2410
2553
عنوان

دندانپزشک اطفال خوب سراغ دارید؟

91297 بازدید | 207 پست
سلام خانوما دخترم 9 ماهشه و 2 تا دندون پایینش تازه زده بیرون. می خواستم بدونم اولین ویزیت دندانپزشکی کی باید ببرمش؟ و اگه شرق یا شمال تهران دندانپزشک اطفال خوب سراغ دارید ممنون می شم اگه بگید.
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
دکتر لیدا طوماریان و دکتر نسرین لواسانی هر دو در جردن بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال هستند
دکتر عادل نجفی هم بهترین ارتودنتیست تهران هست البته قیمت هاش هم متفاوته ولی کارش هم عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر پارسیه فقیه متخصص دندانپزشکی اطفال تو یه تاپیک دیگه هم گفتم مطبش مثل شهربازی میمونه و بچه ها بهانه گیری نمیکنن
تاب سرسره انواع اسباببازی
بعد از اتمام کار هم یه جایزه به بچه ها میده
بچه ها با رغبت میرن
مطبش صادقیه ابندای آیت الله کاشانی برج مینا طبقه اول
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2720
دکتر کتایون اصفهانی زاده کردستان تقاطع ملاصدرا عالیه
همیشه از خوبیهای آدمها واسه خودت دیوار بساز. پس هر وقت در حقت بدی کردند، فقط یه آجر از دیوار بردار. بی انصافیه اگه کل دیوار رو خراب کنی...
عارفه جون 18 بهمن 1388 از آسمونها به زمین آمد تا من "مادر" شوم.
فائزه جون هم در تاریخ 3 شهریور 1392 به دنیا اومد تا خوشبختی خونواده ما رو تکمیل کند.
دکتر اصفهانی زاده عالیه ولی قیمتاش هم نجومیه به نظر من برای بچه های غیر همکار خوبه.دکتر دختر من خیلی عالیه خیلی,با حوصلس و بچه ها دوسش دارن خیلی خوبم برای ما توضیح میده و راهنمایی میکنه .البته عمومی هست ولی عالیه من خودم هم پیشش میرم چون خیلی ترسو هستم ولی واقعا هیچی نمیفهمی زیر دستش
2714
باشگاه کودک تماشا دارای فضایی بزرگ ، زیبا،تمیزو پراز اسباب بازی مناسب برای بازی کودکان 1 تا 8 سال .

همچنین کلاسهای مناسب برای رده های سنی مختلف شامل :

بازی گروهی ( 1تا 2 سال )

بازی مهارتی ( 2 تا 3 سال )

خلاقیت کودک ( 2 تا 4 سال )

play & learn

اسکیت ( 4 سال به بالا )

ژیمناستیک ( 4 سال به بالا )

ایروبیک کودکان ( 4 سال به بالا )

ارف ( 4 سال به بالا )

نقاشی ( 4 سال به بالا )

کارگاه زبان ( 3 سال به بالا )

آدرس : شهرک غرب ، بلوار فرحزاد ، خیابان طاهرخانی ، پلاک 61 ، برج تماشا ، باشگاه کودک تماشا

