2703
2553
عنوان

بیمارستان الزهرا تبریز و فجایع!!!!

57202 بازدید | 53 پست
سلام...
تصمیم گرفتم اینو اینجا بنویسم تا اگر کسی از دوستان تبریزی تو سرچ دنبال بیمارستان می گشت به اینجا برسه!!!‌
از دیروز عصر دخترکم خیلی خیلی کم تکون می خورد که من فکر می کنم معجزه بود که من رو بکشونه بیمارستان .. باورتون نمی شه دخترکم تو یه روز تقریبا هیچ حرکت خوبی نکرده بود اما زمانی که تست قلب می گرفتن نزدیک به 12 تا حرکت واضح و خوب داشت!
من تو تبریز غریبم و ترکی هم نیم تونم حرف بزنم، بعد از چند بار رفت و آمد به صندوق خانمی که اونجا بود ازم پرسید چرا همراه ندارم و با خنده گفتم اینجا غریبم و هیچ کس نیست همراهم باشه و همین باب دوستی رو باز کرد و بهم گفت چقدر موقع زایمانش عذاب کشیده و ده روز کامل درد وحشتناکی داشته و عفونت کرده و ... برام سوال پیش اومد چرا این که از کادر بیمارستان هست باید اینقدر عذاب بکشه در صورتی که خواهر خود من فقط 3-4 روز درد داشت !!!‌
خلاصه رفتم برای سونوگرافی! دو نفر پذیرش کنار یه خانم دکتر .... (قابل توجه که این بیمارستان تخصصی زنان و زایمان هست) این خانم ها داشتند با هم حرف می زدند و به تصور اینکه من ترکی متوجه نمی شم کاملا مشغول تعریف دسته گل های به آب داده همکاراشون بودن! می گفتند که هفته قبل خانمی رو آوردن اونجا تو 32 هفته که شدیدا درد داشته و مداوم می گفته مطمئنه که بچه اش داره بدنیا میاد! اما رزیدنت بخش زنان قبول نمی کرده! این بنده خدا رو فرستاده سونو که دکتر با وحشت گفته بچه تو واژنه و اون خانم تو پذیرش می گفت آماده بود که بچه رو بگیرم چون کاملا سرش معلوم بود!!!!‌ خلاصه با دعوا و داد و بیداد دکتر سونوگرافی میان و سریع این خانم رو منتقل می کنند !!!!!
خانم دوم هم تو قسمت پذیرش می گفت چند وقت پیش هم یه خانم تو 34 هفته اومده بوده که حالش خیلی بد بوده و هر چی تماس می گیرن از سونوگرافی با بخش کسی به داد این خانم نمی رسه و حالشون حسابی بد می شه طوری که می گفت زنگ زدیم آسانسور رو باز کنن و کسی استفاده نکنه تا سریعا منتقلش کنیم و کادر خدماتی به داد این خانم می رسن و می رسوننش به بخش جراحی و می گفت شانس آوردیم که احتیاج به ای سی یو نشد!!!! البته خوشبختانه همسر این خانم یکی از کادرهای پلیس 110 بوده که حسابی شکایت بلند بالایی کرده ..
خلاصه کنم براتون به گفته خودشون هفته ای 1-2 مورد شکایت از پرستار و پزشک و رزیدنت دارن!!!!‌
اونا می گفتن و من چشام داشت از حدقه در می اومد!!! برای همین گفتم معجزه بود که رفتم و بیمارستان رو دیدم....
حالا هم تو هفته 34 گیج موندم که چیکار کنم!!! هجران عزیز راهنمایی کردن در مورد دکتر حلیمی و بیمارستان امیرالمومنین تبریز... که البته من قبلا چون این بیمارستان رفتم و همسرم اونجا عمل آپاندیسیت انجام داده می دونستم بیمارستان خوبی هست حالا نمی دونم دکتر حلیمی قبول کنه عمل من رو یا نه!
هجران جون اگر اینجا رو خوندی ممنون می شم شماره مطب دکتر رو بهم بدی ...
به کل اینا هرج و مرج رو که به چشم خودم دیدم اضافه کنید(فکرشو کنید نوار قلبی که از نی نی گرفتن تو راهروی بیمارستان بود و اونجا دراز کشیده بودم!!)‌ ! و قسم می خورم بدون هیچ کم و کاستی اون چیزی رو که شنیدم فقط و فقط منتقل کردم ...
تنها جان هفته 34 هستم .... دکترم فردی اذر بود که رئیس همین بیمارستانه .. اما دیگه همسرم نمی ذاره پیشش برم ...
احتمالا برم پیش همین خانم حلیمی چون بیمارستان امیرالمومنین هست که نزدیک خونه هستش ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از بین خانم دکترا عبدالهی و قره باغی هم خوبه اگه واقعا جونت رو دوست داری اصلا نرو اون بیمارستان برات آرزوی موفقیت می کنم البته من خانم دکتر حلیمی را نمی شناسم
چرا دکتر آقا مراجعه نکردی خیلی بهتره من که شوهرم از اول نذاشت برم از زایمان اول که راضی بودم مریضای دیگه رو که دیدم واقعا به دکترم ایمان اوردم
2720
می دونی عزیز من چون اینجا کسی رو نمی شناختم هر کی بهم یه حرفی زد!‌اول رفتم پیش معین زاده که دستمزدش بالا بود و فقط بیمارستان شهریار و شمس بود راستش 1.5 برام در می اومد که از توانم خارج بود! بعد هم این دکتر رو بهم معرفی کردن ! نمی دونم شاید اصلا رفتم تهران... از تنهایی و فکر و خیال دارم دیوونه می شم!!! از اول بارداری همه چیز رو تنهایی به دوش کشیدم دیگه خسته شدم و کم آوردم ... الحمدلله مادر و خواهر شوهرمم ...........!!!!!!!!! ای بابا تنها جان آدم غم باد می گیره وقتی فکرش می چرخه رو موضوع های مختلف....
2714
ممنونم تنها جون :-* چرا بیمه تکمیلی دارم بیمه سینا تا سقف 800 میده اما این کاربری که تو محل کارم اومده بیمه من رو اشتباه رد کرده و تو مرحله شکایت و مراحل اداریش هستم .. اگر حل نشه که احتمالا تا موقع زایمانم حل نمی شه نمی تونم از بیمه تکمیلی استفاده کنم ... تنها جون دکترت چقدر می گیره؟
2706