2726
عنوان

سوال در مورد سفره نامزدی و سفره عقد و مراسم بله برون

| مشاهده متن کامل بحث + 15142 بازدید | 62 پست
مرسی از همه که راهنمایی کردین

اگه باز هم اطلاعاتی داشتین بگین ممنون میشم

و دوستان جدیدی که میان این تاپیکو میخونن . من خیلی وقت ندارم و باید زودتر کارهای تزییم رو شروع کنیم اگه عکس هم داشتین بزارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام آنا جونم. شما خوبی؟ مرسی از راهنماییهات. شنبه میخوایم بریم کوچه رفاهی . رنگ فیروزه ای طلایی یا بنفش طلایی مد نظرمونه. میگم این میز نامزدی رو جلو عروس داماد بزاریم؟ یعنی جلو جایگاه عروس داماد ؟ یا جدا باشه؟
واااااااااااااااااای عالیه کلی تبریک میگمممم..جای منم حسابی خالی کنینننننننننننن من عاشق اونجامممممممممممممم...

خوب رنگی هم انتخاب کردین.میشه بپرسم دکور خونه و رنگ لباس عروس خانوم چه رنگیه؟؟؟

راستی واسه میز هم میشه جلوی مبل عروس داماد بزارین هم جای دیگه.فقط جایی باشه که هم تو عکس خوب بیوفته یعنی خواستین چندتایی عکس بگیرین کامل معلوم باشه هم تو دست پا نباشه.

مثلا ما واسه دختر عموی همسرم گذاشتیم کاملا یه کوشه اون گوشه اختصاصی شد واسه اونا.به فضاتون بستگی داره عزیزم
دوباره مرسی عزیزم از راهنماییهات. مبلها کرم قهوه ای هست و پرده ها کرم شیری. راستش لباس عروس خانوم رنگش تا آخر هفته مشخص میشه و بعد شنبه بر طبق اون میریم خرید. ولی بر اساس همین رنگ هاس که گفتم. جامون زیاده ولی چون جایگاه وسطه میترسم دست و پاگیر شه. گوشه هم بزاریم شاید به چشم نیاد
2706