2733
2734
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63367 بازدید | 665 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
هامون من خیلی خیلی بهت تبریک میگم انشاالله به سلامتی نی نی بیاد بغلت.
سونو دی باید حضوری وقت بگیری اونم یک هفته یا ده روز زودتر تا بهت نوبت بده. برا ماههای آینده از قبل که دکترت میگه کدوم هفته بری سونو میتونی زودتر بری و نوبت بگیری. سونوی نوین هم کارش خوبه
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
2731
سلامم آیدا جوووونمممم عزیزممم خیلی ممنونممممممم گلممممممم

سونو دی برای 23 بهم وقت داد ساعت 6 منم همون موقع ها باید مطب دکتر باشم

اما خوب همسرم بزور تونسته بود واسه همین 23 رو بگیره فقطم ساعت 6 اشون خالی بوده..

مرسی از راهنماییت بله باید به قول شما زودتر برم دنبال وقت گرفتن..
مرسی دوباره عزیزمم
سلام دوستای خوبم
من تازه ازدواج کردمو اومدم تبریز.خودم اهل تبریز نیستم و تبریز رو خوب نمیشناسم.میشه راهنماییم کنید؟ دنبال یه باشگاه خوب میگردم تو شهرک رشدیه یا ولیعصر.
غریبه ها که هیچ.... دوستان هم گاهی به اندازه ی دو سه خط بیشتر حوصله ات را ندارند
2738
دوستان تبریزی اگر آبلیمو و آبغوره شیراز با ارسال رایگان
عرقیات شیراز
شربت و ترشی شیراز رو می خواین با ارسال رایگان

اینجا رو ببینید. برای اطمینان از محصولاتمون هم این اینک رو بخونید
ما در شیراز باغ داریم و 3 تا شعبه.
جدول محصولاتمون همراه با طرز استفاده و قیمت در لینک زیر

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&postID=20067976#20067976
09174444261
ارسال رایگان به سراسر کشور
بانوی مهتاب جون آدرسش رو داری؟کجای ولیعصره؟
اگه باشگاه خوب جای دیگه هم میشناسین بهم معرفی کنین ممنون میشم.فقط زیاد از ولیعصر دور نباشه.
غریبه ها که هیچ.... دوستان هم گاهی به اندازه ی دو سه خط بیشتر حوصله ات را ندارند
2706