2726
سلام من هفته 16 سونو دادم بهم با قاطعبت گفتند پسر . الان که هفته 29 هستم میگن دختر . راستش گیج شدم به نظر شما جای دیگه برم سونو ؟ دوتای قبلی را یک جا داده بودم پیش یک دکتر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرتون فردا برم سونو جای دیگه ؟ یا صبر کنم؟راستش سلامت بچه مهمه . ولی تا حالا پسرم صداش می کردم یک ذهنیت راجع به اینکه باید پسر بزرگ کنم داشتم الان گیج شدم . تو همین سونو هم چون به دکتر گفته بودم شما خودتون بهم گفتید پسر بهم گفت بزار دقیق ببینم و بعد هم گفت دختر ولی خوب بهش دیگه اعتماد ندارم چون بار اول هم با اطمینان بهم گفته بود.
چهارشنبه تهران رفتم سونو نی نی گلم دختره . دکتری که سونو می کرد گفت توسونو هفته 15 اون دکتر خیلی بی انصافی کرده که درست تشخیص نداده .راستش یک هفته بحرانی رو داشتم الان خیلی خوبم راستش احساس می کردم چهره پسریمو که تو ذهنم ساخته بودم از دستم رفته منتظر دلداری همسرم بودم که بهم بگه که براش فرقی نمی کنه اما نگفت یعنی احساسش رو بروز نداد همین آزارم میداد. دلم بحال نی نی گلم دخترکم سوخت حتما خیلی غصه خورده فکر کرده دوستش نداریم .از این بابت عذاب وجدان دارم و مدام دارم از خدا طلب بخشش می کنم .
2706