2733
2739
مامانای عزیز،من 4 شنبه نوبت سزارین دارم.بیمارستان سعدی اصفهان.دکترم گفت متخصص بیهوشی باید تشخیص بده که بیهوشی عمومی بگیری یا بیحسی اسپاینال.درهردو صورت لطفا بهم توصیه های لازم رو بکنید.چه قبل از عمل چه بعدش چیکار کنم؟.ازهمتون ممنونم.دعا یادتون نره بچه ها.
سلام گلم من تجربه زایمان ندارم اما تجربه بیهوشی دارم 2بار یکی واسه گورتاژ یکی هم واسه لاپراسکوپی
من اگه قراره سزارین بشم خودم بیهوشی عمومی را ترجیح میدم اگه میخوای بیهوشی بگیری باید حتما ناشتا بری وشب قبل ساعت 6شام سبک مثل سوپ بخوری اگه دیر وقت شام بخوری یا صبحانه بخوری بیهوشت نمیکنند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من فروردین سزارین شدم بیمارستان عرفان با بیهوشی کامل و بسیار از بقیه که موضعی بودن حالم بهتر بود و در کل خودم عمومی می پسندم ...

امیدوارم زایمان خیلی راحتی داشته باشی عـــــــــــــــــــــزیزم...
2728
مرمر جون سلام منم 10 روز دیگه زایمان دارم به منم در مورد نوع سزارین دکترم همین گفت که بنا به نظر متخصص بی هوشیت عمل می کنی
اما بهم گفت روز قبل صبحانه مفصل و کامل میخوری نهار و شام سوپ رقیق میخوری و برای 12 شب به بعد به هیچ عنوان چیزی نمی خوری حتی اب ناشتا هم باید بیای بیمارستان
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
سلام عزیزم
من دکترم دکتر احمدی بود و قرار بود سعدی سزارین کنم ولی چون زودتر ازموعد نی نی داشت می اومد باید میرفتم مهرگان چون دکتر احمدی اونجا بود
به من گفت ساعت 12 شب به بعد هیچی نخورم قبلش هم سبک بخورم
بیهوشی را کامل زدن و من از این بابت خیلی ازشون ممنونم چون اصلا هیچی نفهمیدم بعدش هم حتما پمپ درد بگیر سعدی هم داره اصلا نمیفهمی درد بعد از عمل را.
فقط احمدی تا 24 ساعت بعد از عمل اجازه نداد من غذا بخورم فقط سرم بهم وصل بود و 12 ساعت بعد عمل که باید بلندم میکردن بهم یک آب قند خیلی غلیظ دادن باز هم بعدش چیزی نباید میخوردم
بعد هم با کمپوت آناناس و انگور و سوپ ساده باید شروع میکردم
راستی بادوم را پودر کن و صبح به صبح توی دوره نقاهتت بریز تو آب گرم و بخور هم کمک میکنه زود خوب بشی هم از یبوست بعد از عمل پیش گیری میکنه
2738
مرمر جون سلام. منم تو بیمارستان غرضی اصفهان سزارین شدم . دوماه پیش بود. با اینکه بیمارستان تامین اجتماعی بود ولی شرایط من خیلی خوب بود. من بیهوشی عمومی بودم. که دکتر گفت تا ساعت 10 هر چیزی خواسته بخور. ار 10 تا 12 هم فقط مایعات بخور. بعد چیزی نخور.من که خیلی راضی بودم. صبح که عمل کردم تا ساعت 4 عصر خودم از جام بلند شدم. بستگی به بدنت داره. ان شاا ...بسلامتی زایمان کنی.
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2706