2410
2553
عنوان

یه جمله خیلی خوب برای تبریک تولد همسر

146781 بازدید | 18 پست
سلام
یه متن یا یه جمله خوب برای تولد همسرم میخواستم
فکر میکنم برای شوشوها این جور چیزا خوشایندتر از کادو باشه
البته کادو هم شاید براش بگیرم ولی فکر نمیکنم با این پسر 6 ماهه ام و وقت کم بتونم کاری بکنم
دوستان عزیز اگه ایده جالبی دارین لطفا بهم بدین در ضمن زیاد وقتی ندارم اول شهریور روز تولدشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر باران بودم انقدر می باریدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاری به پایت می گریستم اگر گل بودم شاخه ای از وجودم را تقدیم وجود عزیزت میکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برایت مینواختم ولی افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم تولدت مبارک

2720
ای تنها دلیل رد کردن هر دلیل و ای تنها بهانه ی آوردن هر بهانه

دیوانه ی مهربانی تؤام….

ای بهترین چه خوب شد که به دنیا آمدی و چه خوبتر شد که دنیای من شدی

پس برای من بمان و بدان که تو تنها بهانه برای بودنی

تولدت مبارک
چه لطیف است حس آغازی دوباره،
و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس...
و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن!
و چه اندازه شیرین است امروز...
روز میلاد...
روز تو!
روزی که تو آغاز شدی!
تولد مبارک
2714
چه لطیف است حس آغازی دوباره،
و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس...
و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن!
و چه اندازه شیرین است امروز...
روز میلاد...
روز تو!
روزی که تو آغاز شدی!
تولد مبارک

این جمله رومن پارسال برای تولد شوهرم روی کارتش نوشتم.....

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر این جله ها قشنگن به نظرم حالا که وقت نداری یک سبد گل بگیر بده ببرن محل کارش (خود گل فروشها اگه نزدیک باشه اینکاررو میکنن) یک جمله کوتاه ساده و سنگین هم از طرف خودتو کوچولوت روش بنویس میتونی آخرای ساعت کاریش بدی که خودتم همون اطراف باشی و بعد شامم برین بیرون من اولین بار اینکارو کردم خیلی تاثیر گذاره بخصوص که کسی که گل رو میبره ناشناسه بعد یک دفعه با یه جمله و دست خط آشنا روبرو میشه ووااااااااایییییی شوی عزیز منکه حسابی پروانه ای شد خوششبخت وشاد باشید تا همیشه
2706