2726
سلام به دلیل استرس و افسردگی دکترم برام تجویز کرده
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
دکترم گفت هیچ ضرری نداره ولی من بازم نگرانم
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من الان تو هفت ماهگی هستم الان چند شب بود خوابم نمی برد دکتر برام تجویز کرد صبح یه دونشو خوردم
من که تا هفته 5 میخوردم نمیدونستم حامله ام تا آخر حاملگی ایم استرس قلب بچه رو داشتم
این دکتر من متخصص مغز و اعصاب بود من اضطراب شدیدی داشتم طوری از استرس صورتم درد شدید میگرفت با این حال دکترم گفت درد تحمل کن چاره ایی نیست
منم مصرف کردم

دکترم تجویز کرد

از سه ماهه دوم شروع کردم

البته من با چند دکتر دیگه( دکتر پسرم,متخصص اعصاب,متخصص زنان,دکتر عمومی) مشورت کردم

چند مقاله هم دراین مورد تو اینترنت خوندم.
توی نی نی سایت هم یه تاپیک درین باره بود.

خلاصه به این نتیجه رسیدم که ضرری ندارد
بلکه خیلللی هم برای ارامش مادر مفید است و در مواردی برای نوزادن تجویز میشود.
من یک روز در میان استفاده کردم.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
منم مصرف کردم

دکترم تجویز کرد

از سه ماهه دوم شروع کردم

البته من با چند دکتر دیگه( دکتر پسرم,متخصص اعصاب,متخصص زنان,دکتر عمومی) مشورت کردم

چند مقاله هم دراین مورد تو اینترنت خوندم.
توی نی نی سایت هم یه تاپیک درین باره بود.

خلاصه به این نتیجه رسیدم که ضرری ندارد
بلکه خیلللی هم برای ارامش مادر مفید است و در مواردی برای نوزادن تجویز میشود.
من یک روز در میان استفاده کردم.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
مرسی jaunty دکتر به من گفته روزی یه دونه
من توی دوران شیردهی یکسال مصرف کردم.مشکلی نبود
که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
منم از قبل یارداری تا الان که 7 ماهه باردارم دارم استفاده میکنم قبل بارداری فلوکستین 20میخوردم اما تو دوران باردری 10 میخورم هر روز بنظر خودم ارامش بیشتر ی دارم
دوقلوهای ناز من هفته 34 پا به دنیای جدید گذاشتن خدایا مراقب و محافظشون باش
2706