2733
2734
بچه ها من شنبه وارد هفته سیزدهم می شم و نوبت غربالگری دارم

دکتر تا حالا سونویی بنام nt منو نفرستاده
فقط هفته 8 رفتم واسه ضربان قلب

CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوی ان تی یه سونوی معمولی شکمی هستش که معمولا همون روز ازمایش خونم میدی چون جوابش باهم تفسیر میشه برای دیدن لوله های عصبی و ستون فقرات جنین و تیغه بینی جنین هستش سونو و کلا با ازمایش برای تشخیص یسری بیماری از جمله سندرم داون هست حالا از چی استرس گرفتی
خدایا شکر
2728
عزیز همونی که دوستمون گفت درسته. همزمان با آزمایش انجام میشه. یعنی همون روز. بدون اون اصلا آزمایشگاه ها تفسیر نمی کنن آزمایشو. نگران نباش خودشون بهت میگن حتی اگه دستور پزشک هم نداشته باشی واسه سونو.
سونو آنومالی هم حالا وقتش مونده ربطی هم به غربالگری نداره.
کلا نگران نباش و آرامش داشته باش
2738
اره به سونوی که برای غربالگری انجام میدی میگن ان تی میتونی بچه تو تو مانیتور ببینی دست و پاهاشو ببنی کلی ذوق داره نه استرس دکترا برای همه هم مینویسن که از هفته یازده تا هفته سیزده برن یعنی مال فرد خاصی نیست عمومیه.
خدایا شکر
سونو ان تی رو باید همین هفته 13 درست قبل از آزمایش غربالگری بری

که ضمیمه آزمایش غربالگریت شه

منم دکترم ننوشت

خودت برو

من خودم رفتم یک متخصصص الکی برام نوشت و خودم رفتم سونو

کاری هم به دکترم نداشتم

شما هم خودت برو حتما

که خیلی مهمه

به نظر من خیلی مهمه

چون خیلی ها رو دیدم که نرفتن و بچه هاشون دور از جون مشکل داشتن

که اگر میرفتن مشکلی نبود

نمیخام بترسونمت

معمولا مشکلی نیست

ولی برو تا دیر نشده که خیالتم راحت باشه

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
سونو ان تی نوک دماغ و آب گردن رو اندازه میگیرن و با همین میفهمن که بچه منگلی داره یا سالمه

و بر خلاف چیزی که تصور میشه خیلی دقیق هست و مهم

به اندازه آزمایش غربالگری اهمیت داره

شما برو یک دکتر خوب که سونو ان تی رو انجام میده پیدا کن و وقت بگیر و بلافاصله برو آزمایشگاه برا غربالگری

این بهترین روشه

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر