2410
2553
عنوان

با شوهر بی احساس و بی عاطفه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325833 بازدید | 145 پست
سلام من کیمیا هستم . 19سالمه .5ماهه عقد کردم عاشقه شوهرمم 28 سالشه. حدود 1ماهه شوهرم نسبت بهم خیلی بی احساسه .اگر من ازش بخوام باهام رابطه برقرار میکنه...به خدا هرروز حمام میرم لباسی میپوشم که دلش منو بخواد .عطر میزنم وموهامو زیبا میکنم .حتی کاری میکنم که تحریک شه ولی باهام رابطه جنسی برقرار نمیکنه الان 1ماهه اینجوریه ...من حالت خودارضایی دارم میگیرم ...تورو خدا کمکم کنید ...هرچی بهش میگم چرااین طور شدی میگه من همین بودم ...خودش میدونه دروغ میگه ..تورو خدا به دادم برسید...
سلام من کیمیا هستم . 19سالمه .5ماهه عقد کردم عاشقه شوهرمم 28 سالشه. حدود 1ماهه شوهرم نسبت بهم خیلی بی احساسه .اگر من ازش بخوام باهام رابطه برقرار میکنه...به خدا هرروز حمام میرم لباسی میپوشم که دلش منو بخواد .عطر میزنم وموهامو زیبا میکنم .حتی کاری میکنم که تحریک شه ولی باهام رابطه جنسی برقرار نمیکنه الان 1ماهه اینجوریه ...من حالت خودارضایی دارم میگیرم ...تورو خدا کمکم کنید ...هرچی بهش میگم چرااین طور شدی میگه من همین بودم ...خودش میدونه دروغ میگه ..تورو خدا به دادم برسید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همینه دیگه...
هر روز که عطر نمیزننو حموم نمیرن تازه بد تر از اون اینکه کارائی میکنید که تحریک شه!!!
اگه از لحاظ روحی و روانی بهم خیییییلی نزدیک باشیدو مثل 2 تا رفیق باشید ممکنه اینکار شما جواب بده تازه اونم ممکنه که بعید میدونم شما اینطور باشید (با توجه به مطالبی که نوشتید).
شما با اینکار اونو از خودتون دور تر میکنید! هر کاری راهی داره
مطالب بسیار مفید خانم مونا رو بخون ...
شما خودت رو به صورت یک شیئ جذاب مجسم میکنی و دائم سعی میکنی که این جذابیت رو زیاد ترش کنی ولی شما یعنی روحیات شما... اخلاقیات شما.... روابط اجتمائی شما.... درک شما و بعد از همه اینها چهره و فیزیک شما. زیبائی تاریخ مصرفش خیلی زود تر از چیزای دیگه تموم میشه تصور کنید هر روز بدون لباس جلو شوهرتون راه برید تو خونه... فکر میکنید بعد از 4 روز اونم نه بیشتر، بازم دلش میخواد به اندام شما نگاه کنه یا براش تحریک آمیزه؟؟.
شما راه دل شوهرت رو باید پیدا کنی وگرنه زیبائی که به تنهائی ارزشی نداره.

ضمنا" زیاد نگران نباش و اضطراب نداشته باش همه چیز آروم آروم درست میشه فقط با گله کردنو پیله شدن کاری نکنی که روحا" نسبت بهت سرد بشه چون دیگه برگردوندنش خیلی سخت تر میشه.
ببخشید که اینو راحت میگم ولی لازمه بدونید!!
آدمی که اینهمه استرس و نیاز جنسی توش تجمع پیدا کنه حرکات و رفتارش غیر عادی تر میشه و بیشتر خرابکاری میکنه چون نمیتونه درست فکر کنه!!!
شما خیلی جوونی پس هر کاری که لازمه برای تخلیه استرس و نیازت بکن، خجالت هم نکش. بالاخره همه چیز رابطه تون به تعادل میرسه..

