2410
2553
عنوان

عکس رنگی و نزدیکی

10880 بازدید | 9 پست
سلام بچه ها من توی 6ماه پیش موقع نزدیکی تقریبا بیشتر مایع منی بیرون میریخت ولی بعد از گرفتن عکس رنگی(اشنبه) دیشب که نزدیکی داشتم هیچ مایعی بیرون نریخت. یعنی ممکنه که لوله هام بسته بودن و بعد از عکس باز شدن. یعنی امیدی به مامان شدن هست.(ببخشید که خیلی صریح صحبت کردم)
خدایا شکرت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کمیاجون منم بعد از نزدیکی مایع خارج میشد ولی بازدار هم شدم باید بعدش 20 دقیقه پاهات رو یه جا تکیه بدی و بلند نشی
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
2456
حالا ممکنه من ازت یه سوال بپرسم عکس رنگی چه طوری میگیرن ؟درد داره؟ هزینش چقدره ؟
ممنون اگه جواب بدی
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
دقیقا مثل معاینه است فقط یه مایعی داخل میریزن که بتونن عکس بگیرن. درد مختصری داشت. البته اگه قبلش مسکن مثل بروفن یا مفنامیک اسید خورده باشی دردش کمتر هم میشه. من رفتم سونوگرافی کاخ .آخه تعریفشو خیلی شنیدم. هزینش هم با بیمه 38 هزارتومان میشه که فکر میکنم اگه بیمه تکمیلی باشی مقداریشو بیمه تکمیلی میده.
خدایا شکرت.
سلام مینا جون ببخشید که من جواب میدم
آخه من تازه 2 روزه که عکس رنگی گرفتم
اولش یه آمپول به من زدن بعد از 5 دقیقه منو بردن اتاق و لباسم رو در آوردم و یه کاور پوشیدم مراحلش مثل معاینه زنانه است و بعد یه لوله خرطومی مانند رو میزارن داخل واژن و بعد مایع رو داخل لوله ها میریزن که دردش اول مثل درد پریود میمونه بعضی ها درد کمی دارن و بعضی ها هم مثل من دردشون وحشتناکه
ولی اگه میخوای این کارو بکنب نترس راهیه که باید بری امید وارم که تو درد نداشته باشی
CafeMom Tickers
2714
ممنونم دوستای گلم من شهرستانم نمیدونم باید کجا برم
باید بپرسم
ممنون رویای سبز جان لطف کردی عزیزم