2410
2553
عنوان

زخم سینه و درخواست راهنمایی فوری

18640 بازدید | 2 پست
با سلام به مامانای عزیز
نی نی ما 8 ماهش تموم شده و وارد 9 ماه شده .. حدود 1 ماه ونیمه که سر سینه من ایتدا قرمز و دردناک و سپس داراری ترکهای زیادی همراه با سوزش شده که موقع شیر دادن بشدت میسوزه (گاهی خون هم می آد) و اشکم رو درمی آره.. دکتر تشخیص "شقاق "داد و راه حل دوشیدن سینه و شیر دادن با شیشه و استفاده از کرم A+Dتا زمانیکه سینه ترمیم بشه .. ولی نی نی ما شیشه نمی گیره و بارها به مدلهای مختلف امتحان کردم .. شیر را هم روی سینه قرار دادم تا خشک بشه ولی اثری نداشته .. واقعا درد می کشم اگه شما مامانا تجربه ای در این ضمینه دارین خیلی ممنون میشم
من تا سه ماهگی حسین این درد رو کشیدم. هر دارویی بگید استفاده کردم، از ویتامین آد گرفته تا بتامتازون تا ایپانتین تا موستلا تا کالاندولا... اعصابم خرد شده بود؛ واقعا شکنجه می شدم. یاد شکنجه های زمان شاه می افتادم! میگن تو زندان های شاه برا شکنجه زن ها نوک سینه هاشون رو زخم می کردن. خلاصه از زمین و زمان متنفر بودم. هر هفته یک بسته کامل پد سینه هفت هزار تومنی تموم می کردم اما فایده نداشت که هیچ بدتر هم می شد. یه بار هم 24 تومن دادیم پد قابل شستشو خریدیم اصلا به درد نمی خورد. سریع پر از شیر می شد. تا اینکه شوهرم رفته بود داروخانه پد بگیره، یارو انواع پدها رو آورده بود. یه پد دیده بود که بعدا اومد راجع بهش صحبت کردیم فهمیدیم علت خوب نشدن سینه من اصلا این نیست که داروها به درد نمی خورن. علت اینه که نوک سینه هوا نمی خوره! اون پدی که شوهرم تعریف کرد اصلا مخصوص این زخم بود. نوک سینه داخل یه محفظه پلاستیکی قرار می گرفت که هواکش داشت، یعنی نوک سینه با چیزی تماس نداشت. 24 هزار تومن خریدیم. یه هفته ای خوب شدم. البته کرم شقاق سینه ایرانی هم می زنم. الان که خوب شده بازهم از پد و کرم استفاده می کنم چون می گن زخم بر میگرده. راحت راحت شدم. تو این سایت دنبال دوای دردم گشته بودم و مدت ها بود می خواستم براتون بنویسم اما چون عضو نبودم وقت نمی کردم عضو بشم. این پد، شیر اضافی رو هم جمع می کنه راحت می تونید خالی کنید. می خواستم با دوربین عکس بگیرم ازش بذارم دیدم تو اینترنت عکساش هم هست. لینک عکس اینه: http://www.babystuff.co.nz/site/babystuff/images/large/550x9999/avent-breast-shells.jpg.jpg البته اونی که من دارم قیافش فرق می کنه ولی ترکیب همینه. اگر تو داروخانه ها پیدا نکردید، داروخانه میدان فردوسی داره (تهران دیگه! رفته بودم شهرستان پد سینه معمولی هم نداشتن). موفق باشید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.