تلفن : 22374857
مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من- پیشنهاد من است این را تو تاپیک دیگه ای گفته بودم دخترم4 سالشه و خیلی ناسازگار. 10 جا بردن ننشست یکی از مامانا آدرس این دندانپزشکی اطفال را داد . وقتی مطب رفتم تاب وسرسره واتاق بازی بود و دو سه تا متخصص اطفال اونجا بود دکتر سلیمانی باحوصله رو دخترم کار کرد و به کاووس دندانپزشکی دخترم به پایان رسید وقیمتهاشم با توجه به آماری که از بیرون داشتم خیلی خیلی مناسب بود.عد از اون خواهرزاده هام وبرادرزاده هام رفتند همه راضی بودند شماره اش 77135269 نزدیک مترو سرسبز هست روزهای پنج شنبه فقط بیهوشی انجام می ده برای بچه های استثنایی و خیلی خیلی ناهمکار. اسم مرکز را توگوگل سرچ کن آدرس را پیدا می کنی
mahnaz و mona قشنگ معلومه که خودتون از آشناهای همون خانم دکتر کرایه چیان هستید که دارید توی هر صفحه اینقدر تبلیغ می کنید....دوستان من بچه ام رو هفته پیش بردم پیش همین خانم دکتر که واقعا متاسف شدم واسه خودم...اول اینکه مطب ایشون هیچ کدوم از استاندارهای مطب دندانپزشکی کودکان رو نداره.....یونیت دندون پزشکی وقت هال قرار گرفته و با یک پارتیشن نصفه نیمه از هم جدا شده...بچه ها همه چیز رو می بینن و متاسفانه بخاطر همین تبلیغها کلی مادر و پدر بیچاره با بچه هاشون میان که اصلا دکتر تمرکز لازم رو نداره....من که از برخورد و رفتار دکتر هیچ خوشم نیومد....همون اول کاری اسم نا همکار میذاره برای بچه تون و میگه باید بیهوش بشه ......در ضمن بیهوشی رو که اسمش رو گذاشته خواب عمیق توی مطب انجام میده و دونیم میلیون هم میگیره در حالیکه بهترین بیمارستان حداکثر یک میلیون میگیره...گول این تبلیغات رو نخورید!!!!
گلی جان خدمت مامانی عزیز عرض کنم بنده آشنا ایشان نیستم و صرفا دخترم مریض ایشان است متاسفانه دخترم دارای بیماری اسپاسم تنفسی و خود ادراری و...(موارد دیگه ای که خوب نیست بنویسم را دارد) . خدا کنه شما هیچ کدوم از این عذابهایی که من یک عمر باید تحمل کنم رانبینید . باور کنید چند جا دخترم را بردم یا روی یونیت ادرار کرد یا نفسش گرفت که همه تمام دندانپزشکان ما را از مطبشان بیرون کردند حتی پیش دو سه تا استاد دانشگاه هم بردم و بخاطر تنفسش نتوانستیم دندانپزشکی تحت بیهوشی یا دندانپزشکی در خواب هم انجام دهیم خلاصه از همه جا رانده بودیم که پیش دکتر کرایه چیان بردم و بخاطر جو مطب و مهارت دکتر توی چند جلسه تونستم تمام دندونهاشو بدون بیهوشی درست کنم حتی روی یونیت(ببخشید) اوق زد و من چقدر خجالت کشیدم ولی خانم دکتر اخم به ابرو نیاورد و تازه به من آرامش هم داد و من همیشه قدر دون ایشان تو تمام عمرم هستم . حالا شما اگر مشکل بچه اتون حل نشد ایراد از شما نوعی یا دکتر دندانپزشک نیست چون یک نفر که نمی تونه انتظار همه را برآورده کنه یا معجزه کنه بالاخره گل بی عیب خداست ضمنا چون دکتر های قبلی گفتن باید بیهوش کنید بنده بیمارستان دولتی مفید بردم و هزینه بیهوشی و دندانپزشکی اش حول وحوش 3.5 توی 10 جلسه بود که نداشتم من نمی دونم شما بهترین بیمارستانها را کجا پیدا کردید با مبلغ 1 تومان انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم کمی بی انصافی می کنید اونجا دکتر سلیمانی که فوق تخصص دندانپزشکی اطفال و هیئت علمی دانشگاه تهران ، دکتر رهبر متخصص ارتودنسی و هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و..که بقیه را نمی شناسم . حتما معتبر ومطمئن هست که دکترای خوبی داره و چند تا دکتر متخصص اطفال استاد دانشگاه اونجا جمع هستند و خانم دکترکرایه چیان را که شخصا از همه بیشتر قبول دارم تو تاپیک های بالا هم سه نفر از دندانپزشکی تعریف می کنه و یکی راضی نیست که یک چیز طبیعی است ولی من صرفا برای تمام عمر مدیون ایشانم و دستشون را می بوسم
من دکتر پرهیز رو معرفی می کنم متخصص ارتودنسی است پسرم رو بردم پیشش خیلی ازش راضی بودم با همه بیمه ها قرارداد داره خیلی باانصافه و مراعات بیمارها رو واسه هزینه می کنه مطبش هفت حوضه و جردنه این تلفن مطب هفت حوضش ٧٧٢٤٩٣١٥
مهناز و مونا خجالت بکشید...یه کم هم بهره هوشی بالا ندارید که انقدر تابلو تو تمام پستها تبلیغ نذارید برات متاسفم چون به نظرم هر دو آی دی متعلق به یک نفر هست..تو تمام پستها زیر هم نوشته شده .....
مامانا کودکتون رو پیش دندانپزشک خوب ببرید دکتر علی رشیدیان واقعا بهترین دکتره متخصص دندانپزشکی کودکان در تهران ارتودنسی پیشگیری استادیار دانشگاه نظام پزشکی 39220 درمان تحت آرام بخشی و بیهوشی آدرس مطب : پاسداران، پایین تر از خیابان شهید کلاهدوز، پ 492، واحد8 تلفن مطب: 22587074 – 22589892 سایت دکتر علی رشیدیان - متخصص دندانپزشکی کودکان
مامان آقا سیاوش گل
2706