2726
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669126 بازدید | 3277 پست
دوستان گل فقط روزی که مخلوط برگ سنا و گلسرخ را خوردید و فردای اون روز نباید ورزش کنید من تو کل 14 روز پیاده روی هم کردم شوهرم که جدی تر ورزش کرد 15 کیلو کم کرده

انا جان چائی ممنوعه فقط اب جوشیده ولرم قصد این هست که چربی شکسته شده حل بشه از بدن بیرون بره که فقط با خوردن اب ممکنه
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
دوستان سعی کنید نعنا داغ و پیاز داغش را توی روغن زیتون یا کنجد درست کنید یا فقط با ادویه میل کنید و پیاز را همینجوری بریزید توش بپزه

من با روغن کنجد سرخ کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اشمو اینجوری درست میکنم نخود لوبیا چیتی و لوبیا قرمز را میگذارم 1 صبح تا شب تو اب نفخش گرفته بشه بعدش با هم میپزمشون تو زودپز میریزم 1 یاعت میگذارم باشه خوب مغز پخت بشه بعدش توی یک دیگ دیگه بلغور جو یا بلغور کندگم یا برنج اشی هر دفعه با یکی میپزم تنوع باشه میگذارم بپزه تا خوب پخته بشه بعدش حبوبات را با غلات قاطی میکنم تو یک دیگ سبزی اش را اضافه میکنم سبزی اش بدون گشنیز بعدش میگذارم اروم بپزه تا اش جا بیفته توی یک ظرف دیگه کمی روغن کنجد میریزم پیاز را تفت میدم بعدش نمک فلفل زردچوبه کمی پودر سیر اضافه میکنم کمی تفت میدم میریزم تو دیک اش و میگذارم اروم بپزه تا کاملا جا بیفته بعدش نوش جان
2728
lمن 14 روز این رژیم را داشتم هنوز برنگشته البته برای قضاوت زوده تازه تموم شده وزن قبلیم 88 وزن الانم 75
کل بدنم لاغر شده ولی شکمم خیلی یعنی هر کی دید منو اول گفت شکمت کو
معاینه نکرد فقط ازم بپرسید کدوم قسمت بدنت چاقتره و در مورد بیماریهام پرسید که هیچی نداشتم و زبونمو نگاه کرد و گفت چاقی شکمی غلبه بلغم بعدش هم این دستور را داد
من الان خوردم: خیلی خوشمزه بود:-) منم فقط شکم دارم....خدا کنه حواب بده...فقط مربای گل سرخ ندارم...بجاش نمیشه بهارنارنج خورد؟
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2706