2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
توی زر دی بچه تاثیری نداره . دکترها میگن بچه زردی میگیره چون گلبول قرمز جنینی داره که باید تکامل پیدا کنه . دستگاه های بچه کامل نیست و قادر به هضم آغوز نیست . خوردن غذاهای با طبع سرد و معتدل باعث میشه مادر و بچه کمتر اذیت بشن . یعنی بچه مبتلا به زردی عادی میشه و کبدش نیاز به کار اضافی نداره تا طبع گرم غذاها را هم تصفیه کنه . من همه اینها را خوردم و باز هم پسرم زردی داشت بیلی روبین خونش 16/5 بود . بالاتر از 14 به معنی زرد بودنه . تازه من نه گروه خونی O بودم و نه کم خونی داشتم و نه وزن بچم پایین بود . این نوع زردی از روز 5 تولد معمولا شروع میشه . طبیعیه . فقط قبل زایمان عرق رازیانه نخور . باعث جلو افتادن درد زایمان و انقباضاتت میشه
2714
دکتر علیرضا یزدی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به این که مصرف فرآورده های کاسنی موجب انقباض عضلات رحمی می شود، مصرف آن در دوران بارداری احتمال زایمان زودرس را تقویت می کند.

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%B9%D8%B1%D9%82-%D9%83%D8%A7%D8%B3%D9%86%D9%8A-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85?pid=427413#pid427413
من شنیدم که عرق بید کاسنی در زیبا و سفید شدن بچه موثره
یکی از آشناهامون که از اول بارداری عرق بید کاسنی می خورد یه پسر سفید و قد بلند و هیکلی داره الان پسرش 10 سالشه
عرضه مستقیم شیک ترین کارهای تمام برنز و برنجی در اینستاگرام Iran_boronz_admin ،به قیمت درب کارخانه ،مقایسه قیمت= خرید ،ارسال با پست به سراسر ایران
من شنیدم خوردن زیادش در دوران بارداری، در آینده باعث پادرد میشه
دکترم که میگه روی زردی تاثیری نداره ولی من از امروز شروع کردم یک کم خوردم، تلخ بود دوسش نداشتم!
به خدا توکل کن ... کفایت می کند
Lilypie Pregnancy tickers
توصیه می شود از مصرف خودسرانه داروهای گیاهی در حاملگی خودداری نموده و تصور نکنید داروهای گیاهی عوارضی کمتر از داروهای شیمیایی دارند. عرق کاسنی برای خانم‌های بارداری در ماه‌های آخر بارداری توصیه نمی‌شود. محمد باقر مینایی متخصص طب سنتی گفت: خانم‌های باردار به هیچ عنوان از عرقیجات گیاهی در ماه‌های آخر بارداری استفاده نکنند. استفاده از عرق کاسنی را به منظور مبتلا شدن نوزاد به زردی در ماه‌های آخر بارداری توصیه نمی‌کنم. وی افزود: خانم‌های باردار تنها رژیم غذایی خوب در ماه‌های بارداری خود داشته باشند و از رژیم غذایی رایج خانواده خود پیروی کنند. این متخصص طب سنتی اظهار داشت: منظور از رژیم غذایی خوب برای خانم‌های باردار این است که خانم‌ها یک بار برای خود و بار دیگر برای کودکشان غذا میل کنند خانم‌های باردار در صورتی‌که غذای خوب بخورند هیچ بیماری برای کودک پیش نخواهد آمد. وی عنوان کرد: منظور از غذای خوب برای خانم‌های باردار غذایی است که باب میل خودشان باشد و هیچ ماده غذایی اضافه‌ای را به رژیم غذایی خود وارد نکنند. مینایی بیان کرد: خانم‌های باردار در مراجعات مداوم خود به متخصص زنان و زایمان، رژیم غذایی خود را برای وی بیان کنند تا پزشک متخصص از مواد غذایی مورد استفاده آنان اطلاع داشته باشد.
راز زندگی آرام این است: امروز در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار.
2706