2726
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63366 بازدید | 665 پست
بیمارستان امیر المومنین
این بیمارستان در شهرستان تبریز واقع شده و بیمارستانی خیریه – درمانی است که در سال 1374با ظرفیت120تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر120 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از : کبد و مجاری ادراری
بیمارستان بیست و نهم بهمن
این بیمارستان در شهرستان تبریز واقع شده و بیمارستانی تامین اجتماعی – درمانی است که در سال 1350با ظرفیت 245 تخت ثابت, تأسیس , و در حال حاضر231 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از : داخلی – جراحی – زنان و زایمان – کودکان – قلب – اورژانس –

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمارستان سینا
این بیمارستان در شهرستان تبریز واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی –آموزشی است که در سال 1300با ظرفیت400 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر293 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از : داخلی – جراحی – گوش و حلق و بینی – پوست – عفونی – ترمیمی – داخلی غدد – روماتولوژی – ارولوژی – سوختگی – CCU – ICU – Post CCU
2728
مرسی به خاطر همکاریهاتون.
مراکز تفریحی و گردشی جاهای تاریخی رستورانها ..............کلا درباره بهترینها درباره هر چیز.

پارک ولیعصر تبریز
باغ شمس تبریزی
مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد؟!خدای دانه های انار........
بهترین فست فود
توسکا
دلستان
2000 ولیعصر
یه فست فود کوچیک هم توخیابون هفده شهریور قدیم هست بنام کاکتوس...فوقالعاده خوشمزه..وبهداشتی

بهترین رستوران
جلالی
شباهنگ
کبیری
یه چلوکبابی قدیمی هم توشهناز هست به اسم ممتاز که هم قیمتاش مناسبه هم خوشمزه
سلام ..
من می خوام 7 تیر بیام اون طرفا مسافرت ....میشه لطفا راهنماییم کنین....جاهای دیدنی تبریز که واقعا باید دید....ممکنه مثلا دو روز تبریز باشم...به نظر شما کجاها ارجح تره برای دیدن؟.....به نظر شما مثلا 5 رئز اگه وقت داشته باشم همشو تبریز بمونم بهتره یا اردبیلم برم..
مسیر تهرات تبریز چطوره؟.....هوا اون موقع چطوره؟....دخترم 16 ماهشه چه لباسی براش بردارم؟
ممنون میشم هر نکته ای به ذهنتون میرسه بگین
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
مامان مهرسا سلام
ایشالا سفر خوبی داشته باشین و تو تبریز بهتون خوش بگذره
مسیر جاده ای تهران به تبریز کلا مسیر آزاد راهه و خیلی راحت و خوبه جاده هاش . ما یک سره با ماشین شخصی حدودا 6 ساعته میریم.
هوا کلا امسال خنک تر از همیشه هست ولی خوب تیر ماه و مرداد ماه از گرمترین ماههای آذربایجانه.
برا دخترت حتما یه ژاکت و شلوار همراه داشته باش چون شبا بعضی مناطق سرد میشه مثلا تو خود تبریز پارک ائل گلی اگر برین - که حتما پیشنهاد میکنم برین چون خیلی باصفاست و از زیباترین پارک ها و مناطق تفریحیه - شبای تابستون هم خنکه. اگر اردبیل برین اونجا خنک تر هم هست.
تبریز جاهای دیدنی مثل پارک و موزه و آثار تاریخی میخوای یا مراکز خرید؟ اگر دوست داری به هردوی اینجور جاها سر بزنی دو روز خیلی کمه...... چون اطراف تبریزو هم بهتره از دست ندی مثلا کندوان یا طرفای دریاچه ارومیه یا مثلا منطقه آزاد جلفا که مرز ایرانه و کنار رود ارس هم دیدنیه هم مراکز خرید و تفریحی داره .... یا جنگلهای ارسباران کلیبر و قلعه بابک و .......
در مورد اردبیل بهت بگم اگر فرصت زیاد داری اونجا هم دیدنیه.میتونین از آب گرم های سرعین استفاده کنین از اونجا برین سمت آستارا و گردنه حیران رو از دست ندین..... اگر تا حالا اونجا رو ندیدی حتما برین مسیر اردبیل به آستارا عااااالیه
برا مراکز خرید تو تبریز بهت بگم خیابون تربیت وشهناز -شریعتی- از خیابونهای قدیمی تبریزه که واسه خرید و دیدنشون بد نیست. اما پاساژ رشدیه - کوی رشدیه- ، لاله پارک نزدیک رشدیه بعد از میدان فهمیده ، کوی ولیعصر خیابون سنگفرش و فلکه بزرگ و محدوده اطرافش و خیابون فروغی ولیعصر که پر از بوتیک های خوبه ، پاساژ های چهار راه آبرسان مثل برج سفید و اسکان و ...
الان اینا به ذهنم رسید. بازم سوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
جاهای دیدنی تبریز
پارک ائل گلی
بازار قدیمی تبریز - بزرگترین بازار قدیمی سرپوشیده خاورمیانه که به ثبت جهانی رسیده -
مسجدکبود ، مسجد جامع ، ارگ علیشاه ، مسجد صاحب الامر که موزه قرآن هم هست
مقبره الشعرا و مقبره شهریار
خانه مشروطه
میدان ساعت و عمارت شهرداری - موزه شهرداری تبریز-
موزه های آذربایجان ، سنجش ، قاجار ، موزه عصر آهن ، موزه شهریار - خانه استاد شهریار-
مجموعه خانه های قدیمی دانشکده معماری دانشگاه هنر تبریز
کوه عون ابن علی و تله کابینش
...
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
برا سوغاتی شیرینی های تبریز رو از دست ندین. شیرینی هایی مثل قرابیه ، اریس ، نوقا ... همینطور آجیل و خشکبار تبریز که عالیه ...
بهترین آجیل فروشی ها آجیلی تبریز بالاتر از دانشگاه تبریز، آجیلی لوکس، آجیلی تواضع
بهترین قنادی ها تشریفات ، ای دو ، ایوبی نزدیک چهار راه آبرسان
از بهترین رستوران ها آذرآب جاده ائل گلی ، سنتی دلستان روبروی جام جم ، رستوران کافی شاپ وحید اول جاده تهران ، چلوکبابی آسیا خیابون شهناز سر مغازه های سنگی که قدیمیه ولی چلوکبابش عالیه
2706