2703
2553
عنوان

علائم بارداری بعد از48 ساعت نزدیکی

716145 بازدید | 277 پست
سلام
من به تازگی اقدام کردم
یه جورایی حولم که بدونم باردارم یا نه
میشه راهنماییم کنید از کجا بدونم که باردارم
ایا ازمایش خون الان جواب میده
اگر راه های سنتی هم بلدین لطفا بگید
عزیزم آرامش خودته حفظ کن تا از تاریخ پری نگذره نمی شه گفت دقیق مخصوصا اگه فقط 48 ساعت گذشته باشه ... اگه اینقدر استرس داشته باشی نمی تونی نتیجه ای که می خوای بگیری . برای جواب آزمایش خون حتما باید 7 تا 10 روز گذشته باشه ... موفق باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام

الان روز چند پری هستی ؟؟؟؟
شاید اصلا هنوز تخمک گذاریت انجام نشده باشه .
از زمان لقاح بتا بالا می ره و هر روز دو برابر میشه . ولی با این استرسی که شما دارین فکر کنم همین باعث بشه اگر تخمی هم لقاح پیدا کرده باشه نتونه به دیواره رحم بچسپه چون دکتر من می گفت خود استرس باعث از بین رفتن نطفه می شه .
بهتره که این قدر استرس نداشته باشی و حداقل یک هفته صبر کنی .
من زمانی که باردار نبود بتام حتی به نیم هم نمی رسید دو دهم بود. معمولا بتا که بالای پنج باشه می شه گفت یک درصد احتمال حاملگی وجود داره .
البته حتی اگر بتا بالاتر هم باشه باز هم تا موعد پری باید صبر کنی چون خیلی وقتها اتفاق می افته که لقاح انجام می شه و بتا حتی به صد هم می رسه ولی چند روز بعداز پری تخم لقاح یافته خود به خود دفع می شه و هیچ بارداری اتفاق نمی افته . پس فقط باید صبر داشته باشی تا از موعد پری بگذره .
تازه اگر اینقدر زود هم متوجه بارداریت بشی زمان دیگه برات نمی گذره .و هر روزش یک سال برات می گذره .
سلام به مه

مامان پانیذ امروز روزه 19 پری هستم
از روزه 18 تخمک گذاریم شروع شد و اقدام کردم (با استفاده از کیت فهمیدم و سونو)

چی کار کنم دوست دارم بدونم مامان شدم یا نه
یلدا جان انقدر خودت و عذاب نده ببین خانومی من هر ماه کارم شده بود روز شمردن و پیدا کردن روز تخمک گذاری و ... پدرم در میامد . بعد هم چشم انتظار که کاش پری نیاد و میامد. اما بار آخری از بعد از پری همش سفر بودم و دورم شلوغ. روز تخمک گذاریم و که اصلا یادم رفت, وقتی برگشتم نشستم برای ماه بعد روز شمردن و حساب کردن چون تقریبا مطمین بودم که اون ماه هیچ اتفاقی نیافتاده و دقیقا همون ماه من باردار شده بودم که به شوهرم گفتم این و باید تو کتابای پزشکی بنویسن که بدون حساب کتاب درصد بارداری بیشتره!! فقط هم به خاطر استرس نداشتن اینطور بود. هر چی فکرش و بیشتر بکنی بدتر و سخت تره
2706