2720
شوهر من اتفاقا خیلی از لحاظ جنسی گرم ولی از لحاظ احساسی یه ادم کاملا خونسردیه.هیچ توجه مثبتی به من نداره اما تا یکروز خونه مرتب نباشه یا غذا حاضر نبا شه چنان دادو بیدادی میکنه که یادم میفته تو این خونه مرد هست.هیچوقت از خوبی یا ظاهرم تعریف نمیکنه در عوض با اینکه چاق نیستم بهم میگه کمتر بخور داری چاق میشی.حالا فکر کن از صبح تا شب فقط حرص منو در میاره تا دعوامون بشه ،شب انگار نه انگار و ...!من که موندم چی کار کنم.هنگ کردم .البته 9ساله که هنگم.
2714
منم این مطالبو قبلا خوندم مونا جون دست و پا شکسته بعضی هاشو انجام دادم اما همین دست و پا شکسته هم کارساز بود
مامان پری جون من زایمان نداشتم ولی حرفای شما تقریبا هموناییه که خواهرم بعد از زایمانش مبزد اونام خیلی از هم فاصله گرفته بودن حتی از بیرون قضیه هم کاملا مشخص بود اما خداروشکر به خودش اومد و همه چیو درست کرد بزار ناهارمو بخورم بهت میگم چکار کنی البته اگه دوست داشتی میتونی انجام بدی
منم این مطالبو قبلا خوندم مونا جون دست و پا شکسته بعضی هاشو انجام دادم اما همین دست و پا شکسته هم کارساز بود
مامان پری جون من زایمان نداشتم ولی حرفای شما تقریبا هموناییه که خواهرم بعد از زایمانش مبزد اونام خیلی از هم فاصله گرفته بودن حتی از بیرون قضیه هم کاملا مشخص بود اما خداروشکر به خودش اومد و همه چیو درست کرد بزار ناهارمو بخورم بهت میگم چکار کنی البته اگه دوست داشتی میتونی انجام بدی
مامان پری جون میدونی منم انقده هفت هشت ماهه ناز شوشومو کشیدم فکر میکردم کاری نبوده که نکرده باشم ولی الان که فکر میکنم میبینم خیلی ناشیانه برخورد کردم با این که نازشو میکشیدم و همش از خودم کوتاه میومودم اما خیلی هم با اون خوب برخورد نمیکردم الان که فکر میکنم میبینم بهتره خودت رو هم داشته باشی اینطوری بهتر هم میتونی با اون خوب باشی و تاثیرش بیشتره
ببین اگه دوست داری ازاین به بعد اینکارو بکن انشالله جواب میگیری عزیزم
خودتو سرحال و خوشحال نشون بده کلاااااااااااااااا
احساس بیهودگی و ناراحتی رو از خودت دور کن تا بتونی این طوری باشی و به خودت اطمینان بده که یه انسان قابل احترام هستی و اگه شوهرت باهات اینطوری برخورد کرده حتما از چیزی نارحته و حتما درست میشه چیزی نیست که درست نشه همه امید رو از خودن نگیر وقتی فکر کنی که مشکلت حاد نیست و درست میشه صبور تر میتونی مشکلتو حل کنی من که اینطورینم
پس با خودت بقبولون که انسان خیلی محترمی هستی و مشکلت حل شدنیه دیر یاشه یا زود باشه تو از پسش بر میای این خودش کلی به آدم انرژی میده
پس خوشحال و پر انرژی باش و در مقابل مشکلات صبور و پر حوصله
همین طور که شاد و پر حوصله ای هم نذار انرژی منفی که شوهرت داره (بی تفاوتی و .....) روی تو تاثیر بزاره از اولش بگو اون که بیاد خونه احتمالا بی حوصله است ولی من بازم شادم و خودمو نمیشکونم
البته بگما منظورم از این که شاد باش این نیست که دایم بالا پائین بپری و تابلو باشی سعی کن متعادل باشی و از نظر دورنی پر انرژی باشی وگرنه ظاهرتو متعادل رو به سر حالی نشون بده
بعدم سعی کن خوب رفتار کنی یعنی تو و شوهرت که باید هردو خوب برخورد کنین و همدیکه رو جذب کنین مثل دو قطب آهن ربا اما یه چند وقت سعی کن تو این کار رو کلا یکطرفه انجام بدی به این هم دقت نکن که اون جواب کار خوب تورو نداد یا حتی برعکس فکر کن چند وقت میخوای یکطرفه خوب باشی و کارهای بد و یا بی تفاوتی اونو رو نادیده بگیری اما اویزونش نباش خوبی کن اما اویزونش نباش تو کار خودتو بکن از بی تفاوتیش ناراحت نباش اما زیاده روی هم نکن فکر کن داری با آرامش زندگی میکنی و خوب شوهرتم تو خونه هست و میخوای باهاش خوب باشی در همین حد اگرم یه موقع دعوایی چیزی راه اوفتاد صبور باش و قاعله رو بخوابون اما بازم زیاده روی نکن عزیزم
2706