این رژیم رو شروع کردم ایشالا که رو منم جواب بده
با تشکر فراوون از آریانا عزیز
من می توووووووووووووووووووونم بلی می تونم
2706