2410
2553
سلام
ببخشید وقت نداشتم دنبال تاپیکی در این مورد بگردم.فردا نوبت دارم گفتم راهنماییم کنید.
من این ماه 3 بار پرید شدم.
بعد از بار سوم رفتم دکتر.سونو داد منم انجام دادم.گفت کیست نداری .بردم متخصص احتمال رحم دو شاخ داد ولی برا اطمینان ازمایش داد.
TSH نرمال بود ولی prolactin بالاست کمی.اگر رحم دوشاخ باشه چی میشه؟؟؟
دکتر گفت ماه سوم بارداری باید یه عمل انجام بشه و رحمو ببنده.که بچه سقط یا نارس به دنیا نیاد.
ایا با سونوگرافی معلوم میشه ؟یا عکس رنگی می خواد؟ ترو خدا منو ار نگرانی در بیارید.
منو شوهرم یک سال و نیم است که ازدواج کردیم و برا 3 یا 4 ماه دیگه قصد داریم بچه دار شیم
رحم دوشاخ ......ببین بطور ساده میتونم بگم عوض اینکه رحم یه تیکه باشه به دو قسمت تقسیم شده .....حالا تنها خطرش اینکه احتمال سقط رو بالامیبره .... چون جای نی نی تنگ میشه ....که اون هم با استراحت و توصیه های پزشکان میشه حلش کرد .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
با سلام همسر من معمولا در طول دوره دچار خونریزی بود پس از مراجه به پزشک و mri علت پرولاکتین بالا تشخیص داداه شد با مصرف یک سال برومو کریپتین نتیجه ای حاصل نشد و پس از عکس رنگی رحم دو شاخ تشیص دادند و برای عمل به تهران معرفی شدیم با روش لاپراسکوپی عدر کلینیک شایا مهر عمل شد و پرشک گفت علاوه بر مشکل دو شاخ دارای پولییپ های متعدد بوده که آنها نیز برداشته شد بعد از عمل 100 عدد قرص استروژن کانجوکیت 1.25 با دوز روزی دو تادادند و گفتند بعد از اتمام اآنها مدروکسی پروژُسترون 20 تا با روزی 2 عدد و گفتند که بعد از اتمام آنها داروهای ivf را تهیه و به کینیک مراجعه کنید می خواستم بدونم آیا بصو رت طبیعی امکان حاملگی نیست که بلا فاصله جهت ivf لقاح مصنوعی برنامه دادند با تشکر از راهناییتان پاسخ با نقل قول ................................... متن بالا رو الان جایی خوندم.مدروکسی پروژُسترون 20 تا و 75 عدد قرص استروژن کانجوکیت 1.25 رو الان به من داده. پرولاکتینمن هم بالاست نظرتون چیه؟
خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392&PostID=41878412#41878412

لطفا اگه اطلاعاتی دارید و این کارو انجام دادید ویا کسی رو میشناسید یا این روش تعیین جنسیت کرده چه نتیجه گرفته و چه نگرفته باشه و یا نتیجه برعکس گرفته باشه .برامون توضیح بدید تا ما هم استفاده کنیم .واقعا ممنون میشیم این خیلی برای ما مهمه
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو