2703
2553
فقط هر طوری برخورد میکنید مثل مامارین نباشین (شوخی)

عزیزم همیشه برخورد اوله که شخصیت آدم و مشخص میکنه

یا به دلت میشه و همیشه دوسش داری یا برعکس میشه

من تازه 2 ماه بود که با همسرم عقد کرده بودم رفتیم خونه دائی همسرم

2تادختر دائی داره که ازدواج نکردن البته سنشون خیلی بیشتر از همسرمه

انقدر تو برخورد اول با من بد برخورد کردن که بعد از اون هرچی خواستن جبران کنن

من دیگه نتونستم قبولشون کنم

من خودم هرچقدر هم از کسی بدم بیاد سعی میکنم تو برخورد اول همیشه

باهاش مهربون باشم و احترامشو نگه دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم یه هم عروس دارم که اول خیلی با هم خوب شروع کردیم ولی بعد فهمیدم که میاد پیش من و شروع به حرف زدن میکنه و میره پیش خانواده شوهرک حتی حرفهای خودشو هم میگذاره گردن من و بهشون میگه من هم باهاش قطع رابطه کردم
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی
2720
نه من سه ساله که عروس هستم! یه هم عروس جدید وارد خانواده شده.می خوام یه جوری برخورد کنم که نه بی احترامی کرده باشم نه اینکه بعدا پشیمون بشم از اینکه از همون اول باهاش صمیمی بشم
من دو تا هم عروس دارم
بهترین راه اینه که باهاش معمولی باشه
احترام بینتون باشه ولی صمیمی نباشین چون بعدا مثل من ضربه اشو رو میخوری
اصلا حرفی از مادرشوهر و پدر شوهر با هم نزنین
چون تجربه نشون داده بعدا اتفاق های بدی ممکنه رخ بده
2714
مهربون و خوشرو. و اینکه فوری همه حرفهای خصوصی و گلگی های خودت از خانواده وشهر رو نریزی رو دایره
و البته حرفهای اونم نبری به بقیه برسونی
اینجوری همیشه محترم می مونی
من هم دو ساله که جاری دار شدم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
ببین من یه جاری دارم خیلی فرصت طلبه .......... راجع به خصوصی ترین مسائل از من می پرسه ولی خیلی مارمولکه منم جدیدا تصمیم گرتفم زیاد باهاش قاطی نشم ..... ما رسممونه واسه تولد همدیگه کادو می گیریم حتی شده یه چیز کوچیک برادر شوهرم همیشه وقتی مجرد بودم واسه من می گرفت حالا با اینکه ما کلی کادو ازدواج شاباش عیدی پاگشا هرجا بریم سوغاتی و اینا دادیم ...................... چند وقت پیش همه به من کادو تولد دادن ایشنون هم با وقاحت فقط گفتن مبارکه همین این درحالیه که یکماه پیش تولد بردادر همسرم بود و ما حدود 20 هزارتومان کادو گرفتیم ماه دیگه تولد جاریمه از یه طرف می گم کادو ندم از یه طرف می گم دوست ندارم مثل بچه ها سریع تلافی کنم کاش بازم بگیرم تا شرمنده بشه
اگه هم عروس شما( جاری) مورد قبول خانواده ی شوهر نبود و اونها به اجبار موافقت کرده بودن چی؟ ما سه تا جاری هستیم.جاری بزرگ که اصلا حتی به عروس جدید سلام هم نکرد.نمی دونم چرا.اما من دلم نیومد.آخه تو جشن عقد هیچکی به عروس محل نمی زاشت.حتی کسی نرفت بهش تبریک بگه.اما من رفتم.باهاش دست دادم و سلام و احوال پرسی کردم و تبریک گفتم.نمی دونم کار بدی کردم یا نه.اما در کل می خوام بدونم باید با یه تازه وارد! چطور برخورد کرد.مرسی از راهنمایی هاتون
2706