2410
2553
یه روز یه خانم روانشناس در موردش صحبت میکرد ومیگفت تا قبل از سن مدرسه سعی داشتن برای اینکه بچه بخونه اشتباس وباعث تداخل تو یادگیری میشه اگه خودتم دقت کنی بچه فقط حفظ میکنه وخواندن رو یاد نمیگره (خواندن به معنی شناخت حروف)واین شوه یکی دو ساله اومده واینکه بچه ها بعدا تو مدرسه دچار چه مشکلاتی بشن معلوم نیست بنظر من آدم نباید گول تبلیغات یه عده آدم فرصت طلب که فقط به فکر منافع خودشون هستن رو بخوره این نظر منه اما منم خوشحال میشم نظر بقیه رو هم بخونم
چه کسی می گوید که گرانی شده است ؟ چه شرافت ارزان، تن عریان ارزان، آبرو قیمت یک تکه نان ،وچه تخفیف بزرگی خورده قیمت یک انسان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
این همه چیز هست که میشه به بچه یاد داد.چرا خواندن که اون هم حفظ تصویره.برای همین آموزش مهارتهای زندگی آدم زمان کم میاره.خواندن تو مدرسه هم یاد میگیرن.براش کتاب بخون-آهنگ بزار- نقاشی-آب بازی-گل بازی...مهارتهای زندگی....
من هم ترجیح می دم زبان انگلیسی کار کنم تا خواندن فارسی.آره عزیزم کلی کتاب و فلش کارت و دی وی دی هست.اما برای گل پسر شما زوده بزار 2 ساله بشه دی وی ها را شروع کن از سه سالگی هم که فارسیش کامل شد سراغ کتاب برو.
این وبلاگ در اینباره مفیده
http://sos.niniweblog.com/
2714
داشتم پسرمو میخوابوندم

من بیشتر دنبال اینم که به حرف زدنش کمک کنم
آخه با وجود اینکه 1سال ونیمشه بجز کلمه بابا هیچ کلمه دیگه ای نگفته
منم تو خونه خیلی باهاش حرف میزنم

خیلی نگرانم

میخوم ببینم این پکیج ها فایل صوتی دارن

یا چه جوری میتونم فایل صوتی یه سری کلمه آسون وابتدایی پیدا کنم.