2737
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669706 بازدید | 3277 پست
منم امروز روز اول رژیممه

اصلا اعتقادی به رژیم گرفتن ندارم ولی خیلی وسوسه شدم این رژیمو بگیرم

مطمئنم موفق میشم

میامو مرتب موفقیتامو اینجا میگم انشاله - تا انگیزه ای مضاعف باشه واسه دوستای دیگه

میدونم سخته ولی من میخوام موفق بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طاها عزیز منظورم این بود که چیزهائی مقوی بخوری که شیزت کم نشه خود دکتر به من گفت نگیرن بهتره

شارلین جون من هم چاقی شکمی داشتم شکم لاغر شد صورتمم لاغر شد کاریش نمیشه کرد لاغری اتفاق که بیفته همه جا با هم لاغر میشه
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
اریانا جون سلام من از اوایل تاپیک بودم ولی چون شیر میدادم نتونستم رژیم بگیرم میخواستم در مورد رژیم پنج روزش بدونم چون میخوام تا سه شنبه هفته اینده رژیمم تموم شه میشه هفت روزه گرفت چون میخوام برم سفر بعد روز مثلا پنج همون برگ سنا باید بخوریم ىانه؟
به بلنداى فکرت پرواز خواهی کرد
2728
سلام عزیزان

اول از همه از آریاناجون تشکر می کنم که این برنامه رو در اختیار ما قرار دادند
منم از تجربه خودم و نتیجه می گم .
این برنامه رو 14 روز کامل بدون تخلف و مو به مو اجرا کردم (جز مربای گل سرخ ، چون من با قند مصنوعی مخالفم )؛ تنوع تو آش خیلی خیلی مهمه .آش پر سبزی باشه (برای کار کرد معده مهمه)، فعالیت ورزشی دارم جز روز 15ام که روز استراحت بود . زنجبیل رو نصف کردم و از زیره هم استفاده کردم چون روز 5ام صورتم جوش زد و چون ترش دوست داشتم آبغوره بیشتر می ریختم. نکته خیلی خیلی مهم آب فراوان نوشیدن بود ، بهیچ عنوان سر درد نگرفتم و به خوبی به اتمام رسوندم .
و اما نتیجه:
من 3 کیلو کم کردم چون چاق نیستم (اضاف وزن نداشتم ) فقط کمی شکم دارم و بیشتر بخاطر پاکسازی بدن رژیم رو گرفتم .دور شکمم در ناحیه ناف 5 -6 سانت کاهش یافت. ولی پوستم رو هرکی میبینه می گه چقدر شفاف و روشن تر شده .
مامانم هم گرفتند ایشون هم 3-4 کیلو کم کردند ولی کاهش سایزشون ملموس تره و فقط روز سوم سر درد داشتند .

در انتها اینو بگم که گرفتن این رژیم کمی همت و اراده قوی و صبر لازم داره که مطمئنم همه عزیزان دارند و می توند.

با آرزوی موفقیت برای همتون.
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
2738
سلام شکم چور لاغر میشه
چـادرِ مـن

نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است …
نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا …
چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است …
سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
طعنـه هـا دلسردت نکنـد بـانــو …
مرسی بانو من از دیروز شروع کردم ...اما روم به دیوار شکمم نفخ شدید داره بی سابقه بوده و اینکه شب لز معده درد خوابم نمیبرد....البته من شب سالاد هم خوردم و تو اب ولرمم ابلیمو اضافه کردم...نمیدونم شاید معده ام ترش کرده
Lilypie Premature Baby tickers
nardin62ir جون
شما حتما حبوبات رو 12 ساعت خیس کنید بعد آبش رو بریزید دور و بعد بپز عزیزم ؛اگر تو آشتون از زیره سایده شده هم استفاده کنید برای نفخ معده عالیه.
ادامه بده شما می تونی
موفق باشی گلم.
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
سلام دوستان آش خور وآریانا ی عزیز من هم از امروز شروع کردم فقط یه سوال دارم دوستانی که با این روش وزن کم کردین چون کم کردن وزن 3تا 6 کیلو که اکثرا تو این دو هفته کم کردن نسبتا زیاد ه می خوام بدونم مشکلی با پوست صورت نداشتید صورتتون زیادی لاغر نشده لطفا جوابمو بدین
2706