2733
2734
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858403 بازدید | 56045 پست
اندازشون برای ازاد شدن مهم نیست که بدنهای ما مشگلشون اینه که طبیعی نی نی دار نمیشیم دیگه فولیهامون خوب تو ماه قبل از ازاد شدن رشد نمی کنن باید قرص و امپول مصرف کنیم تا تو اون مدت اندازشون خوب باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نینا می دونم ، ولی همه استراحت می کنن من استراحت نکردم هیچ شوشو هم باورش نمیشه که من باید استراحت کنم. همش میگه کار نکن. آخه من از سرکار میرم خونه باید غذا درست کنم یا نه. میگه ظرف نشور بزار خودم میشورم.
آخر شب هم که خسته می مونه واسه فردا که از اداره میایم خونه باید ظرف بشورم. خوب بدم می آد. اون مقصر نیست اونم مثل من خسته هست.
دیروز رفتم آزمایش شوشو رو موقع آی یو آی نگاه کردم ، درصد تحرکش 40 بوده. یعنی خوبه . بعد شستشو هم 30 میلیون اسپرم داشت. من هم خودم 7 تا فولی داشتم که روز 10 پری سایزشون 16 به بالا بود.
ولی می دونم اگر خدا نخواهد نمیشه. بودن کسایی که همه چیشون عالی بود ولی نشد.
ببخشید ناراحتتون کردم.
زندگی هیچگاه به بن بست نمی رسد. خدا که باشد هر معجزه ای ممکن می گردد.
2731
2738
مرسی نینا جونم که دل داری می دی. اینجا تنها جایی که می تونم درد و دل کنم.
پس به نظرت اینکه من کم استراحت می کنه تاثیری داره؟ به خدا می خواهم که بیشتر استراحت کنم ولی نمیشه.
یلدا خوبی ، نگران نباش ، طبیعی مامان میشی همین ماه.
بچه ها شما به فال حافظ اعتقاد دارید؟ من همیشه واسه نی نی فال می گرم میگه صبر کن.امروز هم گرفتم همین رو گفت. دلم می خواد برم به حافظ بگم که تو خودتم بودی 3 سال صبر می کردی؟ نمیشه یک دفعه بگی که مامان شدی. حافظ هم شده مثل بی بی چک همش منفییییییییییییییییییییییییییی.
2706