2726
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669208 بازدید | 3277 پست
سلام به همه
از دست شوهر گرامی، رژیم به فنا رفت این دو روز
دوباره از سر گرفتم.
آریانا جون این رقصی که گذاشتی گفتی خیلی راحته که. فدات شم من آخراش دست و پاهام مال خودم نبود. بنظرم خیلی سخت اومد. البته من 2روز انجامش دادم. روز دوم بهتر بود. ولی درکل جونی میگیره از آدم
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
مجیک جان من از روزی 8 دقیقش شروع کردم و هر هفته 10 دقدقه اضافه کردم شما همه 45 دقسقه را رقصیدی خوب زود هم کم میاری گلم من کم کم شروع کردم تا رسوندمش به اخر الان دیگه دست و پام مال خودمه

تازه حرکاتی که برام سخته انجام نمیدم و خودم قر میدم تا بره حرکت بعدی
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه

انشالله به همتون خوش گذشته باشه

بنده که دیشب رسما چیزی از رژیم باقی نذاشتم

آخراین هفته میام وزنم رو اعلام میکنم. و پرونده این رژیم رومیبندم. انشالله که تو ذوقم نخوره و زیاد نکرده باشم

درکل آریانا جون ممنون از تاپیک خیلی خوبت. من اگه خودم میخواستم این میزان وزن رو کم کنم، خیلی طول میکشید و کلی منو جلو انداختی
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
2728
سلام به همه دوستان
من 500گرم دیگه هم کم کردم
درکل 2/300 کاهش داشتم. البته اگه ناخونکام نبود خیلی خیلی بیشتر کم میشد. ولی با این وجود من کلی راضیم
باز هم ممنون آریاناجون
سلام
lمامان ثنا کلی خحالتم دادی
وووووییییییییییی که من چقدر کم تونستم وزنم رو بیارم پایین
اومدم بگم سیر کاهش امروزم ادامه داشت. البته 200 گرم ناقابل دیگه و درکل شده 2/500.
بازم شکر
ثنا جون مجیک جون خوشحالم که راضی بودید امیدوارم همینطور کاهش داشته باشسد

طاها عزیزم تو شیر دهی ضعف میاره دکتر گفت بهتره نگیری اگر هم اصرار داری غذاهای دیگه هم بخور

ای سون جون صفحه اول را بخون کافی هست
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
سلام آریانا جان ممنونم ازت که تجربه ی خوبتو دراختیار همه گذاشتی
من فقط چاقی شکم وپهلو دارم شکمم خیلی بزرگه از زیر سینه شکم دارم هنوز زایمان هم نکردم ولی بدشانسی من هرچقدر رژیم میگیرم این شکم کوچیک نمیشه چون سلولیته
به نظرت با این رژیم میتونم این سلولیت زشت وکوچیک کنم ؟؟
صورتم لاغره بعد این رژیم صورت لاغر میشه ؟
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
سلام به همگی مخصوصا آریانای عزیز

به نظر من این رژیم اراده می خواد و صبر که من نداشتم
برای همین دارم رو میارم به تغذیه درست با فعالیت و پیاده روی ..

امیدوارم این طوری کمی وزن کم کنم انشاله ...

برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
2706