2410
2553
عنوان

راهنمایی در مورد مصرف قرص کلومیفن .......

318130 بازدید | 188 پست
سلام
من برای اولین بار دو روزه پیش رفتم دکتر و قبل از اون رفتم سونو خوشبختانه هم دکی زنان و هم سونو گفتن مشکلی نیست
آز شوشو هم عالی بود
از زمانی که اقدام کردم پریهام جلو و عقب میفته و این ماه 18 روز تاخیر داشت منم خیلی نگران شدم
دکی بهم قرص کلومیفن داد که از 4 پری هر شب 3 عدد به مدت 4 شب بخورم و گفت بعد از اون تا 5 روز نزدیکی نداشته باش و هفته اینده برو سونو واژینال . منم خیلی میترسمممممممم
البته دکی خیلی خوبیه و همه جواب گرفتن
لطفا راهنماییم کنین
شنیدم که این قرص باعث سقط میشههههههه
من عاشق دوقلو هستم خدا کنه با مصرف این قرصا دوقلو بیاد تو دلم واسم دعا کنیننننننن
منتظر راهنماییهاتون هستم
سلام. این قرص ها فقط احتمال سقط رو بالا میبرن که البته معمولا دکترها با مصرف امپول یا شیاف پروژسترون جلوی این خطر رو میگیرن . اما اینکه با مصرفشون حتما صاحب یه جفت دو قلو بشی 100% نیست. من با مصرف این قرص باردار شدم و دکتر با شیاف پروژسترون خطر سقط رو برام کم کرد. اگه خدا بخواد یه ماه دیگه پسرم دنیا میاد. من نه دوقلو باردار شدم و نه سقط داشتم.به حرف دکترت گوش بده.
خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام

کی می گه که این قرص ها خطر سقط داره ؟؟؟؟؟
تنها چیزی که تو عوارضش ننوشته همینه . سقط در ماه های اول فقط به خاطر مشکلات کروموزومی بوجود می یاد. که دیگه جنین نمی تونه رشد کنه . یا کم خونی شدید مادر.
این قرص ها خیلی خوبه من بعداز پنج ماه که دیگه جلوگیری نکردم و بچه دار نشدم رفتم پیش دکتر و برام تجویز کرد .
با خوردن کلومیفن شبی دو عدد همون دوره اول باردار شدم الان هم دو ماهم هست و امروز رفتم و صدای قلب بچه ام رو شنیدم دکتر گفت خیلی هم خوبه وهمه چیز مرتبه .
سونوی واژینال هم احتیاج نیست انجام بدی با همون سونوی معمولی هم می شه تخمک ها رو دید .
کلومیفن پنج تا نه روز بعداز تمام شدن باعث تخمک گذاری می شه .
در مورد دوقلو من کسی رو حداقل تونی نی سایت ندیدم که با خوردن قرص ها دوقلو باردار شده باشه . احتمالش همش 10 درصد هست .
2714
بچه ها سلام من با یه دوره مصرف کلومیفن باردار شدم اما پوچ بو حالا دوباره که میخوام اقدام کنم میترسم کلومیفن بخورم میترسم دوباره پوچ بشه به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ ربطی داره یا نه؟آخه تو همین سایت یکی گفته بود از هر سه نفری که اینو میخورن یکی پوچ میشه بارداریش؟
محیا از کجا فهمیدی بارداری پوچ بود؟
چه علایمی داشتی
من 7 ماه دارم کلومیفن میخورم
محییا به اینجا سر بزن
http://ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=5087&ChatDate=20-5-1389
 هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           
سلام عزیزان
پس چرا دستوری که دکتر من برای مصرف کلومیفن داده متفاوته؟

من الان 2 ماه هست که متفورمین استفاده میکنم دفعه اخر که دکتر رفتم برای این ماه دستورش این بود که:

از روز 5 شروع پریود قرص کلومیفن روزی 2 عدد مصرف بشه به مدت 5 روز
روز 15 شروع پریود 2 عدد امپول Heg با هم عضلانی تزریق شود.

بعد از تزریق امپولها 2 بار نزدیکی شود : نزدیکی اول حدودا 36 ساعت بعد از تزریق امپولها و نزدیکی دوم 24 ساعت بعد از نزدیکی اول.

هیچ صحبتی هم از سونوگرافی نکرد. چرا دستور من با شماها فرق میکنه؟ این امپولها ضرری نداره؟
راستی محیا جون منظورت از پوچ چی بود؟
راستی دکترم میگفت کلومیفن خارجی فوق العاده سریع جواب میده ولی تو ایران فقط ایرانیش پیدا میشه.
2706